Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

SkySports: United prowadzą rozmowy ws. Perisicia

Data dodania 28 maja 2017, 10:51 - Autor: Rio5fan - SkySports.com
SkySports: United prowadzą rozmowy ws. Perisicia
» 28-latek jest wyceniany na około 36 milionów funtów
Czytaj więcej:
» Inter Mediolan
» Ivan Perisić
» Transfery
Podziel się z innymi:

Jak informuje Sky Sports, Manchester United prowadzi rozmowy z Interem Mediolan. Ich celem ma być przeprowadzenie transferu Ivana Perišicia na Old Trafford.

Dziennikarze spekulują, że przeprowadzka Chorwata do Premier League miałaby kosztować Manchester United 36 milionów funtów. Zarówno zawodnik, jak i jego obecny klub są skłonne do przeprowadzenia transakcji.

Kontrakt Perišicia obowiązuje co prawda do 2020 roku, jednak Inter planuje przebudowę składu w letnim oknie transferowym. Elementem zmian miałoby być odejście Chorwata, który podobno rozmawiał już z José Mourinho.

W sezonie 2016/2017 pomocnik rozegrał 41 spotkań, w których strzelił 10 goli i zanotował 10 asyst.

« Poprzedni news
Michael Carrick przedłużył kontrakt z Manchesterem United
Następny news »
Mourinho wskazał 2 potencjalnych następców De Gei


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (42)


Devilfanforever: Mourinho po prostu jest przesądny, wie, że jakiś Chorwat od 4 lat wygrywa LM, w tym roku też tak będzie...
Chcecie wygrać LM czy nie?? :D
» Poniedziałek, 29 maja 2017, 10:34 #42
jancziii: Perisic co najważniejsze to solidny zawodnik. Nie jest może typem piłkarza takiego jakim jest Reus wspominany w newsach czy Lucas. Ivan to zawodnik który z tych wszystkich o których tutaj pisano wpasowalby się do koncepcji i taktyki mou idealnie. Zobaczcie jakimi zawodnikami mou wygrywał ligę czy ligę mistrzów i to nie w wielkich klubach. Potrafił stworzyć mega zespół z samych przeciętnych zawodników jak na początku mogło się wydawać. On nie potrzebuje wielkich nazwisk tylko ludzi którzy będę biegać grać w odbiorze w rozegraniu asystowsc i strzelać. Pandev, milito, cambiasso to byli ludzie którzy na początku byli uważani za sredniakow a wygrali z mou ligę mistrzów z Interem. Co przemawia za Perisic, świetna gra obiema nogami, bardzo dobry technicznie, świetne strzały z dystansu. Może grać na skrzydle, w ataku i również jako podwieszany napastnik - dla fanów Fify SPO. Zawodnik bardzo solidny, przede wszystkim stabilny, jeżeli jest w formie to przewraca te mecze. Oglądałem go w Interze i czasami jednym podaniem czy strzałem decydowal o meczu. Reus może i lepszy szybszy ale bez formy jest zawodnikiem pokroju shaqiroego. A jak już łapie formę to zaraz łapie kontuzje jakąś która go wyklucza na długo. Uważam że dać 50 mln za Perisic to dobra inwestycja. Bo ten chłop zanotuje kilka asyst i kilka bramek w sezonie bankowo.


PS. Za griezmans to kupiłbym lacazette, oglądam też inne ligi żeby wiedzieć jak mogę się wypowiadać o różnych piłkarzacg o których tutaj się Pisze. Czym moim zdaniem lacazette jest lepszy? Sylwetka idealna na PL, dużo bardziej szybszy i dynamiczniejszy, i słabsza noga dużo lepsza niż u griezmana. Bardzo podobny do lukaku, ale więcej pracuje. Griezman, tylko lewa noga prawa taka sobie, szybkość taka sobie, ale Griezman ma coś co pozwala mu być zawsze krok dalej od obrońców i świetna lewa noga tyle.
» Niedziela, 28 maja 2017, 18:57 #41
dawid27154: Nie jestem przekonany co do niego, widziałem go jednak w może kilku meczach w tym sezonie także ciężko mi go ocenić sprawiedliwie. Jednak w tych meczach które oglądałem niczym szczególnym się nie wyróżnił. Inna sprawa ze Jose pokazał np transferem Pandeva w Interze ze potrafi wyciągnąć grajka z kapelusza który odpali a nikt inny raczej tego transferu by nie zrobił.
» Niedziela, 28 maja 2017, 17:24 #40
sinedd91: łapię się na myśleniu, że te 36 milionów baniek to nie majątek... a jak berba przechodził za 30 to mówiłem, że to bardzo dużo ... czo się dzieje z tymi cenami
» Niedziela, 28 maja 2017, 16:28 #39
Kurczi1987: jak dla mnie to za slaby na MU
» Niedziela, 28 maja 2017, 16:08 #38
GUESSWHOISBACK: to niezly transfer haha
» Niedziela, 28 maja 2017, 15:36 #37
fworyt: Dobry ograny pomocnik,nadaję się do nas.Wygląda trochę jak młody Robben i technika podobna.Za tyle to bym brał z pocałowaniem ręki.
» Niedziela, 28 maja 2017, 15:09 #36
Militen: Od tych griezmannów wam się w głowach poprzewracało.
» Niedziela, 28 maja 2017, 15:09 #35
brylantowy: Dobry z niego Dzik! Brać i pod okiem naszych trenerów i innych zawodników będzie jeszcze lepszy!
» Niedziela, 28 maja 2017, 15:07 #34
lukiton0589: Polityka kupowania coraz większych średniaków trwa w najlepsze. Lepiej, żeby do tego transferu nie doszło, bo i tak mamy kupę szrotu w składzie. Kolejny ogór na Old Trafford nie jest potrzebny.
» Niedziela, 28 maja 2017, 14:45 #33
mikon70: Wole tego napastnika z Torino
» Niedziela, 28 maja 2017, 13:56 #32
Fenek: za 100 mln?
» Niedziela, 28 maja 2017, 15:20 #31
kraw52: nawet , gdyby te 100 mln to z Twojego konta to idzie :D ?
» Niedziela, 28 maja 2017, 15:42 #30
mikon70: Belotti to super grajek a ten typ mnie nie przekonuje. Na dodatek Belotti ma świetne liczby jak na grę w takim ogórku jakim jest torino
» Niedziela, 28 maja 2017, 16:34 #29
western: Nie przepadam za tym zawodnikiem. No ale widocznie Mou przepada. SkySports więc coś jest na rzeczy. Zobaczymy co będzie dalej.
» Niedziela, 28 maja 2017, 13:43 #28
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2017 13:19

Rozwala mnie to co wszyscy pisza bo przeciez on jest z Serie A w Interze ktory zajmuje 10 pozycje ? i naprawde wszyscy tak na to patrza i juz widza w nim sredniaka . Co jak co ale ja ufam Jose i wiem ze ma nosa do zawodnikow . O Baillym rowniez nic nie wiedzielismy i myslelismy ze to zwykly sredniak a co sie okazalo to wszysyc wiemy ze to wymiatacz naszej defensywy i lider :) Tak samo ufam ze i ten zawodnik pokaze sie z bardzo dobrej strony u nas i sklad bedzie ustalany wlasnie od niego w pomocy :) Jesli chodzi o kwote rowniez bardzo niska .. juz lepiej kupywac takich zawodnikow za 30-40 mln niz wydawac po 70-80 za jakis z Monaco co robia z nich wielkie gwiazdy a tak naprawde duzo lepsi nie sa od niektorych a jest to Chorwat a jakiegos fajnego chorwata chetnie bym u nas zobaczyl oni zawsze maja to "cos "
» Niedziela, 28 maja 2017, 13:15 #27
twr: 35 występów w lidze 10 goli i 9 asyst. Mamy takiego skrzydłowego że wszyscy piszecie że gość jest słaby? Nie bronie tego transferu tylko radzę przestać patrzeć na świat przez pryzmat Fify i Futa...
» Niedziela, 28 maja 2017, 13:02 #26
zbanowany5x: a kto tu patrzy przez pryzmat Fify?
Nauczyliście się na tym forum tego sloganu i pierd.... non stop o tym.
Gość jest po prostu średnim graczem który w niczym nie pomoże United.
» Niedziela, 28 maja 2017, 13:19 #25
twr: Moses też jest średni i przez wielu skreślony. Chodzi o to że czasami to jak ktoś gra zależy od trenera. Wierze w to że Mou potrafi sobie dobrać piłkarzy. Milito nigdy nie był super wybitny tak samo Pandev ale dawali coś drużynie. Teraz się o tym zapomina.
» Niedziela, 28 maja 2017, 14:14 #24
zbanowany5x: Nowy kontrakt z Carrickiem, teraz Perisic, Reus się połamał znowu to może ucichnie o nim.
Kto jeszcze drętwy czeka na sowity kontrakt z Utd?
Boże co sie dzieje z tym klubem?
Ja rozumiem, ze prawdziwe gwiazdy już nie chcą do Manchesteru, ale bez przesady.
W czym ma pomóc ta trójca i paru innych wymienianych w masowo produkowanych newsach?

Przecież ten klub musi się podnieść z nicości w jakiej tkwi od 3-4 lat.
Tu nie pomoże nawet Antoine czy inny Mesut.
Trzeba wyrwać zawodników z sercem, szybkich przede wszystkim bo na dziś gra United to tempo polskiej ligi.
Perisic? Really? tu Sanchez jest potrzebny z Arsenalu.

To jakiś absurd te nazwiska w tych newsach.
Równie dobrze M.U może sobie Zielińskiego sprowadzić, będzie taniej a równie zabawnie.
» Niedziela, 28 maja 2017, 13:01 #23
Mistrz1908: Perisic jest bardzo wolny , ma słaby drybling , słaby strzał i w ogóle nie zostawia serca na boisku . Czasy się skończyły gdzie można było podkupić gwiazdy z PL. Sanchez pójdzie do Bayernu , moge dac sobie rzęsę odciąć.
» Niedziela, 28 maja 2017, 14:22 #22
Andrew07: Mam nadzieję, że to jakiś żarcik.
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:52 #21
marjo: Co tu się dzieje :/
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:50 #20
ro7: Za słaby na Inter, ale dla nas w sam raz. Idziemy złą drogą. Bardzo złą.
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:41 #19
EmilCioran: "United prowadzą rozmowy ws. Perisicia." Prosze, skończcie te rozmowy jak najszybciej! NIE! dla tego transferu.
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:09 #18
CantonaPowraca: Ji sung PARK to był 100 razy lepszy od niego a z 10 mln nas kosztował!!
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:00 #17
EmilCioran: Inne czasy i inne pieniądze.
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:14 #16
CantonaPowraca: DRAMAT!
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:59 #15
Kubisiek11: Sky sports! 90% że do nas przejdzie
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:58 #14
CantonaPowraca: Ten piłkarz mi przypomina też tego Andersona z Lazio. Jak mu mogliśmy dawać 50 mln za takiego kogoś? jednosezonowiec bez głowy. A później się dziwić że za Sancheza będą wołać 120 mln. Trener Lazio do dzisiaj pewnie płacze jak głupi i pazerny był:D
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:57 #13
mariusz26: Mam Mieszane uczucia co do niego nie wiem czy byłby to dobry pomysł .jestem zwolennikiem młodych graczy
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:54 #12
CantonaPowraca: Za 55 mln to można mieć Douglasa COste albo Lucasa. Edek nie daj się wydymać prosze:/
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:51 #11
sauerlandevent7: Każdy z nas marzy o tym by United mieli samych wirtuozów ale tak nie będzie za Mourinho.

Mourinho wymaga pracy na boisku a Perisic może mu ją dać .

Dobrym przykładem jest Mandzukić w Juventusie i żeby tacy jak higuain czy Dybala strzelali gole tacy piłkarze jak Mandzukić muszą na nich pracować.

Jego charakter może być kluczowy.
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:50 #10
Diabelred: Lepszy niz Lingard, jednak czy jest to wzmocnienie, ktore pozwoli nam realnie walczyc o majstra i przynajmniej 1/4 LM ? Takie transfery bylbym w stanie zrozumiec gdybysmy nie grali w LM, a tak coz, Chorwat przegral rywalizacje z Blaszczykowskim czy nawet takim przecietniakiem jak Grosskreutz w BVB mialby byc dla nas wzmocnieniem? Z Interu bralbym tylko Icardiego. Perisic chetnie, ale tylko jesli mialby przyjsc w miejsce Lingarda.
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:48 #9
Diabelred: Chociaz tak sobie teraz mysle, a co jesli Chorwat mialby do nas przyjsc, jednak nie na skrzydlo tylko na LO :D? Perisic jest szybki, waleczny, potrafi popracowac w obronie, moze Mourinho widzi w nim takiego drugiego Valencie(ktory jak wiadomo kiedys tez gral na skrzydle) tyle ze na lewej obronie? :) Jesli mialby grac na zblizonym poziomie do Antonio, to chetnie bym go widzial jako LO. Lepsze to niz granie Blindem czy Darmianem, u ktorych ofensywna gre mozna zobaczyc tylko w Fifie.
» Niedziela, 28 maja 2017, 12:06 #8
kondzik: Polska strona Intreu informuje,że Ivan ustalił już zarobki a klub zażądał za niego 55 milionów euro
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:46 #7
CantonaPowraca: To jest taki wyrobnik. Żadna gwiazda światowego formatu. Potrzebny na jakieś taki Southamptony i Evertony. Max 25 mln. Trochę sie boję że Mourinho myśli o najbliższych kilku latach. A później jak odejdzie to nam zostanie taki 32 letni Persić i ani go sprzedać ani nim grać:/
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:45 #6
Olo: Tylko meczów z 'takimi Southamptonami i Evertonami' jest w sezonie ze 30. Lepszy Perisić niż Jesse 'Tylko w finałach umiem grać' Lingard.
» Niedziela, 28 maja 2017, 17:57 #5
CantonaPowraca: Matko ł lo Boga po co on nam??!!
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:23 #4
trikos: Ja pozostaje neutralny w sprawie ewentualnego transferu Chorwata, ufam Mou. Perisić wirtuozem to nie jest, fakt. Jako skrzydłowy jednak ma niezłe liczby no i wydaje mi się, z racji tego że pochodzi skąd pochodzi, istotną rzeczą jest tutaj charakter. Bałkańscy zawodnicy to często "harpagany" nie rozkapryszone gwiazdeczki a sam Jose uwielbia walczaków. Ciekawy zawodnik w idealnym wieku, zobaczymy.
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:32 #3
vegeto65: Takie informacje lubię bo sky sport jest najbardziej pewna tego co się dzieje w piłce :)
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:20 #2
Olo: Perisic kocur!
» Niedziela, 28 maja 2017, 11:06 #1