Scholes ocenił występ Manchesteru United z Luton Town

» 12 listopada 2023, 10:07 - Autor: matheo - źródło: Premier League Productions
Paul Scholes nie był zachwycony postawą piłkarzy Manchesteru United w sobotnim meczu z Luton Town (1:0). Czerwone Diabły dzięki bramce Victora Lindelofa dopisały na swoim koncie komplet punktów.
» Paul Scholes liczy na zwyżkę formy Manchesteru United po listopadowej przerwie na kadrę | Fot. Press Focus
Piłkarze Manchesteru United po zwycięstwie z Luton Town udadzą się na listopadową przerwę na mecze reprezentacji w dobrych humorach. Chwilę oddechu będą mieli nie tylko zawodnicy, ale również Erik ten Hag.

– Wykonali robotę – stwierdził Scholes pytany przez Premier League Productions o występ United w meczu z Luton Town.

– Nie był to wspaniały występ, co widzieliśmy, bo nie wykreowali sobie zbyt wielu sytuacji. Luton Town utrudniał im zadanie przez cały mecz. Zrobili natomiast swoje.

– Wygrali meczu i miejmy nadzieję, że teraz przerwa będzie dla nich udana, a później wrócą i znajdą formę – dodał były pomocnik Manchesteru United.

Czerwone Diabły do rywalizacji o ligowe punkty wrócą 26 listopada. Zespół Ten Haga pojedzie na Goodison Park, aby zmierzyć się z Evertonem.