Oceny pomeczowe: Bayern Monachium - Manchester United 4:3

» 20 września 2023, 23:37 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United nie będzie miło wspominał inauguracji sezonu 2023/2024 w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły przegrały z Bayernem Monachium (3:4). Jak występ zawodników Erika ten Haga ocenili użytkownicy DevilPage.pl i redakcja Manchester Evening News? Oto oceny za środowe spotkanie.
» Rasmus Hojlund wpisał się na listę strzelców w meczu z Bayernem
Andre Onana
Jego pierwszy „babol” w barwach Manchesteru United zniweczył niezły start drużyny. Wpuścił 14 goli w 6 meczach. W drugiej połowie kilka dobrych interwencji.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.35

Diogo Dalot
Jamal Musiala minął go bez większego wysiłku przy drugiej bramce. W ataku nie zaoferował nic.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.55

Victor Lindelöf
Musiał zagrać, bo nieobecni byli Raphael Varane i Harry Maguire. Nie powstrzymał Harry’ego Kane’a.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.77

Lisandro Martinez
Wciąż nie widać u niego zwyżki formy po kiepskim starcie sezonu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.97

Sergio Reguilon
Najlepszy piłkarz w szeregach Manchesteru United. Kilka dośrodkowań mogło być lepszych, ale zanotował przyzwoity występ.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.35

Casemiro
Ganiał za własnym cieniem przez większość spotkania. W końcówce dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.84

Christian Eriksen
Na początku spotkania miał znakomitą okazję, aby Manchester United objął prowadzenie 1:0.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.49

Bruno Fernandes
Wraca do marnej formy z sezonu 2021/2022. Zbyt często zagrywał niedokładne piłki.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 4.57

Facundo Pellistri
Nie miał zbyt często piłki przy nodze. Szybko zniknął z radaru w swoim debiucie w Lidze Mistrzów.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.83

Rasmus Hojlund
Spokojna pierwsza połowa i bramka tuż po zmianie stron. Nadzieje na comeback trwały jednak krótko.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.96

Marcus Rashford
Kolejny słaby występ. Nie zareagował dobrze na dwa ciosy Bayernu.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.21

Zmiennicy:

Scott McTominay (za Eriksena 68’)
Zmienił Eriksena, aby ożywić poczynania linii pomocy.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.68

Alejandro Garnacho (za Pellistriego 80’)

Komentarze (17)

dev13: Tragiczny mecz w naszym wykonaniu wynik lepszy niz gra ;)
» 21 września 2023, 15:07 #17
saezuri: Bruno 3/10, Eriksen i Dalot 5/10. Komedia.
» 21 września 2023, 13:58 #16
Alibaba: Eriksen za co dostał 5 ? Według mnie to był najsłabszy zawodnik przy pierwszej bramce powinien przerwać akcje to nie zdarzył . Przy drugiej bramce strata na środku pola powolny powrót i ręka przy rożnym. Strasznie wolny zero agresji cofał nogę bal się walczyć… to nie jest zawodnik na pierwszy skład. Mam nadzieje ze w kolejnym meczu zagra mount który po mimo tego ze jest bez formy daje więcej walki w środku pola.
» 21 września 2023, 12:44 #15
Bukajowaty: Reguilon za wysoko. Sane go zezłomował w pojedynku szybkościowym i tylko dlatego że trafił w słupek nie skończyło się golem.
» 21 września 2023, 11:20 #14
razzor91: Mam wrażenie, że te oceny to do innego meczu są. United zagrało beznadziejnie, Bayern rozgrywał United jak chciał - tylko ich nonszalancia doprowadziła do tak wysokiego wyniku. Moim zdaniem zbliżamy się do powtórki z końcówki kariery Jose M. w United. Piłkarze zaczną go sabotować, grać bez przekonania i znowu wróci ktoś w stylu dobrego wujka Ole i będzie pięknie - ale tylko do piłkarzy
» 21 września 2023, 10:00 #13
Marqin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.09.2023 08:30

Facet wzięty do klubu na ostatnią chwilę z konieczności najlepszym zawodnikiem w tym meczu.
Wszystko siedzi w głowie, widać było komu się chce grać, a komu nieszczególnie.
» 21 września 2023, 08:28 #12
jesse: Onana nie dostał zera chyba tylko za kolor skóry. Niezłe interwencje w 2 połowie? Jak wybijał piłki przed siebie, czy jak biernie przyglądał się piłkom obijającym słupek, lub minimalnie mijającym bramkę. W drugiej połowie już było widać brak zaufania ze strony graczy z pola. Ten transfer miał znikome szanse powodzenia od samego początku i widać już wyraźnie, że nic z tego nie będzie. 14 goli w 6 meczach. Błagam.
» 21 września 2023, 07:59 #11
dr03: Oceny dla obrony i Casemiro powyżej 5?? przecież my 4 bramki straciliśmy a nie 1-2, Casemiro zasłużył na 1 i tylko dlatego że strzełił te 2 bramki. Jedyny który może chodzić z podniesioną głową to Reguilon
» 21 września 2023, 07:48 #10
Lyon17: Też mam takie samo zdanie o Casemiro bo od początku sezonu gra bardzo słabo. Ratują go tylko bramki ale nie tego oczekuje się na jego pozycji. Może jak Ambrabat zagra kilka dobrych meczy na jego pozycji to się trochę ogarnie.
» 21 września 2023, 10:13 #9
nani17801: Niestety ,ale to nie jego pierwszy babol.
» 21 września 2023, 06:44 #8
smutny87: Nasz Wesoły Kameruński Przyjaciel potrafi dostarczyć masę wrażeń. Babola odnotować trzeba ale nogami piłkę potrafi dać lepszą niż niektórzy nasi zawodnicy z pola. Oczywiście bramkarz ma po pierwsze bronić to tak żeby nie było.
» 21 września 2023, 05:29 #7
Skiba: Dalot to drugi magłajer(sabotażysta pełna gęba).
Onana dalej ręcznik.
Lindelof najlepszy mecz od początku sezonu.
Rash w końcu drużynowo i w obronie ale musi więcej asystować.
Hojlund na plus.
I co dziwi to Martial na mały plus.
Dalej nie rozumiem czemu wchodzi Scott a nie Mejbri ale powiedzmy, ze młody to może dlatego Erik się bał.
Ogólnie mały zalążek jest tylko musza łapać większą koncentracje w pierwszych połowach.
» 21 września 2023, 00:04 #6
Batigol222: "Ganiał" za dużo powiedziane. Typ sobie truchtał. Ale 2 bramki władował, więc...
» 20 września 2023, 23:49 #5
JoMoridnio: Więc nadal beznadzieja
» 20 września 2023, 23:52 #4
JoMoridnio: Bruno najgorszy błagam trzymajcie mnie bo mnie coś skręci
» 20 września 2023, 23:41 #3
AgentBartezz: A co on w tym meczu zrobił dobrego? Raz się wrócił na ostatniego, asysta na pałe na koniec i tyle. Pół meczu niewidoczny, a drugie pół to sto pięćdziesiąt strat.
» 20 września 2023, 23:55 #2
JoMoridnio: Eriksen Kazik widzisz mnie
» 21 września 2023, 00:03 #1