Statystyki: Liverpool FC - Manchester United 0:0

» 14 października 2017, 15:29 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował z Liverpoolem 0:0 w meczu 8. kolejki Premier League. Przedstawiamy najważniejsze statystyki spotkania na Anfield.
» Manchester United zremisował na Anfield z Liverpoolem 0:0
Bitwa o Anglię rozczarowała kibiców angielskiego futbolu. Manchester United przyjechał do Liverpoolu z zamiarem zdobycia jednego punktu i cel osiągnął po brzydkiej grze. Pod bramką The Reds przez 90 minut działo się niewiele.

Najlepszą okazję, tuż przed końcem pierwszej połowy, miał Romelu Lukaku. Belg wymienił piłkę na jeden kontakt z Anthonym Martialem, oddał jednak strzał prosto w Simona Mignoleta.

LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED 0:0
Posiadanie piłki: 62,2% – 37,8%
Strzały łącznie: 19 – 6
Strzały celne: 5 – 1
Strzały niecelne: 8 – 2
Strzały zablokowane: 6 – 3
Celność podań: 85,6% – 75,4%
Rzuty rożne: 7 – 3