Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Składy: Manchester United - Reading

Data dodania 7 stycznia 2017, 12:33 - Autor: aruna12 - Twitter.com
Składy: Manchester United - Reading
Czytaj więcej:
» FA Cup
» Reading
» Składy
Podziel się z innymi:

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Jose Mourinho i Jaap Stam na sobotnie spotkanie FA Cup pomiędzy Manchesterem United a Reading. Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 13:30!

Man Utd vs Reading: Relacja na Żywo



Manchester United: Romero - Young, Smalling, Rojo, Blind, Carrick, Fellaini, Mata, Rooney, Martial, Rashford

Rezerwa: Pereira, Fosu-Mensah, Jones, Schweinsteiger, Mychitarian, Pogba, Ibrahimović

Reading FC: Al-Habsi - Gunter, Blackett, L. Moore, Van den Berg, Evans, Williams, Kelly, Beerens, McCleary, Kermorgant

Rezerwa: S. Moore, Cooper, Swift, Obita, Samuel, Meite, Watson

« Poprzedni news
Twitterowe Q&A z Anderem Herrerą
Następny news »
Man Utd - Reading 4:0. Rooney wyrównał rekord Charltona!


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (259)


stasiu669: Nie chciał się koszulką z Rooneyem wymienić... Cham i prostak!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:25 #259
Corey: 90 minuta, a Rooney walczy jakby było 0:0. Jest kondycja.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:20 #258
JacekB: Szacun dla niego
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:22 #257
Maniek17: Cieszy to, że nie można się do nikogo przyczepić. Żadnych słabych punktów w drużynie, mecz totalnie pod kontrolą przez 90 minut. MOTM osobiście to Martial ale można by tu jeszcze z 5 innych nazwisk postawić. Gra miła dla oka i to nie ważne którym składem gramy. Cieszy również wejście Fosu-Mensaha i Bastiana. Martwi tylko Rojo oby nic groźnego. GG MU !!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:20 #256
Munited1878: Fella mimo kilku fajnych odbiorow pokazuje że jednak drewno to drewno :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:18 #255
musiol: a co, wskazał na ciebie po meczu?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:38 #254
Luke88: Stamowi żucie gumy jednak nie pomogło. Gdyby wszedł to grałby pewnie lepiej od swoich własnych obrońców :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:17 #253
jassaj: Ale to jest fajne uczucie, kiedy znowu, oglądając mecz z ogórami, smiejesz sie, bawisz, chill out totalny. a to wpadnie babol a to coś fajnego sie rozklepie a nie 1-0 po męczarniach w doliczonym czasie po meczu z kktórego na 90 minut kojarzysz może 15 bo reszte człowiek przesypiał
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:14 #252
JacekB: Co prawda to prawda trzy lata na to czekaliśmy
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:16 #251
Inspirator: haha ale żenada ten bramkasz
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:11 #250
Paps: Tak jak Twoja ortografia,jeszcze większa żenada :P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:12 #249
JacekB: Szkoda tego bramkarza. A swoją drogą powinien podziękować swojemu obrońcy za mądre podanie
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:15 #248
Matias: I takim pressingiem trza grać! Całe 90 minut trzeba napierać na rywala bo jak jest słaby to wreszcie pęknie! I pękł!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:09 #247
RedRevolta: Nie oglądam meczu, co się dzieje, co to za śmiechy??
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:08 #246
Corey: Rashford zabrał piłkę bramkarzowi.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:09 #245
Paps: Al habsi (bramkarz reading) dostal podanie od obroncy,zwlekal z wybiciem,w koncu gdy chcial to zrobic to druga noga lekko sobie kopnal pilke i sie majtnal,a Rash sobie spokojnie dobil do pustej :P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:10 #244
jassaj: skill xD
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:08 #243
Corey: Hejterzy jesteście tam?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:08 #242
rizx: Zapewne od kilku spotkań oczekiwałeś by móc nareszcie napisać z dumą "gdzie ci wszyscy hejterzy/jesteście tam"
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:11 #241
Corey: Nie, nie bardzo.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:14 #240
przemcio94: Hahahahah, Carrick profesor, ale to co zrobil teraz bramkarz Reading. XD
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:08 #239
runnejooo: hahahaha parodia xD
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:07 #238
qwerasdf: hahahaahhahahahahahahaahahahah
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:07 #237
Ekspertinio: Co to było xD
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:07 #236
Xchrisx7: No-look pass :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:07 #235
Paps: Al Habsi :O:O hahaha,co on zrobil :D ?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:07 #234
pawelisto2: Jako, że nie ma mnie na stadionie. Ślę gorące brawa dla Bastiego i życzę powodzenia.

W jakim ustawieniu teraz będą grać?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:07 #233
Xchrisx7: Dawaj Bastian!!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:06 #232
qwerasdf: widzicie jak carrick podaje, pila przechodzi przez obroncow, jakby byli przezroczysci
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:05 #231
LewyButGiggsa: gdzie sa ci jeczacy znawcy footbalu co tak jeczeli na Rashforda??:D:D:D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:05 #230
JacekB: Brawo Rash. Jeszcze jeden. Jeszcze chociaż z 5
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:04 #229
Ekspertinio: Carrick profesor.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:04 #228
pacinni12: Rash w końcu :-D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #227
Paps: No wreszcie wykonczyl jak nalezy :) Brawo !
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #226
Corey: Ale podanie.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #225
Matias: No i co hejterzy?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #224
Paps: Jajco :P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #223
arczibald: Co za asysta
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #222
Xchrisx7: No i ma! Dobrze mu to zrobi
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:02 #221
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 15:03

No i Fellaini zdemolował przeciwnika. Carrick mistrzowskie podanie!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:01 #220
Corey: Rashford zejdzie i Rooney na atak.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:01 #219
musiol: Występ fellainiego i romero jak najbardziej na +
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:49 #218
pawelisto2: Fellaini ma tu wiele do udowodnienia i do pokazania kibicom.

Mourinho mu ufa, więc my również to róbmy. Nie pozwolili kibice pracować Van Gaal-owi przez swoją zarozumiałość, absurdalne wywiady i niezrozumiałe zmiany, ale Mou robi póki co wszystko jak należy, więc pozwólmy mu pracować w spokoju.

Wiem, że do nikogo to nie dotrze, bo i tak "fellaini słaby, buu" itd, ale w mojej opinii Fellaini jest przydatny co niejednokrotnie pokazywał. Będę go wspierać dopóki jest częścią klubu, który uwielbiam.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:53 #217
Wafelek100: Dobrze powiedziane, polać Ci 😊
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:58 #216
Corey: Fellaini ma dobre warunki fizyczne, ale zamiast mózgu ma intel pentium II.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:58 #215
pawelisto2: Oj tam, Pentium II jak na tamte czasy to było i tak coś przyzwoitego.
Co prawda od wydania pierwszego modelu trzeba było czekać kawałek czasu, żeby ci z intela zrozumieli swoje błędy.
Najzabawniejsze w tym jest to, że wydali kilka wersji dwójeczek, a tylko jedna była tak naprawdę porządna, która nie zabawiła długo bo niedługo potem III wyszła :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:03 #214
Corey: Rashford całe życie na spalonym.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:49 #213
arczibald: Podobnie jak Ibra ;)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:52 #212
Sideswipe: A Rashford? Z niego nikt się nie śmieje, że w piłkę nie trafił? A z Rooneya to trzeba xD
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:48 #211
Michal12371: Przecież wybił mu z pod nogi tą piłkę obrońca.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:49 #210
Xchrisx7: Nie trafił bo obrońca ją wbił. Na cholerę szukać dziury w całym?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:49 #209
Sideswipe: A no to ok, nie widziałem tego, pewnie przez słabą jakość streama.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:53 #208
Matias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:46

Co jak co ale dzisiaj Drzewiec ładnie idzie na wyprzedzenie. Już kilka piłek przejął :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:46 #207
Ekspertinio: Odbiór ma dobry. Szkoda tylko, że nie potrafi rozgrywać.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:49 #206
Munited1878: Roo poleciał lingardem :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:45 #205
Corey: Co się stało z tym Rooneyem :(
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:45 #204
Maniek17: Szybkość Fellainiego przy wyprzedzaniu rywala i te jego odbiory mnie zadziwia :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:45 #203
Ekspertinio: Rooney xD
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:44 #202
JacekB: O to jest "prawdziwy kibic" z krwi i kości, który cieszy się z każdego złego zagrania naszego kapitana. Brawo tak trzymać. Zobacz jak na Old Trafford go szanują a ty jak prawdziwy Polaczek zniszczyć wszystkie autorytety. Zresztą pewnie twoim autorytetem jest twoje lustrzane odbicie. Jeszcze raz brawo
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:50 #201
d0mel: Brawo Panie Jacku !! Jechać z hejterami !
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:58 #200
Gary1920: Popieram Jacek , srał pies , tego całego ekspertinio.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 15:05 #199
pawelisto2: Śnię chyba.
Czy to był Fellek?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:43 #198
stasiu669: Fellaini ta prędkość :o
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:43 #197
michal32: Co komentatorzy mówili że Manchester zaakceptował ofertę Valencji ale za kogo ? Chyba że coś źle usłyszałem
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:42 #196
Michal12371: Evra podobno do Valenci się przeniesie.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:43 #195
michal32: ok, dzięki :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:44 #194
Paps: Young mogl spokojnie za to zejsc z czerwona :P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:42 #193
JacekB: To Anglia a nie Mezopotania
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:45 #192
Paps: Aha czyli w Anglii obowiazuja inne przepisy gry w pilke nozna?Wolno wchodzic w piszczel rywala na wslizgu?
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:46 #191
JacekB: Gdzie ty tam widziałeś czerwoną kartkę to ja nie wiem
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:51 #190
Munited1878: Young i ten jego drybling hehe. Wygląda jakby nigdy na skrzydle nie grał :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:42 #189
Michal12371: Carrick ma jeszcze coś do udowodnienia;) i prawie strzelił bramke;)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:41 #188
Sideswipe: Carrick zejdzie, taa... stara szkoła Fergusona, czego wy się spodziewaliście
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:40 #187
mycka86: Carrick zejdź, proszę.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:37 #186
Corey: Carrick lepiej niech zejdzie, on jest zbyt ważny.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:37 #185
krzysiek1239: Rojo jakaś kontuzja, Carrick może nic ale ciężko mu napewno... Myślę że Mourinho musi pomyśleć jeszcze o tym Lindelofie ;)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:39 #184
pawelisto2: Matko boska, zawał.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:35 #183
trojanc: mam nadzieję, że Basti wejdzie na 30 min :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:32 #182
Xchrisx7: Za Carricka. Nie ma co ryzykować kontuzji
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:36 #181
Sideswipe: Roo swoje robi gol i asysta, więc mówienie, że gra słabo nie jest na miejscu.
Martial chyba za dużo się Ibry naoglądał, bo prawie wcale nie podaje, chociaż patrząc na to co Mata marnował może to i lepiej :P
Rashford dobry mecz, ale ta patelnia... Musi trochę ochłonąć, za bardzo chce po prostu.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:32 #180
Hardwell: Co ten Mourinho wyprawia Diabły 18 strzałow po 1 połowie. Za LvG w dwumeczu z Cambridge mniej strzalow oddalismy
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:32 #179
przemcio94: Tak jest co mecz. :P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:38 #178
Gale: Inna filozofia.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:40 #177
Maesky: Za Moyesa i LVG obawiałem się nawet meczów z rywalami z niższych lig.
Za Mourinho nie mam takich obaw, bo widzę jakość i przede wszystkim dużą liczbę akcji bramkowych. Za poprzedników było tego jak na lekarstwo.
Zauważcie jak zawodnicy denerwują się po zmarnowanych sytuacjach - czuć rywalizację w zespole i chęć zwycięstwa w każdym meczu.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:32 #176
arczibald: Taki United chce się oglądać :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:33 #175
Matias: To Reading ma szczęście że dzisiaj Pogba nie gra b nie byłoby co zbierać z nich :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:30 #174
Kilerek7: Fonte już w drodze do MU:P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:29 #173
Corey: Razem z Bastianem będą grali w pokera i pobierali pokaźne tygodniówki.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:32 #172
Corey: Po co wy narzekacie, jak wygrywamy 2:0? Ja rozumie narzekać na nieskuteczność jak jest 0:0 i przeciwnicy cisną, ale dominujemy i do tego gramy drugim garniturem.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:27 #171
JacekB: Bo tą są zakompleksione barany i tyle.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:30 #170
reggieynot: Nawet Fellaini dziś bardzo przyzwoicie.. Skoncentrowany i skuteczny w defensywie. Rashford robi dużo wiatru, ale jeszcze brakuje mu chłodnej głowy. Jednak ma jeszcze czas. Za to Mata jako doświadczony już zawodnik musi być czasem bardziej skuteczny. Carrick i Rooney - świetny mecz w wykonaniu anglików. W drugiej połowie, ok. 60 minuty wpuścić Schweiniego za Carrasa, a później Mikiego za Matę i może Fosu za Younga.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:26 #169
Munited1878: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:27

Logika na tym forum: Roo gra kiepsko ale ma gola, więc jest super. Rash gra świetnie, ale nie strzelił, więc jest słaby :D co za idiotyzm :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:26 #168
JacekB: Bolą poślady jeszcze bardziej
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:28 #167
Munited1878: Boli ludzka głupota :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:28 #166
JacekB: Smutne masz życie och smutne, że nie potrafisz się cieszyć
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:29 #165
Munited1878: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:31

Wręcz przeciwnie :) dzięki takim jak Ty życie nie jest nudne :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:30 #164
Drops71: Roo jak do tej pory zrobil wiecej niz rash :-) gol + asysta + dal taka pile rashowi ze wystarczylo to uderzyc dobrze a on w bramkarza kopnal ;-) zacznij sie cieszyc a nie wjezdzac :-)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:32 #163
asart: Rash wkońcu strzeli!!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:25 #162
Kilerek7: Gramy swobodnie i na luzie, ale trochę niedokładności. Przy tak słabej obronie Reading powinno już być z 5:0 ale pokolei. Martial bardzo dobrze, mam wrażenie, że jest blisko dobrej formy, potrafi minąć rywali, ale często nie potrafi włączyć hamulców lub nie wie co zrobić w polu karnym, podobnie Rashford. Trochę tacy jeźdcy bez głowy, ale to momentami tylko. Rooney ociężale, strzelił gola cyrkowo kolanem ale jest:P Mata też tak jakoś bez pomysłu. Carrick to miód dla oczu ale powinien zejść za Bastiana by odpocząć poprostu. Fellaini hmm, niby ok, ale szczerze to wolałbym chyba zostawić u nas Schnederlina a sprzedać Fellainiego, to samo Depaya a sprzedać Younga. Chociaż w sumie swoje atuty mają. Co do obrony to rozczarowany jestem Blindem, daje się łatwo ogrywać. No i obrona. Jose mówił, że nie kupi SO, ale kto wie co będzie jeśli Rojo złapał jakąś poważniejszą kontuzję, chociaż nie wyglądało to źle.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:25 #161
Munited1878: To co cały czas w tym sezonie, marnotrawienie okazji. Zamiast 5:0 dalej 2:0. Mecz raczej pewny już, ale mogliby coś jeszcze dołożyć. Roo poza bramka to trochę słabo, tak jak Mata poza asysta nie wiele kreuje. Martial i Rash dzisiaj robią co chcą :) ten drugi musi tylko ukłuc :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:23 #160
morrgan: Roo słabo? Wg. mnie jest najlepszym naszym graczem dzisiaj. Napędza większość naszych akcji genialnymi podaniami m.in. z pierwszej piłki i do tego strzelił bramkę. Wiadomo, że to Reading, ale dzisiaj gra świetnie.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:30 #159
Munited1878: Trochę słabo jak dla mnie, ale może po prostu są dużo już od niego oczekuję. Tak jak napisałeś, to tylko Reading :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:35 #158
Olo: A Carrick znów w podstawie :) Wiecznie młody!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:23 #157
JacekB: Gdzie ci krytycy Rooneya. I co żal wam dupska ściska
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:21 #156
Ekspertinio: Ale że co, jak strzelił z Reading to nagle ma nas do siebie przekonać? xD takimi tekstami tylko pokazujesz w jakiej formie jest Rooney, skoro ma nas uciszyć po golu z drugoligowcem.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:22 #155
Munited1878: To jak byle kto w lidze polskiej gola strzeli to też kozak jest i do United go ?:)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:24 #154
JacekB: Bolą poślady och bolą
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:25 #153
PanWolodyjowski: Rozwalił mnie :D To jest troll, czy on na serio?

PS - Fajnie, że Rooney wyrównał ten rekord.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:27 #152
Ekspertinio: No właśnie chyba ciebie bolą, bo się spinasz jak jakiś gimnazjalista.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:29 #151
JacekB: Ten drugoligowiec rozwaliłby tą naszą cudowną ligę w pył
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:31 #150
asart: Rooney talent ogromny ma! Ale nie można zaprzeczyć ze z każdym meczem na ławie gra coraz lepiej
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:33 #149
LewyButGiggsa: poważnie nie rozumiem tych narzekań na Rashforda. chłopak pokazuje całym sobą jak bardzo chce. Widać, że ma głowie takie nastawienie na zdobycie bramki, że wali z najgłupszych kątów. Ale to przywilej młodości. Przynajmniej nie przechodzi obok meczu.Great Great Manchester United!!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:20 #148
Ekspertinio: Rooney i Rashford najgorsi
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:20 #147
JacekB: Idź stąd i obciachu nie rób
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:22 #146
HouseII: Ja mam tylko nadzieję, że w drugiej połowie nie zemszczą się na nas te niewykorzystane sytuacje, wiem, że Reading nic nie gra ale piłka jest nieprzewidywalna. Narazie spokojnie.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:19 #145
Paps: Kurde,dzisiaj tez wiele nieskutecznosci,Rasford, Mata takie sety,juz 4 powinno byc :P
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:14 #144
Corey: Jesse Mata
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:13 #143
mikon70: Co ten ekspert eleven pierdzieli ze fella był wygwizdywany na meczu o tarcze wspólnoty. Sami szukają sensacji
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:09 #142
superhuman: No bo był... wszedł chyba pod koniec kolejnego spotkania i wyraźnie było gwizdy słychać.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:19 #141
Rakusz: Oczywiście, że był.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:25 #140
mikon70: Ja sobie nie przypominam
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:33 #139
Fenek: Young nawet dziś musi dać nura -.-
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:06 #138
Budewajn: Fakt on chyba nie potrafi inaczej, ale trzeba mu przyznać że w nurkowaniu to jest chłopak przekonujący
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:08 #137
69eyes: Lubię chłopaka ale Rash jak narazie dziś totalne dno, takimi występami tylko jeszcze bardziej przyspawa się do ławki.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:05 #136
arczibald: Ja nie uważam że dno. Po prostu jest młody i musi jeszcze się sporo nauczyć.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:08 #135
Michal12371: On własnie potrzebuje takich meczy ze słabszym rywalem żeby nabierać pewności siebie. Wiadomo nie zawsze wychodzi tak jakby się tego chciało, ale on ma dopiero 19 lat i powinien uczyć się na swoich błędach i wyciągać z tego wnioski na przyszłość.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:09 #134
Matias: Co ty cpiesz? Rashford dzisiaj napędza ofensywę. Świetnie wybiega do prostopadyłych piłek.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:15 #133
69eyes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:16

Zgadzam się, ale w meczach z tak słabym rywalem musi udowadniać swoją wartość i wykorzystać chodz 1 setkę. Miejmy nadzieję, że w 2 połowie coś wpakuje.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:16 #132
Matias: Najważniejsze że sobie stwarza sytacje do zdobycia gola. Ibra też miał serię meczy gdzie nie mógł trafić a potem się odblokował i bramki same wpadały.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:17 #131
emileezy: rash duzo lepsze wrazenie sprawia jak wchodzi z ławki, poczatek sezonu - powchodzil z ławki - grał dobrze/bardzo dobrze, dostał pierwszy skład, nudny i nieskuteczny w każdym z nich, z whu z ławeczki i poczarował once again, młodziutki więc super, że na reading gra od początku w końcu musi zacząć grać swoje od 1 minuty a nie od 80 :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:18 #130
jarko82: Czemu Blind gra kosztem Luka to nie wiem!
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:01 #129
arczibald: Bo Luk jest chory :) przynajmniej panowie z Eleven tak mówili
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:05 #128
Matias: Shaw jest ponoć na wylocie. Mourinho potrzebuje ofiar.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:05 #127
Corey: Z Lukiem jest to samo co z Mikim. Jak będzie gotowy, to będzie gral.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:11 #126
Olo: 'Mourinho potrzebuje ofiar.' XD

Ostatnio go widziałem jak jakieś ciała ciągnął do lasu, ale kazał mi milczeć. Powiedział że jak komuś powiem, to przyjdzie do mn
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:25 #125
arczibald: Blind słabo dziś wygląda.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:00 #124
Reddev04: Rooneyowi Cantona się włącza :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:00 #123
rizx: Mou będzie miał niezły ból głowy ustawiając teraz atak, bo każdy z ofensywnych zawodników prezentuje bardzo dobrą formę
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:00 #122
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 14:00

Strasznie mi sie podoba gra Martiala i nie chodzi tylko o gre na tle Reading.Jest bardzo młodym piłkarzem,bardzo błyskotliwym,bardzo dobrze technicznym.Ma znakomity drybling i to w lidze angielskiej! Ta bramka,ten strzał.Zrobił tak jak chciał a było to naprawde na wysokim poziomie.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:59 #121
mateusz09874: Czuję że w pewnym momencie będzie chciał przenieść się do Francji/Hiszpanii ale oby tak nie było
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:07 #120
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.01.2017 13:58

Martial troche egoistyczne ale to nic, Ronaldo na poczatku kariery tez nie zawsze podawał.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:58 #119
Matias: Podania Carricka to jest dziś kosmos.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:57 #118
arczibald: Nie tylko podania. To jak się ustawia i jednym krokiem w bok odcina możliwość zagrania przeciwnikowi do przodu. Geniusz normalnie
» Sobota, 7 stycznia 2017, 14:06 #117
Corey: Martial znalazł formę chyba w najlepszym momencie. Będzie teraz potrzebny w walce o top 4.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:55 #116
Samuelikson: Rooney się zrównał czy przegonił Sir Bobbiego Charltona?
Inaczej: To była 249 czy 250 bramka Wazzy??
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:52 #115
stasiu669: 249, jeszcze jedna
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:53 #114
przemcio94: Bramka nr 249. :)
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:53 #113
Samuelikson: Dzięki koledzy :)

Swoją drogą Martial dzisiaj robi naprawdę niezły wiatr na skrzydle ale mam wrażenie, i to nie od dziś, że jest on nieco egoistyczny. Np teraz mógł wystawić ładną patelnię Youngowi :D
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:55 #112
mordynator: oby nic powaznego
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:50 #111
pawelisto2: No to teraz modły o zdrowie Marcosa, bo póki co jest naszym najlepszym środkowym obrońcą.
» Sobota, 7 stycznia 2017, 13:50 #110