Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Man Utd - Chelsea na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

» 15 kwietnia 2017, 10:30 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl
Manchester United w 33. kolejce Premier League zmierzy się z Chelsea. Wielkanocny szlagier angielskiej ekstraklasy rozpocznie się w niedzielę 16 kwietnia o godzinie 17:00. Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Czerwonych Diabłów z The Blues na żywo w telewizji? Podpowiadamy!
Man Utd - Chelsea na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?
» Manchester United z pewnością będzie chciał odegrać się na Chelsea za dwie porażki w tym sezonie
Transmisję meczu Manchester United – Chelsea przeprowadzi stacja CANAL+. Spotkanie skomentują Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki. Początek relacji na żywo o godzinie 16:55.

Kto nie będzie mógł obejrzeć spotkania na żywo, może skorzystać z retransmisji. Na CANAL+1 mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, a o 19:30 starcie zostanie pokazane na CANAL+ SPORT2. Manchester United – Chelsea będzie można obejrzeć także w świąteczny poniedziałek – o 18:00 na CANAL+ SPORT.

W Anglii starcie na Old Trafford transmituje na żywo stacja Sky Sports 1. Studio meczowe rozpocznie się o godzinie 15:30 czasu londyńskiego.

Przypominamy także o możliwości śledzenia meczu Manchester United – Chelsea na żywo na łamach Live.DevilPage.pl. Relację tekstową rozpoczynamy o godzinie 17:00.

« Poprzedni news
Juan Mata nie zagra do końca sezonu
Następny news »
Pogba: Chcemy odegrać się na Chelsea


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (16)


SUGAR311: Ja oglądam mecze na streamach bo nie mam C+ :(
Ale znam fajną strone : wpisujecie w wyszukiwarkę : TOTAL SPOREK man udt i klikqcie 1 link. Trzeba to zrobić co najmniej 30 min przed meczem. Nie wcześniej. Klikacie potem jakiś link i macie. Polecam link 1 i 3
» 15 kwietnia 2017, 17:13 #16
wedel242: Skasuj ten link bo z tej strony można wyłapać pare fajnych trojanów i robaków, admini powinni blokować takie posty strony
» 16 kwietnia 2017, 13:30 #15
wedel242: ROJADIRECTA nawet spoko strona, coś podobnego do polskich meczyków
» 16 kwietnia 2017, 13:32 #14
lukaszek9000: Czas kupić nc+ pakiet sporotwy jest do końca roku za 63zł, od stycznia 80zł a za 13 miesięcznie eleven
» 15 kwietnia 2017, 14:15 #13
dadit: vipleague .me w zakładce football są streamy do większości meczów odbywających się danego dnia
» 15 kwietnia 2017, 13:04 #12
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2017 11:42

Tylko canal + zadne tam streamy i inne. Jak ogladac to tylko komfortowo przed tv :D
Moze byc tez w gosciach przy smacznym jedzonku i wodeczce :D
» 15 kwietnia 2017, 11:41 #11
RedSknerus: Panowie, polecam wejsc na reddit i poszukac soccer streams lub wpisac w google : Reddit soccer streams. Tam macie wszystko!
» 15 kwietnia 2017, 11:31 #10
rubin: A ja u tesciow na obiedzie :( dobrze ze mozna nagrac.
» 15 kwietnia 2017, 10:38 #9
UrbannLegend: Problem wielu kibiców, niby sympatyczne święta z rodziną, ale niedosyt zostaje, bo czasem trzeba mecz odpuścić. :D
» 15 kwietnia 2017, 11:06 #8
mamwsiowd: Ja meczu MU w jakieś tam święta nigdy nie odpuszczam.Całą rodzinę z oprawą,znajomymi ustawiam pod mecz.Wszystkich.
» 15 kwietnia 2017, 11:19 #7
asart: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2017 11:38

Mam to samo, a u teściów nie ma canal+!! Naszczescie na komórce można obejrzeć ;)
» 15 kwietnia 2017, 11:30 #6
corAngar2: Da się na komórce? Gdzie szukacie streamow? Meczyki?
» 15 kwietnia 2017, 13:01 #5
jackuzi84: Zawsze zabieram dekoder ze soba czy swieta czy weekend w odwiedzinach u rodzicow a leci mecz to nie odpuszcze meczu na zywo.
» 15 kwietnia 2017, 13:41 #4
jackuzi84: Na androida polecam mobdro. Szukaj w google bo w sklepie nie ma. Oczywiaciw musisz zezwolic na instalacje apk z nieznanego zrodla. Sa wszystkie mecze pelno kanalow sportowych.
» 15 kwietnia 2017, 13:43 #3
mercury: @CorAngar- na androida jest takie cos jak torrent stream controller. Tam masz stacje telewizyjne, w tym rozne sportowe, np. rosyjska "Match", jesli Ci jezyk nie przeszkadza. Sky sports tez jest, ale oni nadaja mniej meczow. Tylko tej aplikacji nie ma w play store, trzeba wklepac w google, i sciagnac ze strony autora, ale bez obaw, jest bezpieczna. Do niej trzeba miec druga aplikacje, acestream engine, ona juz jest na sklepie. Bez niej nie dziala. Oprocz tego jest apka "acestream", ma ikonke jak vlc, tylko niebieska, ona tez dziala z acestream engine, ale trudno ja znalezc. No i sa tez sopcasty. Na sklepie mozna pobrac "Sop to http". Na facebooku trzeba znalezc strone "Sopcast hd - transmisje meczow na xywo", i oni tam podaja linki do transmisji sopcast i acestream