Rashford i Hojlund z bramkami w eliminacjach do EURO 2024

» 18 października 2023, 09:01 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Marcus Rashford i Rasmus Hojlund wrócą w dobrych humorach ze zgrupowań swoich reprezentacji. Zawodnicy Manchesteru United wpisali się na listę strzelców we wtorkowych meczach w ramach eliminacji do EURO 2024.
» Marcus Rashford wpisał się na listę strzelców w meczu z Włochami | Fot. Press Focus
Anglicy dzięki wygranej 3:1 z Włochami przypieczętowali awans na mistrzostwa Europy. Rashford na listę strzelców wpisał się w drugiej połowie, przy stanie 1:1 dla Anglików. Skrzydłowy Manchesteru United dostał dobre podanie od Jude’a Bellinghama i mocnym strzałem w długi róg dał prowadzenie Synom Albionu. W 77. minucie wynik meczu ustalił Harry Kane.

Rashford przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty, podobnie jak Harry Maguire.

Z bramką na koncie wróci również do Manchesteru Rasmus Hojlund. Duńczycy długo męczyli się z San Marino, ale ostatecznie wygrali 2:1. Hojlund do siatki trafił w 42. minucie, popisując się efektownym uderzeniem pod poprzeczkę z lewej nogi.

Hojlund zszedł z boiska tuż przed końcowym gwizdkiem. Mecz w pełnym wymiarze czasowym rozegrał Christian Eriksen.

Zawodnicy Manchesteru United będą powoli wracać ze zgrupowań swoich reprezentacji. W sobotę Czerwone Diabły czeka ligowe spotkanie z Sheffield United na Bramall Lane (21:00).