U-18: Efektowny remis w konfrontacji z The Reds

» 19 listopada 2016, 16:47 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Sobotnie spotkanie Liverpoolu z Manchesterem United w ramach Premier League do lat 18 obfitowało w bramki i zakończyło się remisem 3:3.
» Piłkarze Manchesteru United wrócili z Liverpoolu z jednym punktem
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Po upływie trzynastu minut od pierwszego gwizdka arbitra do siatki rywali trafił Callum Gribbin, który pospieszył z dobitką po strzale DJ Buffonge‘a.

Trzy minuty później na tablicy świetlnej widniał już jednak remis. Do wyrównania doprowadził Rhian Brewster, a po upływie następnych trzech minut swój zespół na prowadzenie wyprowadził Glen McAuley.

Czerwone Diabły jeszcze przed przerwą odrobiły straty, a drugie trafienie w tym meczu zanotował na swoim koncie Gribbin.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się lepiej dla The Reds, którzy wyszli na prowadzenie dzięki bramce Yana Dhandy.

Przyjezdni nie zamierzali się jednak poddawać, czego efektem był rzut karny podyktowany w 88. minucie. Do piłki podszedł Callum Gribbin, który skompletował hat-tricka i ustalił wynik rywalizacji na 3:3.

Czerwone Diabły nadal zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego oczka do Manchesteru City. Kolejnym ligowym rywalem Manchesteru United będzie plasująca się na ósmym miejscu ekipa Derby County.