Oceny pomeczowe: FC Midtjylland - Manchester United

» 19 lutego 2016, 12:07 - Autor: aruna12 - źródło: MEN/DevilPage.pl
Manchester United w zawstydzający sposób poległ w Danii, przegrywając z FC Midtjylland (1-2), klubem założonym w roku, w którym drużyna sir Aleksa Fergusona sięgnęła po The Treble.
» Sergio Romero ocalił piłkarzy Van Gaala przed kompletną kompromitacją
Poniżej prezentujemy noty podopiecznych Louisa van Gaala, wystawione przez redakcję Manchester Evening News oraz użytkowników DevilPage.pl.

Sergio RomeroSergio Romero
W ostatniej chwili zmienił kontuzjowanego De Geę i ochronił United przed totalną kompromitacją. Bez niego ten dwumecz byłby już rozstrzygnięty. Zaliczył trzy świetne interwencje i nie zasłużył na to, by być w przegranej drużynie.
MEN: 8/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 7.08/10

Donald LoveDonald Love
Za nim ciężka noc, ale trudno go winić, skoro dużo bardziej doświadczeni piłkarze sobie nie radzili.
MEN: 6/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 3.07/10

Chris SmallingChris Smalling
Najważniejszy defensor United, starał się trzymać obronę w ryzach. Niestety przy bramce Sisto piłka się o niego otarła, co utrudniło bramkarzowi interwencję.
MEN: 6/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 3.23/10

Paddy McNairPaddy McNair
Część nieporadnej formacji, która miała problem z energicznymi piłkarzami Midtjylland. Wejście Onuachu tylko pogorszyło sprawę.
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 2.65/10

Daley BlindDaley Blind
Wybił piłkę po strzale Hansena i interwencji Romero, ale to jego nieumiejętne krycie sprawiło, że w ogóle doszło do tej sytuacji.
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 3/10

Michael CarrickMichael Carrick
Zwykle jest jednym z pewniejszych piłkarzy jeśli chodzi o rozegranie, ale to jego złe podanie rozpoczęło akcję, po której padł gol Sisto. Nie potrafił zdominować środka pola.
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 2.7/10

Ander HerreraAnder Herrera
Miał szczęście, że na początku spotkania nie dostał kartki za spóźnioną interwencję. Zamieszany w gola Sisto, ale głównym winowajcą był tam Carrick. Dobrze podał do Lingarda, który trafił w poprzeczkę.
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 2.5/10

Jesse LingardJesse Lingard
Jeden z najlepszych w United. Zagrał dwie świetne piłki do Depaya, a jedną z nich Holender zamienił na gola. W drugiej połowie pechowo trafił w poprzeczkę.
MEN: 7/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 2.37/10

Juan MataJuan Mata
Jego podania były przeważnie niedokładne. W drugiej połowie próbował wziąć sprawy w swoje ręce, ale nic z tego nie wyszło.
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 2.25/10

Memphis DepayMemphis Depay
Strzelił gola na 1-0 czym nieco przyćmił słaby początek meczu. Mógł spisać się jeszcze lepiej, ale nie wykorzystał swojej wcześniejszej sytuacji. Po przerwie niewidoczny.
MEN: 6/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 4.29/10

Anthony MartialAnthony Martial
Dostał szansę na szpicy, ale nie stworzono mu zbyt wielu sytuacji. Odegrał ważną rolę przy bramce na 1-0.
MEN: 6/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 4.42/10

Zmiany:

Morgan SchneiderlinMorgan Schneiderlin
Nietrafiona zmiana. Gdy wchodził na boisko, United mogli jeszcze myśleć o wyjściu na prowadzenie. Jednak wkrótce stracili gola na 1-2 (wszedł w 72. minucie za Herrerę).
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 2.78/10

Andreas PereiraAndreas Pereira
Nie zdołał pomóc United w zdobyciu bramki wyrównującej (wszedł w 78. minucie za Matę).
MEN: 5/10 Użytkownicy DevilPage.pl: 3.08/10

Van Gaal: To nie nastawienie piłkarzy jest problemem
Nick Powell zapomniał o meczu z FC Midtjylland

Komentarze (33)

nikhatlak: Podoba mi się ocena Lingarda "7". Gracz z oceną "7" jak dla mnie ten mecz powinien wygrać sam.

A teraz bardziej adekwatne oceny:
Romero - 0.0- jedyny, dla ktorego bedzie to troszke zaniżona ocena, ale był częścią tej żenady, jak wszyscy to wszyscy.
Love/Blind/Smalling/ - 0.0 - nasza obrona to porażka, żenada. Zabrakło jedynie muzyczki z bennego hilla
McNair- (mniej niż)0.0 - Na początku jego występów chłopak wyglądał nieźle. Nie wiem co sie stało, ale jakbym po raz pierwszy zobaczył go we wczorajszym meczu to skreśliłbym chłopakowi kariere. Najgorszy na boisku i myślę że w promieniu jakiś 10 km od stadionu również
Carrick/Herrera/Lingard/Mata - 0.0 - na tle przeciwnika poziomem warszawskiej legii nie pokazali zupełnie nic, bieda bied
Martial/Depay - 0.0 - również zera lecz delikatnie bliżej plusu niż cała reszta
» 19 lutego 2016, 16:13 #25
SkowronUNITED: Nasza 11-stka z kontuzjowanych graczy :)
» 19 lutego 2016, 15:14 #24
pawelisto2: Kontuzjowany skład Manchesteru vs sprzedani piłkarze przez Louisa Van Gaal-a: Rafael, Vidic, Evans i Evra, Nani, Kagawa ,Cleverley, van Persie i Chicharito Welbeck, Lindegaard

na dokładkę jeszcze przeciwko obecnej "11" Manchesteru.

Jeden rezultat jest pewny, obecna jedenastka przegrałaby z obydwoma.
» 19 lutego 2016, 15:20 #23
Chestnut: Każda jedenastka prowadzona przez LvG by przegrała. xD
» 19 lutego 2016, 15:50 #22
JeloDDZ: ale szyderka jaka ostatnimi czasy jest na tej stronie leekko sie przejada
» 19 lutego 2016, 15:11 #21
JeloDDZ: zobaczymy co pokażą w teatrze marzeń ale fakt jest jeden takie spotkania trzeba wygrywać i słuszne stwierdzenie kończą się plusy lvg na stanowisku naszego trenera
» 19 lutego 2016, 15:10 #20
Muuuuuuuuuuu: Teraz powinni się wypisać wszyscy fani LvG, którzy po szczęśliwej serii 3 meczów bez porażki obwieścili odrodzenie MU.

Najniższą notę powinien dostać zarząd MU za to, że nie mieli jaj by zwolnić LvG zimą. Jeśli ktoś nie potrafi ułożyć drużyny przez 1,5 roku a ma tylko 3 lata kontraktu to w jaki sposób chcieli ci ludzie budować przyszłość MU. Nawet jakby w 3 sezonie MU zaczęło coś grać to po 12 miesiącach przychodzi nowy trener i zaczynamy wszystko od nowa.
Gdyby to był młody trener np. Giggs, Monk czy Pochetino to mimo słabej gry uważałbym, że powinno się poczekać ale nie z gościem idącym na emeryturę, który na każdym meczu przypomina sobie literki w swoim słynnym notesie.
» 19 lutego 2016, 14:18 #19
ManUtdFun: Takie wysokie oceny? Tutaj najwyższa to powinna być 4-5. Ludize, my nie graliśmy ze Stoke City czy Norwich tylko z ... oo już mam: Z FC Midtjylland!!
» 19 lutego 2016, 13:36 #18
TheRipper: Ja nawet do teraz nie potrafię poprawnie napisać nazwy tego klubu xD
» 19 lutego 2016, 15:07 #17
brylaantowy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.02.2016 13:31

Nie żebym miał coś do Love bo bo zagrał najlepiej jak potrafi prawdopodobnie nawet Moim zdaniem chyba najlepszym zawodnikiem defensywy ale co to za komentarz " ale trudno go winić skoro dużo bardziej doświadczeni piłkarze sobie nie radzili " . To chyba ocena Love a nie reszty defensywy i powinien być opisany jego występowanie z pozostałych piłkarzy..

Co do całego meczu totalna kompromitacja
» 19 lutego 2016, 13:30 #16
JackHarper: Brawo za podjęcie się próby ocenienia piłkarzy po tym meczu. Ja się czasami zastanawiam jakie oceny i dlaczego dał bym komuś po rożnych meczach ale po wczorajszym blamażu wolałem tego nie robić nawet w myślach.
Wracając jednak do tego co działo się wczoraj. Zwróciliście uwagę na to, jak niedokładnie i jednocześnie wolno rozgrywamy piłkę? Nie wychodzą nam nawet najprostsze podania a o jakiejś konstruktywnej grze to można tylko pomarzyć. No i kur..a nie potrafię nadal zrozumieć zmian vG. Nie wiem jak bym się starał nie ogarniam tego. Albo robi zmiany w 89-90 min. Albo zmiany robi w stylu Fella/Smalling na szpicę, albo wprowadza defensywnego pomocnika gdy przegrywamy (tak jak wczoraj). Jego zmiany na ogół wręcz pogarszają sprawę, on je losowo wykonuje? No i kolejna rzecz zauważyliście, że po przerwie na ogół gramy słabiej? Czy vG nic nie mówi im w przerwie?
» 19 lutego 2016, 12:38 #15
Chestnut: Myślę, że nikt nie chciałby takiego trenera. Trener powinien mieć pasję. Po LvG tego zupełnie nie widać.
» 19 lutego 2016, 12:47 #14
Mucha7: trzeba wyciagnac pozytywy z meczu Bramkarz powinien dostac wyplate a reszta placic nam za ogladanie tej SZMIRY co nazywaja Pilka oczywiscie wliczam caly sztab szkoleniowy do tego
» 19 lutego 2016, 12:22 #13
Slawek7: Czy nasi kopacze,za niewiarygodne dno nigdy nie dostana ponizej 5?
» 19 lutego 2016, 12:21 #12
Chestnut: Statystycznie? Nie. :P
» 19 lutego 2016, 12:25 #11
szturm: Ode mnie dostali po 1 punkciku a to tylko dlatego że nie ma opcji 0
» 19 lutego 2016, 15:37 #10
RonaldoNaniBack: Cały środek do wymiany, ale najbardziej niemiec, dziadzio Carrick, Ślepy i w końcu weźcie tego Lingarda do rezerw wyrzucić... Najlepszy Depay potem opalony romero i trzeci Martial.. Reszta nie zasługuje żeby nosić koszulkę united po tym meczu
» 19 lutego 2016, 12:19 #9
Chestnut: Jesse Lingard

HEJTY ZA NAZWISKO TYLKO NA DEVILPAGE!
» 19 lutego 2016, 12:31 #8
JackHarper: Depay najlepszy? Czemu? Zdobył gola i to wszystko. Widziałeś jego dryblingi? Przecież jemu piłka przeszkadzała, obrońcy rywala byli dla niego za silni. Jego dośrodkowania niecelne lub przestrzelone. Romero zagrał swoje, Lingard zagrał przyzwoicie chociaż jak na klasę rywala to można zagrać lepiej.
» 19 lutego 2016, 12:41 #7
RonaldoNaniBack: No właśnie gdyby nie depay to byśmy nawet gola nie strzelili... Ale Powtórzę kolegę u góry zapatrzonego w Lingarda... Który widocznie nie oglądał meczu...
» 19 lutego 2016, 12:50 #6
Chestnut: Można przecież Depaya zamienić na Lingarda. "No właśnie gdyby nie Lingard to byśmy nawet gola nie strzelili...". Lingard asystował. Depay mało co się nie zabił przy tym strzale.
» 19 lutego 2016, 13:01 #5
RonaldoNaniBack: Ty byś lepiej strzelił hejterze ;D
» 19 lutego 2016, 14:55 #4
Chestnut: Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że Lingard zrobił dużo więcej asystując, niż strzelenie bramki ze 100% sytuacji. Depay tam tylko stał, tam mógł być każdy.
» 19 lutego 2016, 15:55 #3
kckMU: Jeszcze powinniście wystawiać ocenę dla trenera.