Herrera: Zasługujemy na 8 punktów więcej

» 29 listopada 2016, 10:59 - Autor: lewd13 - źródło: Manchester Evening News
Ander Herrera jest przekonany, że Manchester United zrobił postęp pod wodzą Jose Mourinho i wierzy, że dobre wyniki wkrótce nadejdą.
» Hiszpan uważa, że Manchester United zasługuje na większą ilość punktów
Czerwone Diabły w bardzo przeciętny sposób rozpoczęli sezon, czołówka Premier League regularnie odjeżdża i wydaje się, że osiągnięcie zadowalającego wyniku w tej kampanii staje się coraz bardziej nierealne.

Pomimo iż sytuacja drużyny z Old Trafford nie wygląda najlepiej, to Herrera nie zamierza się załamywać i czeka na lepsze rezultaty.

- Wiemy, że Mourinho jest zadowolony ze stylu, jaki prezentujemy na boisku. Nie może być inaczej - przyznał Ander.

- Wykonujemy dobrą robotę. Gramy na wysokiej intensywności, kreujemy okazje, gramy z piłką przy nodze, prowadzimy grę, mamy więcej posiadania piłki i strzelamy na bramkę. Pamiętam, jak w zeszłym sezonie wszyscy mówili "strzelajcie, strzelajcie, strzelajcie" i strzelamy. Nie wiem nawet, jak często w każdym meczu, ale jednak nie zdobywamy bramek. Mam nadzieję, że szczęście w końcu obróci się na naszą korzyść.

- Najtrudniejszą rzeczą w piłce nożnej jest kreowanie okazji do strzelenia gola i w ostatnim meczu wykreowaliśmy takich sześć. Bramkarz drużyny przeciwnej w meczu z West Hamem był najlepszy, tak samo jak bramkarze Stoke, Burnley i Arsenalu. Jednakże w piłce nożnej chodzi o zdobywanie bramek, a my tylko kreujemy szanse, a nie strzelamy goli.

- W meczu z West Hamem po raz kolejny byliśmy dużo lepsi, niż przeciwnik i stwarzaliśmy sobie o wiele więcej sytuacji bramkowych. Kontrolowaliśmy grę i może tylko przez 10 minut drugiej połowy byli lepszą drużyną od nas. Nie wiem po prostu, co powiedzieć. W tym momencie szczęście jest przeciwko nam. Gramy dobry futbol i zasługujemy na osiem punktów więcej, niż mamy. Jednak taka jest piłka nożna.

- Czujemy się sfrustrowani, ponieważ jesteśmy lepsi niż nasi przeciwnicy. Nie wiem, kiedy szczęście się zmieni. To nawet nie szczęście, tylko sprawiedliwość. Szukamy sprawiedliwości. Szukamy goli, gdybyśmy wykorzystali chociaż połowę z tego, co stworzyliśmy, to wygralibyśmy 4-1 każdy z tych zremisowanych meczów - podsumował Hiszpan.

Juan Mata wkrótce dostanie nową umowę
Carragher: United nie zdobędzie mistrzostwa

Komentarze (15)

karreem: Niech wezmą się za grę a nie mają pretensję do nie wiadomo kogo, Mistrz już nie dla nas, a jak tak dalej pójdzie będziemy znowu w kolejnym sezonie poza LM.
» 30 listopada 2016, 17:07 #15
SkankHunt: Manu zasłużyło na tyle pkt ile zdobyło. Sorry ale za rok dwa, trzy nikt nie będzie pamiętał, że "powinno" się zdobyć więcej pkt. Najważniejszy mecz jest następny i tak do końca sezonu. I pro tip - żeby strzelać gole należy uderzyć tak by bramkarz tego nie złapał, a nie strzelać w niego i narzekać, że "kolejny' torman ma mecz życia. Jak będą strzelać przez 20 następnych kolejek w środek albo w zasięgu rąk to znaczy, że bramkarz ma mecz życia? Więcej zapierdziu na treningach a nie na wywiadach czy instagramach
» 29 listopada 2016, 23:11 #14
walentos: Może i masz racje ale powiem Ci że za rok jak Arsenal przyjedzie na Old Trafford to będzie pamiętał swój ostatni mecz na tym stadionie, tak samo każda inna ekipa. Nawet jeśli nie zdobywamy punktów to zdobywamy przewagę mentalną i pewność siebie.
» 29 listopada 2016, 23:22 #13
SkankHunt: Coś w tym jest ale tym straszakiem był Sir Alex. Ile drużyn po SAF pierwszy raz od xxxxx czasu wygrało na OT. Okres tych gorszych momentów ( jako kibic AFC niestety wiem co to znaczy ) dotyka bardzo boleśnie, szczególnie gdy jest to upadek z samego szczytu. Ja dopiero się boję co będzie po AW :/ ?! Co do zdobywania przewagi mentalnej jak i pewności siebie ostatnio raczej piłkarze Manu nie zdobyli. Co do Arsenalu to też przydomek "gdybynierów" swego czasu dobrze pasował. Lata wstecz co by było gdyby .... Teraz widzę, że od dłuższego czasu coraz więcej gdybania tutaj się pojawia. Nie ma co gdybać i jak Chel$ky po porażce z nami uderzyć się w pierś i nic ino zapier.... a jakie są efekty to widzimy.
» 30 listopada 2016, 00:15 #12
Sylverstone: Zaslugujecie na mocnego kopa w dupe ! Trzeba w koncu skonczyc strzelac slepakami i wyjac gruba artylerie...do dziela dialby GGMU !
» 29 listopada 2016, 22:51 #11
JasnaLiryka: Jeszcze 25 kolejek , 25 meczy - Wierze,ze chlopaki sie przelamia i zacznie sie zbieranie punktow
» 29 listopada 2016, 20:32 #10
Krystiano98: Styl jest naprawde niezły, coraz lepiej dochodzimy do sytuacji. Ale niech ktoś powie, że ten słupek Mikiego to nie pech, kawałeczek w lewo i bramkarz by nie dotknał. Brakuje tylko skuteczności. Jest ogromna różnica między tym sezonem, a poprzednimi.
» 29 listopada 2016, 15:37 #9
duncaneedwards: wkoncu zaczniemy punktowac.ten koszmar musi sie skonczyc
» 29 listopada 2016, 15:36 #8
braku: A ja powiem że on jest za słaby na manchester United i mam nadzieję że to ostatni sezon
» 29 listopada 2016, 15:17 #7
JasnaLiryka: To Twoja opinia ale po czym wnosisz?
» 29 listopada 2016, 20:29 #6
janpodgorski: Eeee tam. Ile to razy druzyny zgarnialy 3 punkty mimo ze mecz w ogole tego nie oddawak. Glupie gadanie. Trzeba bylo wygrac i tyle. A nie przypisywac sobie punkty ktorych nie ma. Trawe gryzie sie 90 minut nawet przy stanie 0-3.
» 29 listopada 2016, 12:10 #5
walentos: Trochę racji ma. Mecze z Arsenalem, Burnley, West Hamem i Stoke powinny być nasze. Dwa razy (Arsenal i Burnley) oprócz naszej nieskutecznosci dopomógł niestety sędzia. West Ham to zdecydowanie brak wykończenia u nas a ze Stoke De Gea zawalił bramkę a nas zawiódł Ibra.

Zwróccie uwagę że gdybyśmy te mecze wygrali bylibyśmy na 4 miejscu z trzema punktami straty do lidera. Jak pomyślę o tym wszystkim w ten sposób to jednak napawa mnie to optymizmem i czekam na kolejne mecze.
» 29 listopada 2016, 11:49 #4
walentos: PS zwróćcie uwagę że takie City od jakiegoś czasu męczy się w meczach z takimi rywalami jak Burnley czy West Ham i wygrywają z nimi ledwo. Nawet sam Pep to ostatnio powiedział w wywiadzie. Niestety w przeciwieństwie do nas wygrywają a my tracimy punkty. Liczę jednak że niedługo los się do nas uśmiechnie i to my będziemy punktowac a czołówka tracić.
» 29 listopada 2016, 12:12 #3
Djpark: Z Arsenalem przegraliśmy na własne życzenie, nie oddaje się piłki i całego pola gry rywalowi na kilka minut przed końcem meczu ( zwłaszcza przy stanie 1:0). Wystarczyło przejąć piłkę i rozgrywać ją na ich połowie (co udawało się im w tym meczu do 85 minuty) ale jak się na sam koniec cofa pod swoją bramke i czeka na gwizdek to się traci pkt bo zawsze może znaleźć się jakiś baran co wepchnie piłkę do siatki.
» 29 listopada 2016, 13:26 #2
walentos: Nie jesteś też w stanie kontrolować przeciwnika przez 90 minut. Arsenal zrobił jedną akcje w drugiej połowie i to też nie jakąś wyszukaną bo zwykła wrzutka w pole karne.
» 29 listopada 2016, 15:03 #1