Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Składy: Manchester United - Reading

» 7 stycznia 2017, 12:33 - Autor: aruna12 - Źródło: Twitter.com
Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Jose Mourinho i Jaap Stam na sobotnie spotkanie FA Cup pomiędzy Manchesterem United a Reading. Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 13:30!
Składy: Manchester United - Reading
» Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Jose Mourinho i Jaap Stam na sobotnie spotkanie FA Cup pomiędzy Manchesterem United a Reading. W jakim stylu Czerwone Diabły przywitają się z rozgrywkami o Puchar Anglii? Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 13:30!

Man Utd vs Reading: Relacja na Żywo



Manchester United: Romero - Young, Smalling, Rojo, Blind, Carrick, Fellaini, Mata, Rooney, Martial, Rashford

Rezerwa: Pereira, Fosu-Mensah, Jones, Schweinsteiger, Mychitarian, Pogba, Ibrahimović

Reading FC: Al-Habsi - Gunter, Blackett, L. Moore, Van den Berg, Evans, Williams, Kelly, Beerens, McCleary, Kermorgant

Rezerwa: S. Moore, Cooper, Swift, Obita, Samuel, Meite, Watson

« Poprzedni news
Twitterowe Q&A z Anderem Herrerą
Następny news »
Man Utd - Reading 4:0. Rooney wyrównał rekord Charltona!


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (259)


stasiu669: Nie chciał się koszulką z Rooneyem wymienić... Cham i prostak!
» 7 stycznia 2017, 15:25 #256
Corey: 90 minuta, a Rooney walczy jakby było 0:0. Jest kondycja.
» 7 stycznia 2017, 15:20 #255
JacekB: Szacun dla niego
» 7 stycznia 2017, 15:22 #254
Maniek17: Cieszy to, że nie można się do nikogo przyczepić. Żadnych słabych punktów w drużynie, mecz totalnie pod kontrolą przez 90 minut. MOTM osobiście to Martial ale można by tu jeszcze z 5 innych nazwisk postawić. Gra miła dla oka i to nie ważne którym składem gramy. Cieszy również wejście Fosu-Mensaha i Bastiana. Martwi tylko Rojo oby nic groźnego. GG MU !!
» 7 stycznia 2017, 15:20 #253
Munited1878: Fella mimo kilku fajnych odbiorow pokazuje że jednak drewno to drewno :)
» 7 stycznia 2017, 15:18 #252
musiol: a co, wskazał na ciebie po meczu?
» 7 stycznia 2017, 15:38 #251
Luke88: Stamowi żucie gumy jednak nie pomogło. Gdyby wszedł to grałby pewnie lepiej od swoich własnych obrońców :D
» 7 stycznia 2017, 15:17 #250
jassaj: Ale to jest fajne uczucie, kiedy znowu, oglądając mecz z ogórami, smiejesz sie, bawisz, chill out totalny. a to wpadnie babol a to coś fajnego sie rozklepie a nie 1-0 po męczarniach w doliczonym czasie po meczu z kktórego na 90 minut kojarzysz może 15 bo reszte człowiek przesypiał
» 7 stycznia 2017, 15:14 #249
JacekB: Co prawda to prawda trzy lata na to czekaliśmy
» 7 stycznia 2017, 15:16 #248
Inspirator: haha ale żenada ten bramkasz
» 7 stycznia 2017, 15:11 #247
Paps: Tak jak Twoja ortografia,jeszcze większa żenada :P
» 7 stycznia 2017, 15:12 #246
JacekB: Szkoda tego bramkarza. A swoją drogą powinien podziękować swojemu obrońcy za mądre podanie
» 7 stycznia 2017, 15:15 #245
Matias: I takim pressingiem trza grać! Całe 90 minut trzeba napierać na rywala bo jak jest słaby to wreszcie pęknie! I pękł!
» 7 stycznia 2017, 15:09 #244
RedRevolta: Nie oglądam meczu, co się dzieje, co to za śmiechy??
» 7 stycznia 2017, 15:08 #243
Corey: Rashford zabrał piłkę bramkarzowi.
» 7 stycznia 2017, 15:09 #242
Paps: Al habsi (bramkarz reading) dostal podanie od obroncy,zwlekal z wybiciem,w koncu gdy chcial to zrobic to druga noga lekko sobie kopnal pilke i sie majtnal,a Rash sobie spokojnie dobil do pustej :P
» 7 stycznia 2017, 15:10 #241
jassaj: skill xD
» 7 stycznia 2017, 15:08 #240
Corey: Hejterzy jesteście tam?
» 7 stycznia 2017, 15:08 #239
rizx: Zapewne od kilku spotkań oczekiwałeś by móc nareszcie napisać z dumą "gdzie ci wszyscy hejterzy/jesteście tam"
» 7 stycznia 2017, 15:11 #238
Corey: Nie, nie bardzo.
» 7 stycznia 2017, 15:14 #237
przemcio94: Hahahahah, Carrick profesor, ale to co zrobil teraz bramkarz Reading. XD
» 7 stycznia 2017, 15:08 #236
runnejooo: hahahaha parodia xD
» 7 stycznia 2017, 15:07 #235
qwerasdf: hahahaahhahahahahahahaahahahah
» 7 stycznia 2017, 15:07 #234
Ekspertinio: Co to było xD
» 7 stycznia 2017, 15:07 #233
Xchrisx7: No-look pass :D
» 7 stycznia 2017, 15:07 #232
Paps: Al Habsi :O:O hahaha,co on zrobil :D ?
» 7 stycznia 2017, 15:07 #231
pawelisto2: Jako, że nie ma mnie na stadionie. Ślę gorące brawa dla Bastiego i życzę powodzenia.

W jakim ustawieniu teraz będą grać?
» 7 stycznia 2017, 15:07 #230
Xchrisx7: Dawaj Bastian!!
» 7 stycznia 2017, 15:06 #229
qwerasdf: widzicie jak carrick podaje, pila przechodzi przez obroncow, jakby byli przezroczysci
» 7 stycznia 2017, 15:05 #228
LewyButGiggsa: gdzie sa ci jeczacy znawcy footbalu co tak jeczeli na Rashforda??:D:D:D
» 7 stycznia 2017, 15:05 #227
JacekB: Brawo Rash. Jeszcze jeden. Jeszcze chociaż z 5
» 7 stycznia 2017, 15:04 #226
Ekspertinio: Carrick profesor.
» 7 stycznia 2017, 15:04 #225
pacinni12: Rash w końcu :-D
» 7 stycznia 2017, 15:03 #224
Paps: No wreszcie wykonczyl jak nalezy :) Brawo !
» 7 stycznia 2017, 15:03 #223
Corey: Ale podanie.
» 7 stycznia 2017, 15:03 #222
Matias: No i co hejterzy?
» 7 stycznia 2017, 15:03 #221
Paps: Jajco :P
» 7 stycznia 2017, 15:03 #220
arczibald: Co za asysta
» 7 stycznia 2017, 15:03 #219
Xchrisx7: No i ma! Dobrze mu to zrobi
» 7 stycznia 2017, 15:02 #218
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 15:03

No i Fellaini zdemolował przeciwnika. Carrick mistrzowskie podanie!
» 7 stycznia 2017, 15:01 #217
Corey: Rashford zejdzie i Rooney na atak.
» 7 stycznia 2017, 15:01 #216
musiol: Występ fellainiego i romero jak najbardziej na +
» 7 stycznia 2017, 14:49 #215
pawelisto2: Fellaini ma tu wiele do udowodnienia i do pokazania kibicom.

Mourinho mu ufa, więc my również to róbmy. Nie pozwolili kibice pracować Van Gaal-owi przez swoją zarozumiałość, absurdalne wywiady i niezrozumiałe zmiany, ale Mou robi póki co wszystko jak należy, więc pozwólmy mu pracować w spokoju.

Wiem, że do nikogo to nie dotrze, bo i tak "fellaini słaby, buu" itd, ale w mojej opinii Fellaini jest przydatny co niejednokrotnie pokazywał. Będę go wspierać dopóki jest częścią klubu, który uwielbiam.
» 7 stycznia 2017, 14:53 #214
Wafelek100: Dobrze powiedziane, polać Ci 😊
» 7 stycznia 2017, 14:58 #213
Corey: Fellaini ma dobre warunki fizyczne, ale zamiast mózgu ma intel pentium II.
» 7 stycznia 2017, 14:58 #212
pawelisto2: Oj tam, Pentium II jak na tamte czasy to było i tak coś przyzwoitego.
Co prawda od wydania pierwszego modelu trzeba było czekać kawałek czasu, żeby ci z intela zrozumieli swoje błędy.
Najzabawniejsze w tym jest to, że wydali kilka wersji dwójeczek, a tylko jedna była tak naprawdę porządna, która nie zabawiła długo bo niedługo potem III wyszła :D
» 7 stycznia 2017, 15:03 #211
Corey: Rashford całe życie na spalonym.
» 7 stycznia 2017, 14:49 #210
arczibald: Podobnie jak Ibra ;)
» 7 stycznia 2017, 14:52 #209
Sideswipe: A Rashford? Z niego nikt się nie śmieje, że w piłkę nie trafił? A z Rooneya to trzeba xD
» 7 stycznia 2017, 14:48 #208
Michal12371: Przecież wybił mu z pod nogi tą piłkę obrońca.
» 7 stycznia 2017, 14:49 #207
Xchrisx7: Nie trafił bo obrońca ją wbił. Na cholerę szukać dziury w całym?
» 7 stycznia 2017, 14:49 #206
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:46

Co jak co ale dzisiaj Drzewiec ładnie idzie na wyprzedzenie. Już kilka piłek przejął :D
» 7 stycznia 2017, 14:46 #205
Ekspertinio: Odbiór ma dobry. Szkoda tylko, że nie potrafi rozgrywać.
» 7 stycznia 2017, 14:49 #204
Munited1878: Roo poleciał lingardem :D
» 7 stycznia 2017, 14:45 #203
Corey: Co się stało z tym Rooneyem :(
» 7 stycznia 2017, 14:45 #202
Maniek17: Szybkość Fellainiego przy wyprzedzaniu rywala i te jego odbiory mnie zadziwia :)
» 7 stycznia 2017, 14:45 #201
Ekspertinio: Rooney xD
» 7 stycznia 2017, 14:44 #200
JacekB: O to jest "prawdziwy kibic" z krwi i kości, który cieszy się z każdego złego zagrania naszego kapitana. Brawo tak trzymać. Zobacz jak na Old Trafford go szanują a ty jak prawdziwy Polaczek zniszczyć wszystkie autorytety. Zresztą pewnie twoim autorytetem jest twoje lustrzane odbicie. Jeszcze raz brawo
» 7 stycznia 2017, 14:50 #199
d0mel: Brawo Panie Jacku !! Jechać z hejterami !
» 7 stycznia 2017, 14:58 #198
Gary1920: Popieram Jacek , srał pies , tego całego ekspertinio.
» 7 stycznia 2017, 15:05 #197
pawelisto2: Śnię chyba.
Czy to był Fellek?
» 7 stycznia 2017, 14:43 #196
stasiu669: Fellaini ta prędkość :o
» 7 stycznia 2017, 14:43 #195
michal32: Co komentatorzy mówili że Manchester zaakceptował ofertę Valencji ale za kogo ? Chyba że coś źle usłyszałem
» 7 stycznia 2017, 14:42 #194
Michal12371: Evra podobno do Valenci się przeniesie.
» 7 stycznia 2017, 14:43 #193
michal32: ok, dzięki :)
» 7 stycznia 2017, 14:44 #192
Paps: Young mogl spokojnie za to zejsc z czerwona :P
» 7 stycznia 2017, 14:42 #191
JacekB: To Anglia a nie Mezopotania
» 7 stycznia 2017, 14:45 #190
Paps: Aha czyli w Anglii obowiazuja inne przepisy gry w pilke nozna?Wolno wchodzic w piszczel rywala na wslizgu?
» 7 stycznia 2017, 14:46 #189
JacekB: Gdzie ty tam widziałeś czerwoną kartkę to ja nie wiem
» 7 stycznia 2017, 14:51 #188
Munited1878: Young i ten jego drybling hehe. Wygląda jakby nigdy na skrzydle nie grał :)
» 7 stycznia 2017, 14:42 #187
Michal12371: Carrick ma jeszcze coś do udowodnienia;) i prawie strzelił bramke;)
» 7 stycznia 2017, 14:41 #186
Sideswipe: Carrick zejdzie, taa... stara szkoła Fergusona, czego wy się spodziewaliście
» 7 stycznia 2017, 14:40 #185
mycka86: Carrick zejdź, proszę.
» 7 stycznia 2017, 14:37 #184
Corey: Carrick lepiej niech zejdzie, on jest zbyt ważny.
» 7 stycznia 2017, 14:37 #183
krzysiek1239: Rojo jakaś kontuzja, Carrick może nic ale ciężko mu napewno... Myślę że Mourinho musi pomyśleć jeszcze o tym Lindelofie ;)
» 7 stycznia 2017, 14:39 #182
pawelisto2: Matko boska, zawał.
» 7 stycznia 2017, 14:35 #181
trojanc: mam nadzieję, że Basti wejdzie na 30 min :)
» 7 stycznia 2017, 14:32 #180
Xchrisx7: Za Carricka. Nie ma co ryzykować kontuzji
» 7 stycznia 2017, 14:36 #179
Sideswipe: Roo swoje robi gol i asysta, więc mówienie, że gra słabo nie jest na miejscu.
Martial chyba za dużo się Ibry naoglądał, bo prawie wcale nie podaje, chociaż patrząc na to co Mata marnował może to i lepiej :P
Rashford dobry mecz, ale ta patelnia... Musi trochę ochłonąć, za bardzo chce po prostu.
» 7 stycznia 2017, 14:32 #178
Hardwell: Co ten Mourinho wyprawia Diabły 18 strzałow po 1 połowie. Za LvG w dwumeczu z Cambridge mniej strzalow oddalismy
» 7 stycznia 2017, 14:32 #177
przemcio94: Tak jest co mecz. :P
» 7 stycznia 2017, 14:38 #176
Gale: Inna filozofia.
» 7 stycznia 2017, 14:40 #175
Maesky: Za Moyesa i LVG obawiałem się nawet meczów z rywalami z niższych lig.
Za Mourinho nie mam takich obaw, bo widzę jakość i przede wszystkim dużą liczbę akcji bramkowych. Za poprzedników było tego jak na lekarstwo.
Zauważcie jak zawodnicy denerwują się po zmarnowanych sytuacjach - czuć rywalizację w zespole i chęć zwycięstwa w każdym meczu.
» 7 stycznia 2017, 14:32 #174
arczibald: Taki United chce się oglądać :)
» 7 stycznia 2017, 14:33 #173
Matias: To Reading ma szczęście że dzisiaj Pogba nie gra b nie byłoby co zbierać z nich :D
» 7 stycznia 2017, 14:30 #172
Kilerek7: Fonte już w drodze do MU:P
» 7 stycznia 2017, 14:29 #171
Corey: Razem z Bastianem będą grali w pokera i pobierali pokaźne tygodniówki.
» 7 stycznia 2017, 14:32 #170
Corey: Po co wy narzekacie, jak wygrywamy 2:0? Ja rozumie narzekać na nieskuteczność jak jest 0:0 i przeciwnicy cisną, ale dominujemy i do tego gramy drugim garniturem.
» 7 stycznia 2017, 14:27 #169
JacekB: Bo tą są zakompleksione barany i tyle.
» 7 stycznia 2017, 14:30 #168
reggieynot: Nawet Fellaini dziś bardzo przyzwoicie.. Skoncentrowany i skuteczny w defensywie. Rashford robi dużo wiatru, ale jeszcze brakuje mu chłodnej głowy. Jednak ma jeszcze czas. Za to Mata jako doświadczony już zawodnik musi być czasem bardziej skuteczny. Carrick i Rooney - świetny mecz w wykonaniu anglików. W drugiej połowie, ok. 60 minuty wpuścić Schweiniego za Carrasa, a później Mikiego za Matę i może Fosu za Younga.
» 7 stycznia 2017, 14:26 #167
Munited1878: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:27

Logika na tym forum: Roo gra kiepsko ale ma gola, więc jest super. Rash gra świetnie, ale nie strzelił, więc jest słaby :D co za idiotyzm :)
» 7 stycznia 2017, 14:26 #166
JacekB: Bolą poślady jeszcze bardziej
» 7 stycznia 2017, 14:28 #165
Munited1878: Boli ludzka głupota :)
» 7 stycznia 2017, 14:28 #164
JacekB: Smutne masz życie och smutne, że nie potrafisz się cieszyć
» 7 stycznia 2017, 14:29 #163
Munited1878: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:31

Wręcz przeciwnie :) dzięki takim jak Ty życie nie jest nudne :)
» 7 stycznia 2017, 14:30 #162
Drops71: Roo jak do tej pory zrobil wiecej niz rash :-) gol + asysta + dal taka pile rashowi ze wystarczylo to uderzyc dobrze a on w bramkarza kopnal ;-) zacznij sie cieszyc a nie wjezdzac :-)
» 7 stycznia 2017, 14:32 #161
asart: Rash wkońcu strzeli!!
» 7 stycznia 2017, 14:25 #160
Kilerek7: Gramy swobodnie i na luzie, ale trochę niedokładności. Przy tak słabej obronie Reading powinno już być z 5:0 ale pokolei. Martial bardzo dobrze, mam wrażenie, że jest blisko dobrej formy, potrafi minąć rywali, ale często nie potrafi włączyć hamulców lub nie wie co zrobić w polu karnym, podobnie Rashford. Trochę tacy jeźdcy bez głowy, ale to momentami tylko. Rooney ociężale, strzelił gola cyrkowo kolanem ale jest:P Mata też tak jakoś bez pomysłu. Carrick to miód dla oczu ale powinien zejść za Bastiana by odpocząć poprostu. Fellaini hmm, niby ok, ale szczerze to wolałbym chyba zostawić u nas Schnederlina a sprzedać Fellainiego, to samo Depaya a sprzedać Younga. Chociaż w sumie swoje atuty mają. Co do obrony to rozczarowany jestem Blindem, daje się łatwo ogrywać. No i obrona. Jose mówił, że nie kupi SO, ale kto wie co będzie jeśli Rojo złapał jakąś poważniejszą kontuzję, chociaż nie wyglądało to źle.
» 7 stycznia 2017, 14:25 #159
Munited1878: To co cały czas w tym sezonie, marnotrawienie okazji. Zamiast 5:0 dalej 2:0. Mecz raczej pewny już, ale mogliby coś jeszcze dołożyć. Roo poza bramka to trochę słabo, tak jak Mata poza asysta nie wiele kreuje. Martial i Rash dzisiaj robią co chcą :) ten drugi musi tylko ukłuc :)
» 7 stycznia 2017, 14:23 #158
morrgan: Roo słabo? Wg. mnie jest najlepszym naszym graczem dzisiaj. Napędza większość naszych akcji genialnymi podaniami m.in. z pierwszej piłki i do tego strzelił bramkę. Wiadomo, że to Reading, ale dzisiaj gra świetnie.
» 7 stycznia 2017, 14:30 #157
Munited1878: Trochę słabo jak dla mnie, ale może po prostu są dużo już od niego oczekuję. Tak jak napisałeś, to tylko Reading :)
» 7 stycznia 2017, 14:35 #156
Olo: A Carrick znów w podstawie :) Wiecznie młody!
» 7 stycznia 2017, 14:23 #155
JacekB: Gdzie ci krytycy Rooneya. I co żal wam dupska ściska
» 7 stycznia 2017, 14:21 #154
Ekspertinio: Ale że co, jak strzelił z Reading to nagle ma nas do siebie przekonać? xD takimi tekstami tylko pokazujesz w jakiej formie jest Rooney, skoro ma nas uciszyć po golu z drugoligowcem.
» 7 stycznia 2017, 14:22 #153
Munited1878: To jak byle kto w lidze polskiej gola strzeli to też kozak jest i do United go ?:)
» 7 stycznia 2017, 14:24 #152
JacekB: Bolą poślady och bolą
» 7 stycznia 2017, 14:25 #151
PanWolodyjowski: Rozwalił mnie :D To jest troll, czy on na serio?

PS - Fajnie, że Rooney wyrównał ten rekord.
» 7 stycznia 2017, 14:27 #150
Ekspertinio: No właśnie chyba ciebie bolą, bo się spinasz jak jakiś gimnazjalista.
» 7 stycznia 2017, 14:29 #149
JacekB: Ten drugoligowiec rozwaliłby tą naszą cudowną ligę w pył
» 7 stycznia 2017, 14:31 #148
asart: Rooney talent ogromny ma! Ale nie można zaprzeczyć ze z każdym meczem na ławie gra coraz lepiej
» 7 stycznia 2017, 14:33 #147
LewyButGiggsa: poważnie nie rozumiem tych narzekań na Rashforda. chłopak pokazuje całym sobą jak bardzo chce. Widać, że ma głowie takie nastawienie na zdobycie bramki, że wali z najgłupszych kątów. Ale to przywilej młodości. Przynajmniej nie przechodzi obok meczu.Great Great Manchester United!!
» 7 stycznia 2017, 14:20 #146
Ekspertinio: Rooney i Rashford najgorsi
» 7 stycznia 2017, 14:20 #145
JacekB: Idź stąd i obciachu nie rób
» 7 stycznia 2017, 14:22 #144
HouseII: Ja mam tylko nadzieję, że w drugiej połowie nie zemszczą się na nas te niewykorzystane sytuacje, wiem, że Reading nic nie gra ale piłka jest nieprzewidywalna. Narazie spokojnie.
» 7 stycznia 2017, 14:19 #143
Paps: Kurde,dzisiaj tez wiele nieskutecznosci,Rasford, Mata takie sety,juz 4 powinno byc :P
» 7 stycznia 2017, 14:14 #142
Corey: Jesse Mata
» 7 stycznia 2017, 14:13 #141
mikon70: Co ten ekspert eleven pierdzieli ze fella był wygwizdywany na meczu o tarcze wspólnoty. Sami szukają sensacji
» 7 stycznia 2017, 14:09 #140
superhuman: No bo był... wszedł chyba pod koniec kolejnego spotkania i wyraźnie było gwizdy słychać.
» 7 stycznia 2017, 14:19 #139
Rakusz: Oczywiście, że był.
» 7 stycznia 2017, 14:25 #138
mikon70: Ja sobie nie przypominam
» 7 stycznia 2017, 14:33 #137
Fenek: Young nawet dziś musi dać nura -.-
» 7 stycznia 2017, 14:06 #136
Budewajn: Fakt on chyba nie potrafi inaczej, ale trzeba mu przyznać że w nurkowaniu to jest chłopak przekonujący
» 7 stycznia 2017, 14:08 #135
69eyes: Lubię chłopaka ale Rash jak narazie dziś totalne dno, takimi występami tylko jeszcze bardziej przyspawa się do ławki.
» 7 stycznia 2017, 14:05 #134
arczibald: Ja nie uważam że dno. Po prostu jest młody i musi jeszcze się sporo nauczyć.
» 7 stycznia 2017, 14:08 #133
Michal12371: On własnie potrzebuje takich meczy ze słabszym rywalem żeby nabierać pewności siebie. Wiadomo nie zawsze wychodzi tak jakby się tego chciało, ale on ma dopiero 19 lat i powinien uczyć się na swoich błędach i wyciągać z tego wnioski na przyszłość.
» 7 stycznia 2017, 14:09 #132
Matias: Co ty cpiesz? Rashford dzisiaj napędza ofensywę. Świetnie wybiega do prostopadyłych piłek.
» 7 stycznia 2017, 14:15 #131
69eyes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:16

Zgadzam się, ale w meczach z tak słabym rywalem musi udowadniać swoją wartość i wykorzystać chodz 1 setkę. Miejmy nadzieję, że w 2 połowie coś wpakuje.
» 7 stycznia 2017, 14:16 #130
Matias: Najważniejsze że sobie stwarza sytacje do zdobycia gola. Ibra też miał serię meczy gdzie nie mógł trafić a potem się odblokował i bramki same wpadały.
» 7 stycznia 2017, 14:17 #129
emileezy: rash duzo lepsze wrazenie sprawia jak wchodzi z ławki, poczatek sezonu - powchodzil z ławki - grał dobrze/bardzo dobrze, dostał pierwszy skład, nudny i nieskuteczny w każdym z nich, z whu z ławeczki i poczarował once again, młodziutki więc super, że na reading gra od początku w końcu musi zacząć grać swoje od 1 minuty a nie od 80 :)
» 7 stycznia 2017, 14:18 #128
jarko82: Czemu Blind gra kosztem Luka to nie wiem!
» 7 stycznia 2017, 14:01 #127
arczibald: Bo Luk jest chory :) przynajmniej panowie z Eleven tak mówili
» 7 stycznia 2017, 14:05 #126
Matias: Shaw jest ponoć na wylocie. Mourinho potrzebuje ofiar.
» 7 stycznia 2017, 14:05 #125
Corey: Z Lukiem jest to samo co z Mikim. Jak będzie gotowy, to będzie gral.
» 7 stycznia 2017, 14:11 #124
Olo: 'Mourinho potrzebuje ofiar.' XD

Ostatnio go widziałem jak jakieś ciała ciągnął do lasu, ale kazał mi milczeć. Powiedział że jak komuś powiem, to przyjdzie do mn
» 7 stycznia 2017, 14:25 #123
arczibald: Blind słabo dziś wygląda.
» 7 stycznia 2017, 14:00 #122
Reddev04: Rooneyowi Cantona się włącza :D
» 7 stycznia 2017, 14:00 #121
rizx: Mou będzie miał niezły ból głowy ustawiając teraz atak, bo każdy z ofensywnych zawodników prezentuje bardzo dobrą formę
» 7 stycznia 2017, 14:00 #120
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:00

Strasznie mi sie podoba gra Martiala i nie chodzi tylko o gre na tle Reading.Jest bardzo młodym piłkarzem,bardzo błyskotliwym,bardzo dobrze technicznym.Ma znakomity drybling i to w lidze angielskiej! Ta bramka,ten strzał.Zrobił tak jak chciał a było to naprawde na wysokim poziomie.
» 7 stycznia 2017, 13:59 #119
mateusz09874: Czuję że w pewnym momencie będzie chciał przenieść się do Francji/Hiszpanii ale oby tak nie było
» 7 stycznia 2017, 14:07 #118
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 13:58

Martial troche egoistyczne ale to nic, Ronaldo na poczatku kariery tez nie zawsze podawał.
» 7 stycznia 2017, 13:58 #117
Matias: Podania Carricka to jest dziś kosmos.
» 7 stycznia 2017, 13:57 #116
arczibald: Nie tylko podania. To jak się ustawia i jednym krokiem w bok odcina możliwość zagrania przeciwnikowi do przodu. Geniusz normalnie
» 7 stycznia 2017, 14:06 #115
Corey: Martial znalazł formę chyba w najlepszym momencie. Będzie teraz potrzebny w walce o top 4.
» 7 stycznia 2017, 13:55 #114
Samuelikson: Rooney się zrównał czy przegonił Sir Bobbiego Charltona?
Inaczej: To była 249 czy 250 bramka Wazzy??
» 7 stycznia 2017, 13:52 #113
stasiu669: 249, jeszcze jedna
» 7 stycznia 2017, 13:53 #112
przemcio94: Bramka nr 249. :)
» 7 stycznia 2017, 13:53 #111
Samuelikson: Dzięki koledzy :)

Swoją drogą Martial dzisiaj robi naprawdę niezły wiatr na skrzydle ale mam wrażenie, i to nie od dziś, że jest on nieco egoistyczny. Np teraz mógł wystawić ładną patelnię Youngowi :D
» 7 stycznia 2017, 13:55 #110
mordynator: oby nic powaznego
» 7 stycznia 2017, 13:50 #109
pawelisto2: No to teraz modły o zdrowie Marcosa, bo póki co jest naszym najlepszym środkowym obrońcą.
» 7 stycznia 2017, 13:50 #108
Matias: Kasztanty z Reading to chyba nawet z własnej połowy jeszcze nie wyszły :)
» 7 stycznia 2017, 13:50 #107
Fenek: No i lipa. Oby to nie było nic poważnego.
» 7 stycznia 2017, 13:49 #106
Xchrisx7: Oby nic poważnego u Marcosa ale raczej wygląda to na prewencyjną zmianę.
» 7 stycznia 2017, 13:49 #105
jassaj: jak sie Reading nie ogarnie to mozemy na luzie i w ładnym stylu powalczyć o pogromik jakiś :D
» 7 stycznia 2017, 13:48 #104
mikon70: Martial genialnie tak jak Wayne. Nareszcie z uśmiechem na ustach ogląda Manchester:))
» 7 stycznia 2017, 13:48 #103
przemcio94: Antek jest w gazie, widac to juz od czasu spotkania z Borow. :D 50 milion dawn the drain TONY MARTIAL SCORE AGAIN!
» 7 stycznia 2017, 13:47 #102
creo21: Ktos tam pisal ze bedzie 2-0 do 15 minuty. Idealnie trafiłes czas. graty. :)
» 7 stycznia 2017, 13:46 #101
Fenek: Dobra szansa dziś dla Martiala aby odbudował pewność siebie. Bravo Roo i Martial!
» 7 stycznia 2017, 13:46 #100
arczibald: Ładnie to wygląda :) taki United mi się podoba
» 7 stycznia 2017, 13:45 #99
Matias: Dawać dwucyfrówkę!
» 7 stycznia 2017, 13:45 #98
Paps: Zle stoja i ich tluka :)
» 7 stycznia 2017, 13:45 #97
Michal12371: Brawo Martial !!
» 7 stycznia 2017, 13:45 #96
Xchrisx7: To się może skończyć bardzo wysoko...
» 7 stycznia 2017, 13:43 #95
Matias: Wszyscy grają a Drzewiec gdzieś tam się pląta XD
» 7 stycznia 2017, 13:41 #94
qbsonUTD: Aż się łezka w oku kręci, brawo Roo!
» 7 stycznia 2017, 13:40 #93
przemcio94: Brawo Wayne, brawo Antek i brawa Juan!
» 7 stycznia 2017, 13:39 #92
JMourinho: Mistrz Rooney! Moja radość po zdobyciu tej bramki była wielka,brawo Roo!
» 7 stycznia 2017, 13:38 #91
Fenek: Ładnie, bravo dla Martiala, Maty i Roo!
» 7 stycznia 2017, 13:37 #90
matth3w44800: Wizja.tv dobry strumyk ;)
» 7 stycznia 2017, 13:37 #89
stasiu669: Potwierdzam :)
» 7 stycznia 2017, 13:39 #88
FabianWawa: jakis link do transmisji sopcast ?
» 7 stycznia 2017, 13:52 #87
Reddev04: Piękna akcja!
» 7 stycznia 2017, 13:37 #86
Ciechanek: Tak jest !! Martial do 1 skladu !!
» 7 stycznia 2017, 13:37 #85
Xchrisx7: No i gitara! Brawo Wayne! Mamy rekordzik :)
» 7 stycznia 2017, 13:36 #84
vanderToki: Roy Beerens - podstawowy zawodnik AZ, potem Herthy, ląduje w takim Reading. To chore jest, jakimi pieniędzmi rozporządzają te angielskie kluby. Ale tak, Leicester zbudowało mistrzowski skład za frajer. ;]
» 7 stycznia 2017, 13:36 #83
jaguar1984: Komentatorzy na eleven TV mnie rozbrajają. Nie ma jak mecze na Canal Plus.
» 7 stycznia 2017, 13:34 #82
przemcio94: Polecam sopcasta. :P
» 7 stycznia 2017, 13:35 #81
FabianWawa: link jakis dosopcast?
» 7 stycznia 2017, 14:03 #80
przemcio94: Taka pilka to musi byc gol, aczkolwiek brawa dla Roo, ze ogarnął futbolówkę
» 7 stycznia 2017, 13:33 #79
Ciechanek: Ależ sie ladnie zaczyna
» 7 stycznia 2017, 13:32 #78
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 13:31

Obrońcy Reading czują respekt do Rashforda :)
» 7 stycznia 2017, 13:31 #77
Xchrisx7: Morda aż sama się cieszy widząc Marcusa na szpicy :)
» 7 stycznia 2017, 13:28 #76
Soczysty82: na szpicy moze zagrac rooney....
» 7 stycznia 2017, 13:31 #75
Xchrisx7: Pewnie bedą rotacje ale na papierze to Rash jest 9tką.
» 7 stycznia 2017, 13:32 #74
Soczysty82: no i chyba tj najlepsze rozwiazanie....tez jestem za tym by to on gral dzis na szpicy
» 7 stycznia 2017, 13:33 #73
Matias: Rooney jako kapitan. To źle wróży.
» 7 stycznia 2017, 13:28 #72
Xchrisx7: Tak, to na pewno będzie mieć ogromny wpływ na mecz!
» 7 stycznia 2017, 13:29 #71
rzesa2004: A co dzwoniła twoja wróżka ;)
» 7 stycznia 2017, 13:51 #70
Sevenlukasz: Mecze oglądacie na stronie smotrisport.tv 😉 pozdrawiam
» 7 stycznia 2017, 13:23 #69
is200: Top 3 polskich komentatorow wg mnie.
Andrzej Janisz
Tomasz Lach
Marcin Grzywacz
» 7 stycznia 2017, 13:20 #68
Reddev04: Sprawdz sobie Twarowskiego,Nahornego,Rosłonia. Wtedy oceń bo ten Tomasz Lach to gość, który zamiast komentować mecz z emocjami mam wrażenie, że facet przedstawia mi przez 90 minut statystyki
» 7 stycznia 2017, 13:27 #67
UniteDKanzaS: Jacek Laskowski
Andrzej Twarowski
Przemysław Pełka
» 7 stycznia 2017, 13:37 #66
burza1916592: Czyli pewnie Carrick odpocznie we wtorek. No i dobrze, że w EFL Cup gramy we wtorek, dzięki temu dzień przerwy więcej od Liverpoolu.
» 7 stycznia 2017, 13:20 #65
augen: macie jakis link? brak eleven :(
» 7 stycznia 2017, 13:14 #64
Xchrisx7: Na meczyki.pl na pewno coś się znajdzie
» 7 stycznia 2017, 13:27 #63
asart: Wszystko nie działa
» 7 stycznia 2017, 13:28 #62
Klimaa: To dzisiaj Martial i Rashford w ofensywie powinni brylować :) szkoda że Fonsu-Mensah nie zagra od początku!
» 7 stycznia 2017, 13:09 #61
Marti24: Ja bym wystawił zamiast Carricka Schweinsteiger albo Schneiderlin. Przecież we wtorek mecz z Hull, a w niedzielę mecz z Liverpoolem. Mści się na Nourinho odstawienie na boczny tor Schweinsteigera.
Widać, że Mourinho ma następujące podejście - chcesz odejść, patrz Schneiderlin oraz Depay, to nawet na ławce nie usiądziesz.
» 7 stycznia 2017, 13:05 #60
RedDevils4life: A po co goście bez zaangażowania?
» 7 stycznia 2017, 13:08 #59
is200: Ludzie Depay i Schneiderlin odchodza! Nie beda grac nie beda brani pod uwage.
» 7 stycznia 2017, 13:08 #58
Marti24: A co będzie jak Carrick i Pogba złapią kontuzje...
» 7 stycznia 2017, 13:09 #57
morrgan: Schneiderlin już nie zagra w Man Utd. Mourinho wyraźnie powiedział, że gracze którzy chcą odejść nie są brani pod uwagę w ustalaniu składu na mecz. To samo tyczy się Depaya.
» 7 stycznia 2017, 13:09 #56
Soczysty82: Dokladnie morrgan.....i wpelni zgadzam sie z Jose
» 7 stycznia 2017, 13:10 #55
RedDevils4life: Przód identyczny jak z poprzedniego sezonu. To znaczy, że zrobiliśmy duży postęp kadrowy skoro teraz jest to atak na puchary.
» 7 stycznia 2017, 13:05 #54
ess: tym michalem carrickiem to mnie zdziwił
» 7 stycznia 2017, 13:03 #53
emileezy: liczylem na fosu w pierwszym... szczegolnie po ostatnich kilku minutach ktore rozegral
» 7 stycznia 2017, 13:01 #52
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 12:57

Komentatorzy Eleven mają większą wiedzę o futbolu niż wy.
Mi się bardzo przyjemnie ogląda ich transmisje. Taka miła odmiana bo od słuchania stale tych samych Rosłoniów i innych Rudzkich to się rzygać chce...
» 7 stycznia 2017, 12:57 #51
Sideswipe: "Komentatorzy Eleven mają większą wiedzę o futbolu niż wy."
To tak jakby napisać, że Pogba gra lepiej w piłkę niż ty.
Zacznij w końcu myśleć i dorośnij chłopie
» 7 stycznia 2017, 12:58 #50
Soczysty82: oczywiscie ze maja wieksza wiedze,bo w koncu to ich zawod,ale przekazanie tej wiedzy odbiorcom,takiemu zwyczajnemu"Kowalskiemu"to juz jest duzy problem....
» 7 stycznia 2017, 13:00 #49
mikon70: Matias
Sory ale widocznie znasz się tak na oglądaniu spotkań jak ja na fizyce. Ja na przykład wole słuchać Marcina Roslonia, Twara i innych a szczególnie pana Rafała Nahornego. Grzywacz który reaguje na gola po 10 sekundach... rzeczywiście przyjemnie. Umyj uszy to zrozumiesz
» 7 stycznia 2017, 13:04 #48
piter100000: dobrze by było jakby za Carricka w drugiej połowie wszedł Bastian, albo Fosu. trzeba Anglika oszczędzać na Liverpool
» 7 stycznia 2017, 12:52 #47
Sideswipe: Fajny skład, zwłaszcza cieszy Rashford od 1 minuty na szpicy. Oby Fosu wbił w drugiej, Bastiana zobaczyć na boisku też byłoby fajnie.
» 7 stycznia 2017, 12:52 #46
Soczysty82: mysle ze na szpicy moze zagrac Rooney....a mlodzi na bokach,mata na 10
» 7 stycznia 2017, 12:55 #45
Sideswipe: Właściwie to też dobra opcja, może nawet lepsza.
» 7 stycznia 2017, 13:05 #44
Soczysty82: mata na 10 jest najbardziej chyba pozyteczny bo na boku nie wyglada zbyt dobrze....widac ze ciagnie go wtedy do srodka bo czesto zbiega byc moze takie sa zalozenia,ale mysle jednak ze ona tam nie dokonca sie realizuje
» 7 stycznia 2017, 13:08 #43
ericcantona93: Wielka szkoda, że nie ma Fosu-Mensaha w wyjściowej jedenastce. Wielki talent, kiedy ma grać jak nie w takim meczu.
Mocna jest kadra United. Grają ci, którzy ostatnio grali mało lub wcale, a ta jedenastka wygląda naprawdę dobrze.
» 7 stycznia 2017, 12:52 #42
Kilerek7: Bez Ibry i Pogby jakoś tak dziwnie:P
» 7 stycznia 2017, 12:51 #41
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 12:53

Oficjalnie: Memphis Depay jest już skończony w Manchesterze :(
Luke Shaw następny w kolejce.

Jose Mourinho - "Sukces wymaga ofiar"
» 7 stycznia 2017, 12:51 #40
piter100000: od 3 miesięcy wiadomo, że jest skończony
» 7 stycznia 2017, 12:53 #39
Olo: Boss ostatnio o nich powiedział (Depay + Schneiderlin) że już 'nie są opcją'. Koniec tej dwójki i dobrze.
» 7 stycznia 2017, 14:24 #38
pablito8: szkoda ze nie ma shwa nawet na lawce i depaya , mogl tez dac szanse od pierwszej minuty Schweinsteigerowi :-)
» 7 stycznia 2017, 12:50 #37
Xchrisx7: Depaya w barwach United już raczej nie zobaczymy na boisku.
» 7 stycznia 2017, 12:51 #36
Soczysty82: po co Depay??zeby wszedl na ost 15 min i truchtał??
» 7 stycznia 2017, 13:04 #35
mikon70: Szkoda, ze akurat elewen ma te prawa do transmisji. Beznadziejni komentatorzy ze sportklubu są jeszcze gorsi niż hajto i szpakowski razem wzięci.
» 7 stycznia 2017, 12:44 #34
Soczysty82: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 12:47

akurat Tomek nie komentuje zle....jest lepszy niz Pełka z nc+bo ten to w ogole nie czuje gry,a Hajto jako bylu pilkarz wie oco chodzi i bynajmniej nie plecie glupot,ale to fakt na elewen komentarz jest slaby....
» 7 stycznia 2017, 12:46 #33
cekaj: A co Ty masz do Pełki ?akurat komentarz ma dobry ! Nie trzeba byc piłkarzem zeby byc dobrym komentatorem ,przykład Laskowski!
A Pelke to Ty szanuj chociażby ze względu na to co przeszedł
» 7 stycznia 2017, 12:49 #32
Sideswipe: Hajto nie plecie głupot :D
» 7 stycznia 2017, 12:51 #31
pawelisto2: Myślę, że Hajto bezapelacyjnie wygrałby konkurs na najgłupszego komentatora sportowego. Jego teksty, porównania, a co najważniejsze brak obiektywizmu komentując mecze reprezentacji(biedny Borek, chce powiedzieć coś obiektywnie to nie da rady) są według mnie przejawem niezbyt wysokiej inteligencji Hajty.
» 7 stycznia 2017, 12:52 #30
is200: Patryk Miroslawski i Marcin Grzywacz swoja drogabchyba nawet fan United. Pamietam go jeszcze ze sportklubu. Bardzo dobrzy redaktorzy.
» 7 stycznia 2017, 12:52 #29
Xchrisx7: Ja osobiście nie mogę słuchaj Hajto. Każdy tylko nie on
» 7 stycznia 2017, 12:53 #28
mikon70: Pełka to hejter jeden wielki. Nic pozytywnego nie mówi, przynudza z rudzkim jeszcze jak się dobiorą to w ogóle. Chociaż Przemek rudzki jak komentuje z kimś innym to już jest lepiej. A eleven to jest największe dno na świecie. BEIN nakupował im praw do transmisji a maja najgorsza ekipę w Polsce na czele z grzywaczem, który ma zerową wiedzę
» 7 stycznia 2017, 12:53 #27
Ekspertinio: Pan Pełka jest najlepszym komentatorem.
» 7 stycznia 2017, 12:54 #26
is200: Mikon ty jestes chyba uposledzony. Grzywacz to jest najlepszy komentator bardzo fajnie sie go slucha wlasnie. Kiedys byl redaktorem sportklubu. Ma wiedze i do tego fan United
» 7 stycznia 2017, 12:55 #25
Soczysty82: To co przeszedl to swoja droga .ale nie laczmy tych dwoch watkow.Ost komentowal derby londynu wiec jezeli sluchales to powinnienes wiedziec oco mi chodzi..Choroba swoja droga a dobry komentrzac swoje
» 7 stycznia 2017, 12:57 #24
UnitedWeStand: @cekaj

Masz rację, że Pełkę trzeba szanować nie tylko ze względu na amputację, a również dlatego, że wydaje się przynajmniej z zewnątrz dobrą osobą, ale mówienie/pisanie, że słabo komentuje, to nie jest brak szacunku, a po prostu własna opinia.

Tak w ogóle, to na Hajto jest straszna nagonka hejtowania i nawet osoby, które nigdy go nie słyszały, to uważają, że jest słaby, co jest smutne, bo w dobie internetu, to wystarczy, że jeden głupek coś powie, a pozostałe tysiące podchwycą, a mnóstwo osób czerpie swoją dzienną dawkę informacji z memów..

Rozumiem, że ktoś słyszał i mu się nie podoba, ale mówić, że jest beznadziejny gdy ani razu się nawet gościa nie słuchało, to jest już głupota.
» 7 stycznia 2017, 13:05 #23
mikon70: Is200
Wali mnie to ze jest fanem United. Człowiek który nawalony mówi, ze pozabijalby muzułmanów i ma opóźniona reakcje to jest świetny komentator? Ty chyba nie słuchałeś komentator na c+. To siebie powinieneś nazwać upośledzonym.
» 7 stycznia 2017, 13:10 #22
is200: Przeprosil. Nie chce wiedziec co ty robisz nawalony.
» 7 stycznia 2017, 13:17 #21
mikon70: Ja się nie nawalam;)
» 7 stycznia 2017, 13:41 #20
pawelisto2: O Fellaini, bardzo dobrze. Szansa na przełamanie z jego strony. Życzę mu jak najlepiej w tym meczu jak i całej drużynie.
» 7 stycznia 2017, 12:43 #19
Soczysty82: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 12:44

I teraz rzuca sie w oczy to,ze nie mamy zmiennika dla Caricka...mam tu na mysli wartosciowego zmiennnika,a mecz z liverpoolem tuz tuz
» 7 stycznia 2017, 12:43 #18
musiol: Chciałbym zobaczyć Pereirę i Bastiego na boisku ;)
» 7 stycznia 2017, 12:43 #17
Xchrisx7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 12:44

Pereira raczej wejdzie tylko w przypadku kontuzji Romero (odpukać).
» 7 stycznia 2017, 12:44 #16
Soczysty82: chyba ze kolega nie wiedzial ze tj Nasz bramkarz.....
» 7 stycznia 2017, 13:05 #15
zylkos1988: Na pewno na plus ze Lingarda nie ma nawet na lawce :D
» 7 stycznia 2017, 12:43 #14
Biz: Ta peruka jeszcze dzisiaj gola wjebie :)
» 7 stycznia 2017, 12:41 #13
is200: Noo idzie mu to ostatnio idzie
» 7 stycznia 2017, 12:47 #12
Reddev04: Ostatnio Mourinho powiedział, że nie mamy kontuzji w zespole. W takim razie co się dzieje z Lukiem Shaw? Nie ma go nawet na ławce. Mam nadzieję, że Mou da mu w końcu szansę bo to świetny obrońca
» 7 stycznia 2017, 12:41 #11
rizx: Wspominał, że nie jest jeszcze w pełni sił. Być może chce zrobić jak z Mikim gdzie będzie absolutna pewność, że est zdrowy i w formie
» 7 stycznia 2017, 14:02 #10
Xchrisx7: Dla zaintersowanych mecz będzie transmitowany na Eleven
» 7 stycznia 2017, 12:40 #9
is200: Na eleven jest Real-Granada od 13:00. Obejrze sobie pol godziny Andreasa, United-Reading jest na eleven sports. Kanal dalej.
» 7 stycznia 2017, 12:46 #8
Biz: Dzisiaj pogrom :) GLORY GLORY !!
» 7 stycznia 2017, 12:40 #7
is200: Znowu ta peruka.
» 7 stycznia 2017, 12:39 #6
artix206: Patrzę skład.. a tam Fellaini, az sie meczu odechcialo ogladać. No ale coż, trzeba cierpieć :D
» 7 stycznia 2017, 12:39 #5
szabo1878: przzecieram oczy i nie wierze - czy nasz srodek pola to Carrick i Fellaini? :o
» 7 stycznia 2017, 12:37 #4
N17: Super że Pogba i Ibra w końcu odpoczynek. Mam nadzieję że cały mecz przesiedzą, a wejdzie np. Fosu.
» 7 stycznia 2017, 12:35 #3
swees: Tak samo Herrera, Valencia i Jones po których też było widać zmęczenie, jednak Carrick znów od początku, myślę że powinni szybko strzelić z 2 bramki i w połowie za Carricka wchodzi Fosu albo Bastian