U-21: Jones i Young w akcji, podział punktów z Chelsea

» 4 kwietnia 2016, 23:05 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Ashley Young oraz Phil Jones wzięli udział w poniedziałkowym spotkaniu Manchesteru United z Chelsea w ramach Premier League do lat 21. Ta rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:1.
» Ashley Young i Phil Jones wracają do pełnej sprawności w lidze do lat 21
Jako pierwsi do siatki zdołali trafić goście z Londynu. W 17. minucie Kasey Palmer znakomicie wykonał rzut wolny i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Odpowiedź ze strony Czerwonych Diabłów nadeszła już w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisał się James Weir, którego odbity strzał znalazł drogę do bramki The Blues.

Manchester United obecnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli ze stratą czterech oczek do prowadzącego Sunderlandu. Czerwone Diabły mają jednak trzy rozegrane mecze mniej. Ich kolejnym rywalem będzie ekipa Middlesbrough, a to spotkanie zaplanowano na 11 kwietnia.