Carrick: Nie zlekceważymy Hull City

» 24 stycznia 2017, 12:44 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Michael Carrick zapewnia, iż mimo pokonania Hull City w pierwszym spotkaniu półfinałowym Pucharu Ligi Angielskiej, gracze Manchesteru United zagrają w rewanżu z pełnym zaangażowaniem.
» Michael Carrick nie zamierza tracić koncentracji w starciu z Tygrysami
Czerwone Diabły triumfowały na Old Trafford 2:0 po trafienia Juana Maty oraz Marouane‘a Fellainiego.

- Zdecydowanie wiemy, że to jeszcze nie koniec. Wzajemnie to podkreślamy. Prawdopodobnie zagramy w optymalnym składzie i podejdziemy do tego meczu jakby było 0:0. Bronienie korzystnego wyniku bywa bardzo niebezpieczne, dlatego nie możemy sobie na to pozwolić - podkreślił Anglik.

- Potrzebujemy normalnego nastawienia, jakie cechuje nas przed każdym meczem. Nie da się nie lubić wypraw na Wembley. Jesteśmy bardzo bliscy awansu, ale nie bierzemy nic jako pewnik. Po to gramy i to chcą oglądać kibice. Fani chcą oglądać zdobywane trofea, by mieć powody do świętowania - zakończył Carrick.

Collymore: Tylko Messi i Ronaldo lepsi od Rooneya
De Gea: Bardzo chcę wygrać Puchar Ligi

Komentarze (13)

dawid1988: MU strzeli jedną bramkę to Hull musi 4.. Więc spokojna głowa Carrick lepiej niech odpocznie na ławie.
» 24 stycznia 2017, 22:59 #13
Fenek: Z całym szacunkiem dla crrasa ale bronić zaliczki w meczu z Hull byłoby lekko pisząc nie taktem. A przegrać z Hull chociaż jeden mecz (o dwu meczu nawet nie wspomnę) byłoby blamażem.
» 24 stycznia 2017, 19:04 #12
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2017 18:41

Powninni wygrac bezproblemowa ale juz w tym sezonie byly takie mecze ze wszelkie typowanie mija sie z celem .Czyzby znowu porazka transferowa ;)
[link usunięty]
» 24 stycznia 2017, 18:38 #11
Dexter22: Jak Carrik będzie grać w tym meczu,jak będzie zdrowy,to nie wyobrażam sobie żeby MU przegrało i to jeszcze różnicą 2 goli.Tu jest pozamiatane. To będzie stosunkowo miły mecz do oglądania.
» 24 stycznia 2017, 14:27 #10
dlabigt23: z tego co wiadomo to tutaj bramki sie nie licza jak np w Lidze mistrzow ze na wyjezdzie razy 2 , wiec rozumiem ze jak Hull zalozmy wygraloby 3;1 to wtedy jest dogrywka ?
» 24 stycznia 2017, 13:12 #9
Chestnut: Zgadza się
» 24 stycznia 2017, 15:27 #8
Sideswipe: Na pewno? Byłoby 3:3 w dwumeczu z czego United mają jednego gola na wyjeździe.
» 24 stycznia 2017, 15:40 #7
MR09KARO: Na pewno. To jest trochę dziwne, ale w tym pucharze ligi gole na wyjeździe się nie liczą. Ale, liczą się od dogrywki. Jest to trochę pogmatwane, ale jeżeli Hull wygrało by 3:1 to będzie dogrywka w której jeżeli nie padnie żadna bramka awansujemy bo będziemy mieli więcej strzelonych bramek na wyjeździe. Nie wiem czy zrozumiałeś, bo dość chaotycznie to napisałem, ale po prostu bramki na wyjeździe liczą się dopiero od dogrywki - dość ciekawe to jest ;)
» 24 stycznia 2017, 16:14 #6
Sideswipe: No tak, tak. Teraz już pamiętam
» 24 stycznia 2017, 20:24 #5
dawid1988: aby była dogrywka musi być 2-0 dla Hull, innej opcji nie ma.
» 24 stycznia 2017, 22:15 #4
dlabigt23: dawid 3;1 tez dogrywka jest :)
» 24 stycznia 2017, 23:30 #3
tom93: Fajna kurtuazja. Nie obiecuj Carrick, nie obiecuj. Boisko zweryfikuje wasze nastawienie. Coś mi się nie chce wierzyć w to co powiadasz.