Reprezentacje: Dwie bramki Bruno Fernandesa w meczu z Izraelem!

» 10 czerwca 2021, 08:31 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Bruno Fernandes koncertowo zaliczył próbę generalną przed EURO 2020. Pomocnik Manchesteru United zdobył dwie bramki i zanotował asystę w wygranym 4:0 spotkaniu towarzyskim z Izraelem.
» Bruno Fernandes będzie miło wspominał spotkanie z Izraelem
Fernandes otworzył wynik meczu w 42. minucie, popisując się mocnym uderzeniem w długi róg po podaniu Joao Cancelo z lewej strony boiska. Dwie minuty później Portugalczycy podwyższyli prowadzenie za sprawą Cristiano Ronaldo. Tym razem Fernandes wystąpił w roli asystującego.

Ozdobą spotkania była bramka Bruno Fernandesa w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Portugalczyk popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego w samo okienko! Kilka minut wcześniej na listę strzelców wpisał się Joao Cancelo.

Portugalczycy po efektownej wygranej mogą już myśleć o EURO 2020. We wtorek zmierzą się z Węgrami, a później czekają ich spotkania z Niemcami (19 czerwca) i Francją (23 czerwca).