Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Zapowiedź: Real Salt Lake vs Manchester United

» 17 lipca 2017, 19:34 - Autor: matheo - Źródło: manutd.com
Manchester United w drugim meczu przedsezonowym zmierzy się z Realem Salt Lake. Kibice Czerwonych Diabłów, którzy chcą obejrzeć zmagania na żywo, znów będą musieli zarwać nockę. Spotkanie w Salt Lake City rozpocznie się bowiem o godzinie 4:00 czasu polskiego.
Zapowiedź: Real Salt Lake vs Manchester United
» Manchester United w drugim meczu przedsezonowym zmierzy się z Realem Salt Lake. Jose Mourinho przed spotkaniem zapowiada zmiany w swoim składzie, a kibice Czerwonych Diabłów, którzy chcą obejrzeć zmagania na żywo, znów będą musieli zarwać nockę. Spotkanie w Salt Lake City rozpocznie się bowiem o godzinie 4:00 czasu polskiego.
Kto? Real Salt Lake vs Manchester United
Kiedy? 18.07.2017, 4:00
Gdzie? Rio Tinto Stadium
Transmisja? Eleven


Mecz z Los Angeles Galaxy dostarczył Jose Mourinho wielu wartościowych informacji. Portugalski menadżer przetestował ustawienie z trzema obrońcami, które zamierza stosować częściej w sezonie 2017/2018. W starciu z Realem Salt Lake zobaczymy natomiast ustawienie z czterema defensorami.

Niewykluczone, że Jose Mourinho wystawi w jednej drużynie Romelu Lukaku i Marcusa Rashforda, co zasugerował tuż po starciu z LA Galaxy. W porównaniu do pierwszego meczu nie zmieni się natomiast podejście menadżera United do sparingu – Mourinho znów zamierza wystawić odmienne jedenastki na obie połowy.

W bramce Czerwonych Diabłów mecz na pewno rozpocznie Sergio Romero, co Jose Mourinho zapowiadał jeszcze przed pierwszym starciem w Kalifornii.

Jeśli chodzi o rywala Manchesteru United, to spotkanie na Rio Tinto Stadium będzie wielkim wydarzeniem. Czy może być jednak inaczej, skoro zespół założono zaledwie 13 lat temu?

Real Salt Lake w tabeli Major League Soccer zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej i ma dwa punkty mniej niż LA Galaxy. O tym, że postrzeganie rywala przez pryzmat tabeli MLS może być zwodnicze świadczy fakt, że Real Salt Lake na początku lipca rozbiło LA Galaxy 6:2.

Z przedmeczowych ciekawostek warty podkreślenia jest również fakt, że Czerwone Diabły w starciu z Realem Salt Lake zagrają po raz pierwszy w czarnych koszulkach, czyli nowym wyjazdowym komplecie zaprezentowanym jeszcze w maju tego roku.

« Poprzedni news
Bale: Manchester United? Na razie nie ma o czym mówić
Następny news »
Sky Sports: Są postępy w sprawie Perisicia


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (86)


Kilerek7: Druga połowa to już totalne dno, z 3 składem Salt Lake:/ Kontuzja Maty. Nawet komentatorzy skrytykowali transfer Perisicia do MU.
» 18 lipca 2017, 05:55 #86
MaciasDevil: Tak reasumujac, to lepiej zeby mecz sie zakonczyl godzine temu :) Czas spać. GGMU!
» 18 lipca 2017, 05:58 #85
Pietrus: Mam nadzieje że mecz z City potraktują poważniej jako dobry sprawdzian przed rozpoczęciem ligi.
» 18 lipca 2017, 05:40 #84
subido: Jesli macie dostep do Hiszpanskiej TV to na Mad TV sa wszystkie mecze tournee Czerwonych Diablow
» 18 lipca 2017, 05:36 #83
subido: Sorry za znaki, nie uzywam polskich
» 18 lipca 2017, 05:34 #82
Wawrzu: Valencia chciał młodemu pokazać jak się gra w Anglii...ale trochę przesadził :D
» 18 lipca 2017, 05:34 #81
subido: Witam serdecznie Czerwone Diably.
A wiec po krotce, which skrocie 1 polowa :cieszy fakt ze w koncu Lukaku strzelil.
Pogba zasuwal za dwoch, Miki zaliczyl gola I asyste.(choc do jego gry mam kilka zastrzezen)
Perreira pokazal sie z dobrej strony.
Lindgard zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie.
Lindelof jeszcze musi popracowac.
2 polowa nie porywa jak narazie, glupia czerwona kartka dla Valenci (zasluzyl jak najbardziej)
Pozdrawiam serdecznie wytrwalych kibicow z Hiszpanii.
Do uslyszenia po zakonczeniu meczu.
» 18 lipca 2017, 05:32 #80
Pietrus: Czerwonej już nie musiał dawać no nie przesadzajmy sędzia jakoś fauli praktycznie nie odgwizduje a co dopiero żołtą daje a tu czerwoną wymślił
» 18 lipca 2017, 05:30 #79
adamII: bardzo dobrze valencii, chamowe odwalil
» 18 lipca 2017, 05:30 #78
emileezy: :DD:D:D:D
» 18 lipca 2017, 05:29 #77
MaciasDevil: Brawo Antek...
» 18 lipca 2017, 05:28 #76
mataderPL: Szczerze? Słuszny kolor
Z taka gra naszej druzyny to ja sie nie dziwie ze antkowi (jeden z najlepszych na boisku imo) puscili nerwy...

Pzdr
» 18 lipca 2017, 05:30 #75
LouiVanGaal: Mam nadzieje ze A. Pereira w tym sezonie przypomni nam o sobie w tył lepszym znaczeniu tego słowa. Wiem ze stać go na świetną grę oby wszystko dobrze się układało
» 18 lipca 2017, 05:25 #74
janpal1: Dajcie na szybko linka.
» 18 lipca 2017, 05:20 #73
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.07.2017 05:21

google. pl/search?q=linka&client=ms-android-xiaomi&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtzIeJ8JHVAhXQJFAKHYocABUQ_AUICSgB&biw=360&bih=564
» 18 lipca 2017, 05:21 #72
janpal1: Coś nie chce mi odpalić.
» 18 lipca 2017, 05:28 #71
MaciasDevil: Czy tylko ja jestem zdania, ze powinnismy miec tu jakis "live chat" zeby sobie dyskutowac podczas meczu?
» 18 lipca 2017, 05:11 #70
nuado: Lepiej nie :D
» 18 lipca 2017, 05:13 #69
mdch: Chłopaki, dajcie jakiś działający stream :)
» 18 lipca 2017, 05:09 #68
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.07.2017 05:10

Meczyki. Pl jak zawsze
» 18 lipca 2017, 05:10 #67
mdch: każdy stream szwankuje ;/
» 18 lipca 2017, 05:12 #66
LouiVanGaal: To masz coś z netem mi działa bez żadnego ale
» 18 lipca 2017, 05:13 #65
nuado: [link usunięty]. html?r

Proszę. Obejrzyj sobie normalnie a nie na tej gównianej jakości na meczykach.
» 18 lipca 2017, 05:14 #64
nuado: http :// blue-line.space/ sonyespn.html?r
» 18 lipca 2017, 05:14 #63
bakubaq: reddit soccer streams :)
» 18 lipca 2017, 05:15 #62
maticr7: Lukaku juz lepiej zagrał niż ostatnio.Moze po prostu mnie denerwuje jego styl.A kiedy mu nie wychodzi to są powody do zmartwień.To jest napastnik który zyje z podań,a do takich trzeba mieć cierpliwość.Dlatego tez o wiele bardziej wole Zlatana.
» 18 lipca 2017, 05:08 #61
mataderPL: Wait, powiedzcie mi jedną rzecz:
czy lukaku w evertonie tez mial tak TRAGICZNRGO first touch??
Bo to nie pojęte jak on przyjmuje tę piłke. Smiem twierdzic ze gdyby nie był czołgiem to by mu kazdy wybijał od razu piłke spod nóg...
Nawet przy strzelonym golu (zawsze sie przyczepie :) piła mu odskoczyła. What's going on?!
I jeszcze jedno, niech ktos mi opisze nasza gre w pierwszych 25 minurtach bo nie zdazylem na początek meczu. tak to jest jak sie ustawi "delikatny" budzik :D

Pzdr
» 18 lipca 2017, 05:05 #60
LouiVanGaal: Dopisek PL w Nicku to tak dla alibi?
:-)
» 18 lipca 2017, 05:07 #59
Kilerek7: Pozdro dla najwierniejszych kibiców, którzy zarywają noc:)
» 18 lipca 2017, 05:03 #58
Kilerek7: Narazie MU nie wygląda jak zespół który mógłby wygrać ligę, graliśmy 1 połowę z takim Realem Salt Lake City jak równy z równym. Strzelili nam ośmieszającego gola. Obrona która była naszą wizytówką jest masakryczna. Blind dno, Jones dno, Lindelof jak narazie bez szału. Jak wróci Rojo i nikogo już nie kupimy, to para Bailly - Rojo obowiązkowo, wątpie by Lindelof tak szybko wskoczył do podstawy. Wszyscy kiedyś chcieliśmy by Rojo odszedł, a moim zdaniem to chyba najlepszy obecnie obrońca MU. Na plus Mkhitaryan, Lukaku widać też fajnie współpracuje i odziwo zaskakuje mnie Lingard, czy tylko mi się wydaje, że stał się mega szybki, ma lepszy drybling i zagrania? Jeszcze złapie formę to będzie kawał skrzydłowego.
» 18 lipca 2017, 04:55 #57
LouiVanGaal: Wiesz jak jest oni są tydzień po wakacjach lecz nie zmienia to faktu że wstyd ale to tourne sezon temu i dwa nie zachwycalismy a początek sezonu wyglądał dobrze
» 18 lipca 2017, 04:57 #56
Sideswipe: Naprawdę ten mecz ma być wyznacznikiem tego czy może MU wygrać ligę czy nie?...
» 18 lipca 2017, 05:00 #55
MaciasDevil: Zdecydowanie, Jesse prezentuje sie swietnie. Co do obrony to masz sporo racji, choc mam szczera nadzieje ze to kwestia czasu az LindelĂśf zacznie grac na podobnym poziomie co Eric i Marcos. Jones nie ma formy od dluzszego czasu, ale nie spodziewam sie niczego innego skoro wiecej czasu spedza w domu z kontuzja niz na treningach.
» 18 lipca 2017, 05:00 #54
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.07.2017 05:02

Można im jeszcze wiele wybaczyć, ale trenują ponoć bardzo ciężko, a tego coś nie widać. Cieszy mnie forma naszych skrzydłowo - 10 tek. Miki aktywny, Mata też świetnie, Lingard jak Neymar:D Rashford jakby wskoczył na wyższy lvl, nawet Martial bardziej pewniej. Dojdzie Perisić i pytanie kto będzie miał podstawę:) I te mecze nie są wyznacznikiem, co nie zmienia faktu, że takiej klasy zespół jak MU, powinien już prowadzić z 3:0 a my pierwsi straciliśmy bramkę i rywale wyglądali ogólnie lepiej. Patrzę na całokształt i jak narazie widzę to samo MU.
» 18 lipca 2017, 05:01 #53
cyprian: Tak generalnie to oprocz tego, ze to jest mecz towarzyski, to moze powinienes zauwazyc ze z podstawowego skladu w 1 polowie zagralo max 4 zawodnikow (Pogba, Miki, Lukaku i Lindelof ktory akurat nie wiadomo czy wygra rywalizacje z Rojo). Wiec mysle, ze z osadami nad gra United trzeba sie wstrzymac jeszcze troche
» 18 lipca 2017, 05:06 #52
MaciasDevil: I jest pierwsza bramka naszego kolosa. Oby pierwsza z wielu w tym sezonie. Zaczałem narzekac na podania i crossy, a tu takie ladne podanie Mikiego ;)
» 18 lipca 2017, 04:46 #51
nuado: Pięknie Tank! :) Brawo. W końcu.
» 18 lipca 2017, 04:45 #50
MaciasDevil: Trzeba troche pomarudzic to zaraz lepiej graja haha :)
» 18 lipca 2017, 04:47 #49
LouiVanGaal: Ładnie ładnie asysta kiwka gol
» 18 lipca 2017, 04:44 #48
Pietrus: W końcu pierwsza brameczka jeszcze z jedna da radę :)
» 18 lipca 2017, 04:44 #47
nuado: Ja mam do was jedno pytanie. Bo nie umiem,nie potrafię tego zrozumieć choć bardzo próbuję. Jak można kopać piłką w przeciwnika chcąc podać? Widzę to któryś raz już w tym meczu. Qrrrwa przeciwnik nie jest przezroczysty i jak widzę że biegnie to nie kopię w niego chcąc podać,logiczne prawda? Czemu oni to robią? ;o
» 18 lipca 2017, 04:36 #46
MaciasDevil: Mnie bardziej irytuja te niedokladne prostopadle podania i crossy w ataku.
» 18 lipca 2017, 04:43 #45
MaciasDevil: No i ładnie. Strasznie podoba mi sie gra Lingarda na tym tournee :)
» 18 lipca 2017, 04:34 #44
nuado: Henrik,Carras i Jones out.
» 18 lipca 2017, 04:30 #43
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.07.2017 04:38

Nooo.
Jednego z najlepszych asystentów w sezonie 15/16 chcesz wyoutowac bo grał na skrzydle a gdy grał za 10 asystowal i strzelał bramki hymm widzę znawca wyrafinowany znawca z Ciebie
» 18 lipca 2017, 04:36 #42
nuado: Piłeś? Nie wypowiadaj się. Nie wiem o co tobie chodzi człowieku. Poskładaj to jakoś i wtedy spróbuj wyrazić to co masz do przekazania. Gówno mnie obchodzi co było kiedyś. Teraz jest teraz. Tych którzy grają dobrze chwalę ale wybacz. Ludzie którzy nie potrafią podać kilka razy z rzędu i kopią piłką w przeciwnika nogi no to nie jest poziom United. Henryk mnie strasznie wqrwia i to już od długiego czasu. Carras jest po prostu za stary na ten moment ale szacun za całokształt. A szklanka Jones razem z kolegą Chrisem S. pakować manatki. Nam trzeba młodych żądnych krwi szybkich i dzikich takich jak Bailly.
» 18 lipca 2017, 04:44 #41
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.07.2017 04:47

Teraz jest tourne i wszystko to co piszesz jest wyssane z palca jeżeli chcesz być precyzyjny
:-)
A jeżeli nie potrafisz zrozumieć tak przejrzystej wypowiedzi jak moja powyższa to przepraszam i rozumiem
» 18 lipca 2017, 04:46 #40
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.07.2017 04:51

A jak chcesz kogoś żadnego krwi to zrób sb transfer S. Pieszo w fifie hahhahaha mam niesamowita beke z takich jak ty jedyne co potrafią powiedzieć to po jednym meczu out a kolejnym com
» 18 lipca 2017, 04:51 #39
LouiVanGaal: Ani jednym słowem nie wspomniałem o Carricku... Czytaj że zrozumieniem. I wypowiadaj się z sensem jeżeli oczywiście jesteś w stanie.
» 18 lipca 2017, 04:55 #38
maticr7: Ale ty głupoty wygadujesz nuado.
» 18 lipca 2017, 04:58 #37
cyprian: No tak, gosc strzela bramke i zalicza asyste w 1 polowie i out... nie mam pytan.
» 18 lipca 2017, 04:58 #36
nuado: Oni mają grać tak jak im Boss karze. I nie wiem co mają asysty i to co było kiedyś do TEGO ŻE KTOŚ TERAZ NIE POTRAFI PODAĆ CELNIE NA 5 METRÓW TYLKO KOPIE PIŁKĄ W PRZECIWNIKA. Umiesz czytać czy masz problemy z głową. Wytłumacz to. Argumenty proszę. Tournee to nie jest żaden argument. Podawać celnie umie dziecko 10 letnie a Henryczek trzy razy pod rząd kopie się po czole. Może okularki mu trzeba kupić,co? Jak widzisz że ktoś na ciebie biegnie to kopiesz w niego piłką? Tylko odpowiedz mi na to jedno pytanie i zakończmy dyskusje. RAz się może zdarzyć ale nie tyle razy pod rząd. Jak na najelspzego gracza bundesligi to bardzo kiepsko sobie w United radzi. Wiązałem wielkie nadzieje z tym transferem. Wyszło totalne gówno. Chłop gra 50% tego co umie. I nie wygląda jakby miał odpalić. Średniak jakich wielu. My potrzebujemy piłkarzy takich jak Sanchez albo Hazard. Nie kolejnych wyrobników.
» 18 lipca 2017, 05:00 #35
nuado: Oglądasz mecz czy tylko statystyki się liczą jak asysta? Asysta wymazuje to że wcześniej kopał się po czole?
» 18 lipca 2017, 05:01 #34
LouiVanGaal: Gra na "50%" bo nie gra na swojej pozycji ale Ty tego nie zrozumiesz. A te zagrania to chyba do końca życia zapamiętaj bo coś mi się wydaje ze bardzo Cię to podekscytowalo
» 18 lipca 2017, 05:05 #33
cyprian: Nie, nie ogladam meczu. Siedze o 5 rano po to zeby czytac komentarze na devilpage. A czy Ty rozumiesz ze to jest tylko sparing? I że graliśmy w 1 połowie totalnie rezerwowym składem?
» 18 lipca 2017, 05:09 #32
nuado: W lidze też grał na 50%? Bo w lidze tak samo mnie wkurwiał. Potrzebujemy graczy wybitnych. On nigdy taki nie będzie. Ujebaało Ci się w główce że się uczepiłem jego a to tylko tourne. A staram ci się uświadomić że irytuje mnie jego gra non stop. Mnóstwo strat. Chyba gracz który najczęściej zatrzymuje się na kimś albo podaje niecelnie(takie mam wrażenie,gdzieś mam statystyki)
» 18 lipca 2017, 05:10 #31
nuado: Do jasnej cholery dyskusja jak ze ścianą. Chodzi mi o jego grę w trakcie sezonu tak samo jak o to jak teraz gra. Jego gra niczym się nie różni. W trakcie sezonu też miał asysty. A ile strat i głupich podań? Drażni mnie ten koleś i tyle. Wybitny nigdy nie będzie.
» 18 lipca 2017, 05:11 #30
cyprian: Nie bedzie wybitny, bo nigdy wybitnym pilkarzem nie byl... I mnie rowniez jego ostatni sezon rozczarowal, ale kur..de kto nie rozczarowal? Ostatnie 4 sezony to pasmo nieszczesc i wlasnie rozczarowan. Na palcach jednej reki mozna policzyc zawodnikow ktorzy graja na poziomie. Ja osobiscie uwazam, ze to nie jest pilkarz ktory bedzie jednym z naszych liderow. Ale z drugiej strony, mysle ze jest to zawodnik ktory swietnie wkomponowalby sie do juz dobrze dzialajacej druzyny i jego suche statystyki o tym swiadcza... Gosc ma potencjal, ale jak cala druzyna bedzie trybila i grala dobrze (pokazal to w dortmundzie).

I tak w ogole to bez spiny :) kazdy moze miec wlasne zdanie i je wypowiedziec. I szanuje to dopoki to nie jest troll. I tym bardziej spoko jest sie powymieniac argumentami z innym normalnym i myslacym kibicem, takze pozdrawiam Ciebie :)
» 18 lipca 2017, 07:32 #29
cyprian: Aha, a co do graczy wybitnych. No coz, bierzemy tych co sie da. Niestety, ale to juz nie te czasy, ze na rynku transferowym liczy sie United i Real... Jestesmy daleko w tyle po odejsciu SAF'a i trzeba sie z tym pogodzic, bo nie predko to wroci :( W tym momencie pilkarze Tottenhamu nie sa zainteresowani przejsciem do nas, i tyle w temacie. Wybitni zawodnicy chca grac w klubach ktore zapewniaja sukcesy i trofea, my na dzien dzisiejszy definitywnie do takich nie nalezymy. Tak wiec cieszmy sie Pogba i Lukaku i trzymajmy kciuki ze Mourinho da rade zrobic cos z tej druzyny
» 18 lipca 2017, 07:46 #28
LouiVanGaal: Trochę wiocha co?
» 18 lipca 2017, 04:29 #27
MaciasDevil: Wow... just wow... :D
» 18 lipca 2017, 04:29 #26
Pietrus: To co Jones gra to ja nie mam pytań
» 18 lipca 2017, 04:29 #25
nuado: Swoją drogą. Temu Lukaku to ktoś musiałby najpierw stworzyć sytuacje bo to co grają to...
» 18 lipca 2017, 04:26 #24
nuado: Ostatni rok Carrasa. Co on wyczynia chłopina.. Zdecydowanie dobry defensywny to konieczność.
» 18 lipca 2017, 04:23 #23
Pietrus: Skład dziwny ale to są mecze przedsezonowe to nie ma co się dziwić. Liczę na minimum dublecik u Lukaku
» 18 lipca 2017, 03:46 #22
Kuba1878MU: na MUTV jest darmowa transmisja ?? czy trzeba coś wykpuić?
» 17 lipca 2017, 23:34 #21
sancho777: subskrybcje
» 18 lipca 2017, 00:14 #20
MaciasDevil: Dobrze ze jutro na druga zmiane do pracy. Mozna ogladac :D GGMU!
» 17 lipca 2017, 23:33 #19
zrazikoowy: Budzik nastawiony!! Mam nadzieję że nie przysnę znów tak jak na mecz z LA, i nie przegapie 3 goli :D
» 17 lipca 2017, 23:10 #18
Pietrus: Cos mało komentarzy :D
» 17 lipca 2017, 21:44 #17
is200second: Bo wiesz nie mozna wyrazic wlasnego zdania bo zaraz ktos musi skrytykowac. Dawniej tutaj bylo inaczej. Byla luzna dyskusja teraz sam hejt.
» 17 lipca 2017, 21:50 #16
RuudVN: a co tu komentować, gramy z jakimiś ogórkami o 4 rano i piłkarze pewnie też potraktują tak ten mecz
ja czekam na mecze z Realem itp. (jeszcze w Ameryce) przynajmniej gracze podejdą do tego poważniej
w sumie do superpucharu to emocje jak na grzybach
» 17 lipca 2017, 22:22 #15
is200second: Nie do konca Ruud. Okres przygoyowawczy to jest walka o sklad. Zwlaszcza chocby dla Martiala
» 17 lipca 2017, 22:27 #14
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.07.2017 22:31

Czy ja wiem, to robienie formy pod caly sezon i marketing raczej
Walki o sklad to nie ma tylko gdy zawodnicy na wakacjach

I dla nas kibicow fajna sprawa takie meczyki :)
» 17 lipca 2017, 22:30 #13
jassaj: Ten wypad do Ameryki to fajna sprawa, ale niestety te godziny :/ no cóż. Obejrzy się powtórke. Mam nadzieje na kolejny pogromik, niby to tylko sparing ale zawsze fajnie ogląda się piłkarzy grających na większym luzie niż nacodzień a do tego można zrobić przegląd kadry i to z fajnymi przeciwnikami
» 17 lipca 2017, 21:38 #12
Wave: www. sport-video.org.ua/soccer.html

Polecam stad torrentem, ok 11-12 juz jest +-
» 17 lipca 2017, 22:28 #11
mario93: O 11 jest tez retransmisja na eleven
» 18 lipca 2017, 00:37 #10
Manuel11: Nocki nie mam jak zarwac ale pozniej chetnie obejrzę. GGMU!
» 17 lipca 2017, 21:30 #9
Cavron: Wiecie może czy będzie jakiś towarzyski mecz naszych w innych godzinach?
» 17 lipca 2017, 20:41 #8
RedDevil44: Tak, jutro o 14 na Eleven AC Milan-Borussia Dortmund
W srode na TVP1 Bayern- Arsenal tez o 14
więcej narazie nie wiem
» 17 lipca 2017, 20:47 #7
sancho777: naszych tak bardzo, o 23 Real, Barca 1:30, Valerenga 19:00 i Sampdoria 20:45
» 18 lipca 2017, 00:19 #6
mdch: Jakieś streamy warte uwagi? Meczyki? Dzięki chłopaki za podesłanie linku.
» 17 lipca 2017, 20:02 #5
Pietrus: Na meczykach na pewno jakiś dobry stream się znajdzie
» 17 lipca 2017, 20:10 #4
ElectroRD: Na 99% na soccerstreams jakieś linki będą (:
» 17 lipca 2017, 20:12 #3
is200second: Wejdz sobie na stream commando. Wg mnie najlepsza strona sportowa online
» 17 lipca 2017, 21:52 #2
zrazikoowy: Na ronaldo7 też powinno być ok ;)
» 17 lipca 2017, 23:12 #1