Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Lindelöf: Jestem skupiony na Benfice

» 21 marca 2017, 18:18 - Autor: Rio5fan - Źródło: goal.com
Victor Lindelöf zapewnił, że plotki łączące go z Manchesterem United nie wpływają na jego koncentrację na grze w barwach Benfiki.
Lindelöf: Jestem skupiony na Benfice
» Victor Lindelöf nie myśli o zmianie barw klubowych
Nazwisko 22-letniego obrońcy wielokrotnie przewijało się w angielskich mediach w kontekście ewentualnych przenosin na Old Trafford.

- Cieszę się, że przedłużyłem swój kontrakt z Benficą. Dobrze się czuję w tym klubie i poprawiam się każdego dnia. To był łatwy wybór. Klub jest usatysfakcjonowany moją postawą i dlatego zaproponował mi przedłużenie umowy - powiedział Lindelöf.

- Wiele pisało się w kontekście Manchesteru United, ale ja się na tym nie skupiam. Ważna jest dla mnie przede wszystkim Benfica. Plotki transferowe nie mają dla mnie znaczenia. Nie koncentruję się na tym - dodał Szwed.

« Poprzedni news
Phil Jones opuścił zgrupowanie reprezentacji
Następny news »
Schweinsteiger: Nadszedł czas na nowy rozdział


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1)


Pady: 2 tygodnie przerwy miedzy następnym meczem United to prawdziwa katorga, przynajmniej nasi odpoczną bo kwiecień to kolejny maraton.
» 21 marca 2017, 18:45 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

PrzejdŸ do góry strony