U-18: Manchester United - Newcastle United 1:1

» 23 września 2017, 19:13 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie Manchesteru United z Newcastle United w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się remisem 1:1.
» Manchester United podzielił się punktami z Newcastle United
Kibice zgromadzeni na The Cliff w pierwszej połowie nie obejrzeli ani jednego gola. Gospodarze przystąpili do tej konfrontacji w dobrych nastrojach po wygranym 4:3 starciu z Arsenalem w młodzieżowym Pucharze Ligi.

Prowadzenie Manchesterowi United w 61. minucie meczu dał nowy nabytek, Arnau Puigmal. 16-latek popisał się doskonałym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego.

Odpowiedź Srok nadeszła trzynaście minut później. Wyrównanie gościom strzałem z linii pola karnego dał Jack Young.

Młode Czerwone Diabły zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów po czterech meczach. W kolejną sobotę United zmierzą się ze swoim sąsiadem z tabeli, czyli Evertonem.