PL2: Manchester United - Liverpool 1:1

» 19 października 2016, 00:40 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
We wtorkowy wieczór Manchester United zremisował z Liverpoolem 1:1 w ramach Premier League 2.
» Młode Czerwone Diabły podzieliły się punktami z Liverpoolem
The Reds posłali do boju dosyć doświadczoną jedenastkę, w której znaleźli się między innymi Mamadou Sakho czy Danny Ings.

To właśnie goście jako pierwsi zdołali wyjść na prowadzenie w tej rywalizacji. Po upływie osiemnastu minut od pierwszego gwizdka na listę strzelców wpisał się Harry Wilson.

Podopieczni Warrena Joyce‘a dążyli do wyrównania, co przyniosło efekt pięć minut po zmianie stron. Pedro Chirivella we własnym polu karnym sfaulował Scotta McTominaya, a jedenastkę na gola zamienił Josh Harrop.

Do końcowego gwizdka żadnej z drużyn nie udało się ponownie sforsować obrony rywali i to starcie ostatecznie zakończyło się podziałem punktów.

Czerwone Diabły mają przed sobą tylko pięć dni odpoczynku, gdyż już w najbliższy poniedziałek będą gościli Arsenal.