Onana: Tottenham nie był od nas lepszy

» 19 sierpnia 2023, 21:35 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Andre Onana był wyraźnie niepocieszony po przegranym meczu Manchesteru United z Tottenhamem Hotspur (0:2). Kameruńczyk na antenie Sky Sports stwierdził, że Koguty nie były lepszym zespołem w północnym Londynie.
» Andre Onana nie był w dobrym humorze po meczu z Tottenhamem Hotspur | Fot. Sky Sports
Manchester United spisał się nieźle w pierwszej połowie, ale po przerwie to Spurs byli zdecydowanie lepszym zespołem. Bramka Pape Sarra i samobójcze trafienie Lisandro Martineza sprawiły, że Tottenham sięgnął po komplet punktów.

– Nie, nie sądzę, że Tottenham był lepszy od nas. Popełniliśmy błędy w drugiej połowie, ale w futbolu nie chodzi o dobrą grę w jednej połowie – stwierdził Onana w rozmowie ze Sky Sports.

– Zaczęliśmy mecz naprawdę dobrze, stworzyliśmy sobie okazje. Niestety ich nie wykorzystaliśmy. To było kluczowe. Gdybyśmy strzelili w pierwszej połowie, to byłoby to inne spotkanie.

– W futbolu chodzi o strzelanie goli. Mieliśmy swoje okazje, ale nie strzeliliśmy. Ostatecznie musieliśmy za to zapłacić.

– Trzeba zachować spokój, nadal pracować i jeśli będziemy to kontynuować, to na koniec sezonu będzie dobrze – dodał Onana.

Oceny pomeczowe: Tottenham Hotspur - Manchester United 2:0
Ten Hag po meczu z Tottenhamem: Zasłużyliśmy na rzut karny

Komentarze (23)

mjk180: W jego wypowiedzi zabrakło chyba odrobiny samokrytyki .
» 20 sierpnia 2023, 16:06 #23
RoyRoy: Chłop ma rację. Czasami niewiele brakuje, szczęście albo pech i wynik całkiem inny. Gdybyśmy wykorzystali swoje 100% sytuacje w pierwszej połowie, druga połowa byłaby całkiem inna
» 20 sierpnia 2023, 07:18 #22
soldier: Był. I to 2 klasy lepszy
» 20 sierpnia 2023, 01:31 #21
Derp: mógłbyś podać wzór na klasy bo jestem ciekaw jak je obliczasz? :)
» 20 sierpnia 2023, 01:50 #20
waletpl: Jest to całkiem proste obliczenie. Totki zagrały jak zespół klasy trzeciej. United jak klasy piątej. 5-3=2. Nie dziękuj ;)
» 20 sierpnia 2023, 09:53 #19
andrev1331: A dla mnie dzisiaj grali dużo lepiej niż w meczu z Wilkami , natomiast decyzja sędziego o nie podyktowaniu karnego za bardzo im weszła w głowy i wybiła z rytmu meczowego przez co gra trochę siadła a szkoda bo spokojnie można było ugrać 3 punkty . Przecież brak faulu na Bruno oraz karnego to są jakieś jaja. Od tego momentu to i ja miałem odruchy wymiotne na widok tego przygłupa Oliwiera o co dopiero mają powiedzieć zawodnicy. Mam nadzieję, że wyrzucą to z głów i w następnym meczu będą po prostu skuteczni. GGMU
» 20 sierpnia 2023, 00:53 #18
wrobel1992: Za dużo Mourinho…
» 20 sierpnia 2023, 08:27 #17
Derp: onana nie mówi, że byliśmy lepsi na boisku tylko, że tottenham nie był lepszy i ma tutaj zupełną rację. rozumiem, że dla wielu wynik na tablicy to wszystko co można powiedzieć o meczu, ale obie ekipy prezentowały zbliżony poziom i tutaj jakikolwiek by nie był wynik końcowy to można by go śmiało przyjąć za sprawiedliwy.

tottenham to zespół, z którym zawsze się trzeba liczyć, ale lekki niedosyt pozostaje - można było wywieść punkt z tego meczu a nawet komplet :)
» 20 sierpnia 2023, 00:47 #16
pmax122: Słupki, poprzeczki, popsute setki Sona xD to co udało się zrobić to 5 razy przejąć piłke na połowie przeciwnika + nieuznany rzut karny, z resztą, brighton pokazało dzisiaj z wolves że są lepiej do sezonu przygotowani od nas
» 20 sierpnia 2023, 00:38 #15
Piwal: Trzy razy mu obramowanie bramki tyłek uratowało, wpuścił dwie bramki gdzie raz piłka leciała mu nad głowa a drugi raz się zawiesil i gość jeszcze ośmiesza się w wywiadzie opowiadając ze Tottenham nie był lepszy.
» 19 sierpnia 2023, 22:53 #14
awe: Ten sam czlowiek co byl spokojny o decyzje sedziego, ktorego zawiesili po tamtym meczu (:
» 20 sierpnia 2023, 11:50 #13
JesseJames: onanie sufit sie na leb spadl juz chwile przed druga stracona bramka, zamroczylo go, nie zareagowal w ogole wtedy a teraz slowa tez sie nie kleja
» 19 sierpnia 2023, 22:43 #12
Alex45: jedne pocieszenie to tylko jeden mecz z 38
» 19 sierpnia 2023, 22:40 #11
zbyszek7: Gdybysmy ile razy ja to jeszcze bede slyszal??
Jak pilkarze na takim poziomie jak Rashford i Bruno i trafiaja z 5 metrow w bramke z glowki?? Wogole od lat nasza gra glowa to jest katastrofa!
» 19 sierpnia 2023, 21:48 #6
wider: "Nie, nie sądzę, że Tottenham był lepszy od nas" czy mu tam czasem za bardzo słońce w oczy nie świeciło ?
» 19 sierpnia 2023, 21:45 #5
klusek0128: Był gorszy ;) haha
» 19 sierpnia 2023, 21:42 #4
Kuntakinte: Będzie dobrze? Tzn które miejsce obudź się Panie pół stoper
» 19 sierpnia 2023, 21:42 #3
jayjay2: szkoda, że nie zapytali go dlaczego nie wyskoczył z pretensjami do Lisandro Martineza po jego wybitnych interwencjach w obronie, które kosztowały nas bramki.
» 19 sierpnia 2023, 21:41 #2
JesseJames: nie moze bo sciagnieci przez ten haga, tak nie wolno robic.
» 19 sierpnia 2023, 22:44 #1