Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Pereira: Chcę zostać w Valencii do czerwca

» 14 listopada 2017, 17:03 - Autor: Rio5fan - Źródło: Daily Mail
Przebywający na wypożyczeniu w Valencii Andreas Pereira przyznał, że woli do końca sezonu pozostać w lidze hiszpańskiej, niż zimą powrócić do Manchesteru United.
Pereira: Chcę zostać w Valencii do czerwca
» Andreas Pereira chce nadal zbierać doświadczenie w ekipie Valencii
Klub z Old Trafford posiada możliwość skrócenia wypożyczenia młodzieżowego reprezentanta Brazylii, który wówczas musiałby wrócić do Anglii w styczniu.

- Pozostanie tutaj do końca sezonu byłoby dla mnie dobrą opcją, która pomogłaby mi w rozwoju. Jestem szczęśliwy w tym klubie i chcę kontynuować swoją przygodę - powiedział Pereira.

- Od początku chciałem tutaj zostać aż do czerwca. Wiem, że Manchester United ma opcję sprowadzenia mnie w styczniu, ale obecnie jestem skoncentrowany na Valencii.

- Na tym etapie kariery ważny jest rozwój. Gdybym powrócił do United w połowie sezonu, byłoby mi trudno. Latem podjąłem dobrą decyzję i moim jedynym celem jest pozostanie tutaj. Wszystko idzie dobrze, więc chcę zostać - zakończył 21-latek.

« Poprzedni news
Jones będzie gotowy do gry w meczu z Newcastle
Następny news »
Lingard: Marcus niesamowicie się rozwinął




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (1)


Klimaa: Po co ma wracać do Anglii jak przesiedzi pół roku na trybunach bądź ławce. Niech gra pełny sezon i zobaczymy - może uda się mu załapać do składu na kolejny sezon - na co liczę!
» 15 listopada 2017, 22:42 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

Przejd> do góry strony