Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Składy: Manchester United - Southampton

» 23 stycznia 2016, 15:07 - Autor: wazza89 - Źródło: Twitter.com
Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Louis van Gaal i Ronald Koeman na sobotnie spotkanie Premier League pomiędzy Manchesterem United a Southamptonem. Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 16:00!
Składy: Manchester United - Southampton
» Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Louis van Gaal i Ronald Koeman na sobotnie spotkanie Premier League pomiędzy Manchesterem United a Southamptonem. Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 16:00! W kadrze meczowej ponownie witamy Adnana Januzaja!

Man Utd - Southampton: Relacja na Żywo



Manchester United: De Gea - Darmian, Smalling, Blind, B-Jackson - Schneiderlin, Fellaini - Lingard, Herrera, Martial - Rooney

Rezerwa: Romero, McNair, Varela, Pereira, Januzaj, Mata, Memphis

Southampton: Forster - Cédric, Fonte, van Dijk, Bertrand - Wanyama, Clasie - Mané, Tadić, Targett - Long

Rezerwa: Stekelenburg, Martina, Yoshida, Romeu, Ward-Prowse, Austin, Juanmi

« Poprzedni news
Darmian: To znaczący krok w mojej karierze
Następny news »
Dramat United i Van Gaala trwa. Święci lepsi od Diabłów!


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (410)


bigL: lui razem z tym wybitnym strategiem managerskim edem powinni man U ogladac tylko w tv w care homie w jakims za***m rainshire...
» 23 stycznia 2016, 18:06 #388
HarryBrown: Ciekawe co oni robią na treningach? Zero taktyki ale też popatrzcie jak oni biegają i się ruszają. Nie wiem czy na Paraolimpiadzie mieliby jakiekolwiek szanse.
» 23 stycznia 2016, 18:04 #387
bigL: czekaja az deszcz przestanie padac chyba
» 23 stycznia 2016, 18:12 #386
Mach3: Chcesz mieć pewną kasę u buka postaw na przegraną MU.ha ha ha Kasa pewna!!
» 23 stycznia 2016, 18:03 #385
Puchaczeue: 4 mln za Austina. My pewnie musielibyśmy zapłacić za niego co najmniej 30 baniek, bo nikt nie potrafi przepłacić tak, jak Manchester United i tłumaczyliby to tym, że Austin to Anglik
» 23 stycznia 2016, 18:03 #384
bigL: Edward wynegocjowal by jakas rozsadna cene 60mil +50%od przyszlej sprzedazy
» 23 stycznia 2016, 18:08 #383
Xchrisx7: + 100mio bonusu za strzelenie 2 bramek do końca sezonu
» 23 stycznia 2016, 18:13 #382
Xchrisx7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2016 18:04

Brakuje nam takich graczy jak Scholes, Keane, Vidić czy chociażby Alan Smith. Oni grali zawsze na 101%, nie odstawiali nogi, walczyli dla klubu i zostawiali na boisku serce. A co mamy teraz? Nie potrafię wymienić nawet jednego piłkarza ktory by im pod tym wzgledem chociaz do pięt dorastał.
» 23 stycznia 2016, 18:02 #381
Mach3: Q**A co się jeszcze musi stać,żeby tego f*a*e*a wyjeb*li!!Tego się nie da oglądać!!
» 23 stycznia 2016, 18:01 #380
ManUtdBigFan: Szkoda mi naszych kibiców którzy przyszli na Old Trafford. Nie powinni oglądać takiej padaki
» 23 stycznia 2016, 18:01 #379
masrzisz: Jakos dziwnie w Stsie mnie tknelo, ze moze po ostatniej wygranej z Live dzisiaj tez wygraja, ze moze zaskoczy .. niestety :(
» 23 stycznia 2016, 18:00 #378
AUDIoooo: Van WSTYD ! Nie potrzebujemy transferow,zabraklo nam szczescia,caly czas kontrowalismy gre,wrocimy silniejsi,Mata pisze na blogu a depay robi zakupy!
» 23 stycznia 2016, 18:00 #377
bobernoob: ja widze to tak jutro zegnamy sie z LVG w jego miejsce do konca sezonu bierzemy giggsa jak sie sprawdzi to podpisac z nim kontrakt a jak nie wypali to niech zostanie jeszcze asystentem mourinho i za drugim podejsciem sprobuje gorzej nie bedzie obecnie gramy jak jakas amatorka wieksze emocje obecnie sa w szachach :( !!
» 23 stycznia 2016, 17:59 #376
iMaras: LVG pobił juz wszystkie rekordy Mancgesteru !!
Czy władze długo bedą czekać z jego posada.
Nie rozumiem od kilku spotkań tylko ledwo ledwo dajemy radę ale to wszytko to lud szczęścia. To co pokazuje Louis to żenada !!

Mam nadzieje ze to był jego ostatni mecz ⚽️⚽️⚽️⚽️
I szanse mamy ale na baraże do ligi mistrzów i to wszystko ale to tylko jak z innymi będziemy mieć wiecej szczęścia np jak z Liverpoolem.
» 23 stycznia 2016, 17:59 #375
misiured1987: Dajcie spokoj z takim skladem i taktyka trenera nie ma szans na nic...jak grali kiedys jak trawe jedli bo latali na 120% to nie wroci.. nie maja tego wszczepionego zawodnicy 3/4 druzyny...zero groznych podan wszystko na pol gwizdka ...boli to watch United:-(
» 23 stycznia 2016, 17:59 #374
Mexicanos1990: haha po liverpoolu wszyscy zachwyceni, że wygrali na farcie i byście lizali ich po jajkach, a po porażce jak zwykle wszyscy do wyjeania
» 23 stycznia 2016, 17:58 #373
Rekin: Oficjalnie nie ma już Manchesteru United!
» 23 stycznia 2016, 17:57 #372
przemcio94: Niechcacy dalem plusa. Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce, choc sytuacja musi sie zmienic NATYCHMIAST.
» 23 stycznia 2016, 17:58 #371
JackDaniels: No to może teraz van gaal out
» 23 stycznia 2016, 17:57 #370
przemcio94: Jesli dalej tak bedzie to wygladac, to za nic nie wejdziemy do czworki.
» 23 stycznia 2016, 17:57 #369
Joker7: co to da
» 23 stycznia 2016, 17:57 #368
Xchrisx7: Trzeba kupic inne kluby i je rozwiązać żeby cokolwiek wygrać
» 23 stycznia 2016, 17:58 #367
Addamus: Fergie Time... a nie przepraszam, to było kiedyś.
Teraz może być już tylko gorzej.

Jakim cudem ta drużyna się stoczyła na samo dno, piłkarze mają gdzieś klub i kibiców, a ta pierdoła jest wciąż trenerem. Zarząd jest naprawdę ślepy.

Kiedyś żyłem każdym meczem, teraz po połowie wyłączam i mam tego dość. Dziś już nawet nie włączyłem transmisji, wolałem zająć się swoimi sprawami.

Louis van Żal
» 23 stycznia 2016, 17:56 #366
Diabelred: w koncu porzadnie wybuczyli van Gaala tyle dobrego z tego meczu :)
» 23 stycznia 2016, 17:56 #365
narc: Brawo ku#wa... SIedziałem cicho, ale już nie mogę... Czemu wczesniej zmian nie było? Czemu lingard który pie#dolił raz po raz został na bosiku, czemu nie wszedł Depay?! Czemu musimy się męczyć patrząc na to co dzieje się na boisku? Gdzie są transfery?!
#LVG spier#alaj
» 23 stycznia 2016, 17:56 #364
Knetus: Ale ku**a gów** sorry ale tego inaczej sie nie da opisać
» 23 stycznia 2016, 17:55 #363
romario11: ile ogorkow jeszcze nas upokorzy by lvg pozegnal manchester?
» 23 stycznia 2016, 17:55 #362
TinyScouser: Przynajmniej macie obronę na poziomie.
» 23 stycznia 2016, 17:55 #361
Domelo: Do 2 ligi z nami, gramy antyfutbol. Komisja ligi powinna nas stad wywalić w trybie natychmiastowym.
» 23 stycznia 2016, 17:57 #360
TinyScouser: 21 goli straconych na ten moment to drugi wynik w lidze. Premier League.
» 24 stycznia 2016, 09:13 #359
RyanScholes1878: Juz ostatnio po meczu z newcastle to pisalem....jesli jaka druzyna chce sie przelamac to czeka na mecz MU
» 23 stycznia 2016, 17:55 #358
Joker7: Nasi kopacze to powinni myszy lapac a nie "grac" w pilke i 1tys na miecha
» 23 stycznia 2016, 17:55 #357
Xchrisx7: Z całego serca życzę pierwszej czwórki Kogutom, nawet naszym kosztem. Popatrzcie ile strzałów dzisiaj oddali, tyle ile my przez cały sezon. Może to bedzie jakaś nauczka dla tego bezjajecznego zarządu.
» 23 stycznia 2016, 17:54 #356
iMaras: Brawo brawo MU!!
Kupcie kredki dla LVG może bedzie lepiej rysował !!
Nic nie pokazali nasi piłkarzy NIC.
» 23 stycznia 2016, 17:54 #355
Rekin: przegrali 4 spotkania na wyjeździe, przyjechali na Old Trafford - wygrali. Brawo
» 23 stycznia 2016, 17:54 #354
RyanScholes1878: Z cyklu ciekawostki sportowe....Ostatni drybling zawodnika MU sam na sam po ktorym zdobyl gola zostal odnotowany 4 lata temu :D
» 23 stycznia 2016, 17:54 #353
swees: o w morde...
» 23 stycznia 2016, 17:55 #352
cropps: Oby zwolnili tego błazna w końcu.
» 23 stycznia 2016, 17:53 #351
uzarczyq: Panowie, jestesmy sredniakiem. Poza trykotem i stadionem
nie pozostalo juz nic z klubu ktory kazdy z nas kocha
» 23 stycznia 2016, 17:53 #350
Martin: Na ten moment niestety, ale święta racja Kolego.
» 23 stycznia 2016, 17:56 #349
Martin: Niech jeszcze wywalczą jakiś żałosny remisik i znowu Dzban uratuje posadę.
» 23 stycznia 2016, 17:53 #348
Youleck: Przynajmniej nie bezbramkowy remis :D
» 23 stycznia 2016, 17:53 #347
JackHarper: Jest taktyka Smalling napastnikiem.
» 23 stycznia 2016, 17:52 #346
rizx: Mam nadzieję, że Koeman nie powstrzyma się od uszczypliwych komentarzy po meczu pod adresem naszego Tulipana :)
» 23 stycznia 2016, 17:52 #345
Xchrisx7: To musi być gwoździem do trumny tego starego paralityka
» 23 stycznia 2016, 17:52 #344
Rooney1o: #LvG OUT!!
» 23 stycznia 2016, 17:52 #343
Slawek7: Co ten patolog wyprwia lvg out!!
» 23 stycznia 2016, 17:52 #342
dev13: meczu nie ogladam widze tylko wynik znowu United daje ciala kto do zwolnienie wszyscy na managerem na czele ??
» 23 stycznia 2016, 17:52 #341
olek1143: Nie wiem co napisać. Kiedyś jak oglądałem mecze to ciarki mnie przechodziły, teraz jak tracimy gola to nawet się nie wzruszyłem. Nasz klub nie ma charakteru,ducha walki.. Po prostu gramy jak ci pki..
» 23 stycznia 2016, 17:51 #340
Sancho: A już myślałem że widać lekki progres w porównaniu do tego co było.. McNair na spółkę z Januzajem gubią nam punkty. Nie wiem czemu LVG nie daje grać Pereirze, chłopak naprawdę ma talent
» 23 stycznia 2016, 17:51 #339
wander11: oj oj cała druzyna zagrała daremnie i nie mozna zwalac winy na dwoch piłkarzy. Wystarczylo strzelic bramke czego United nie potrafiło zrobic
» 23 stycznia 2016, 17:53 #338
Joker7: nie gralismy dlugo 3 5 2 to LvG musial dzisiaj to zrobic bo mecz z soton ....
» 23 stycznia 2016, 17:51 #337
yokowal18: Ten klub jest jeb żenada. Począwszy od debili w zarządzie, przez qrwe trenera do piłkarzy którzy są zwykłymi piz dami. A my kibice którzy żyjemy od meczu do meczu jesteśmy największymi frajerami bo kochamy ten jeb cyrk
» 23 stycznia 2016, 17:51 #336
TheRipper: Dobrze powiedziane. Dosadnie, ale tak jest.
» 23 stycznia 2016, 17:52 #335
RyanScholes1878: To wszystko przez to ze fella zszedł :)
» 23 stycznia 2016, 17:51 #334
HarryBrown: Dziś powrót do "gramy padliniarsko-filozoficzną grę". Tego nie idzie oglądać. Uj z wynikiem. Ale ten styl i sposób gry jest żenujący i dramatyczny.
» 23 stycznia 2016, 17:50 #333
romario11: nie oszukujmy sie ale byli od nas o klase lepsi i zdeterminowani by nas pokonac na old trafford a lvg co? Siedzi na lawce i sie patrzy...

Dni tego managera powinny juz zostac policzone kiedy ten zarzad zacznie uzywac mózgu !!
» 23 stycznia 2016, 17:50 #332
2Fast4You: Nie wiem na co liczycie przecież i tak go nie wywalą, co wy tępi czy trudni ?
» 23 stycznia 2016, 17:50 #331
artix206: Czemu my tego Austina nie kupililismy, teraz seryjnie bedzie dla Sotonu strzelal...
» 23 stycznia 2016, 17:50 #330
Martin: Bo mamy przecież El Capitano Rooneya, nie wiesz?
» 23 stycznia 2016, 17:51 #329
wander11: a pisalibyscie to samo jakby nie strzellil tej bramki ?
» 23 stycznia 2016, 17:51 #328
swees: Bo 5 mln to za duzo... Jak nie zmienimy trenera i polityki transferowej to bedziemy w dupie na kilka dobrych lat podobnie do liverpoolu
» 23 stycznia 2016, 17:52 #327
artix206: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2016 17:55

Pisalem to X razy na DP ze Austin bylby dla nas idealny.. A Soton dostało go jakby za darmo..
» 23 stycznia 2016, 17:54 #326
swees: @wander11
Oczywiście. Nie robimy żadnych ruchów transferowych, mamy gówno z przodu i gówno z tyłu. Zamiast kupić Austina za grosze nadal męczymy się w ataku, zamiast kupić obrońców z prawdziwego zdarzenia gramy jakimś sznurkiem borthwickiem - jacksonem ktory sie gdzies do blackpool czy innego preston nadaje i blindem który nie jest obrońcą. Proszę Cie nie pieprz głupot tylko pomyśl, co by było gdyby pieniądze i wszystko co ma i oferuje Manchester United zostało wykorzystane prawidłowo w 100%. Oprócz historii nic nas nie dzieli od takiego Realu czy Bayernu a kim gramy? Fellainim?
» 23 stycznia 2016, 18:02 #325
Diabelred: Brawo Austin :). Jak juz ktos mial nam strzelic ze Swietych to wlasnie chcialem, zeby to byl wlasnie Austin. Pstryczek w nos van Gaal, ktory mogl go miec za smieszne pieniadze, ale niestety dla nas byl za tani...
» 23 stycznia 2016, 17:50 #324
Martin: Żelazny Tulipan, psia jego mać.
» 23 stycznia 2016, 17:50 #323
Joker7: dac im podwyzke bo za malo zarabiaja
» 23 stycznia 2016, 17:50 #322
Rekin: Już się nie mogę doczekać tych gwizdów
» 23 stycznia 2016, 17:49 #321
JackHarper: Nie ma co Edek z vG dobrali się nieziemsko. Duet który pociągnie nas na samo dno.
» 23 stycznia 2016, 17:49 #320
olek1143: Nie wiem co napisać. Kiedyś jak Diabły grały to miałem ciarki i bardzo przeżywałem każdy mecz teraz ta bramka nawet mnie nie ruszyła. Nasz klub bez charakteru. Jednym słowem gramy jak cipy.
» 23 stycznia 2016, 17:49 #319
Martin: Rooney też jest doskonały, pewnie zaraz Real po niego sięgnie. Szkoda De Gei, naprawdę. Szkoda tego chłopaka. Marnuje swoją karierę, lepiej dać mu wolną rękę i niech wypływa, na szersze wody, bo tutaj póki co, to pływa w kałuży.
» 23 stycznia 2016, 17:49 #318
wander11: Martial dzisiaj nie lepiej zagrał od Rooneya
» 23 stycznia 2016, 17:50 #317
swees: Martial stał sie jezdzcem bez glowy, z reszta tak jak wilson, januzaj, depay,lingard... To przypadek?!
» 23 stycznia 2016, 17:51 #316
Martin: Wszyscy zagrali marnie, nikogo nie bronię, Martial jest młody i miewa gorsze i lepsze chwile, a Rooney to przecież najlepszy angielski piłkarz 2015, nominowany do złotej piłki. Jest kapitanem, powinien krzyczeć, motywować i biegać od bramki do bramki, ale widać, że już tyle pieniędzy się nachapał, że mu się nie chce.
» 23 stycznia 2016, 17:52 #315
wander11: za repreznetacje dostał ta nagrode a nie za gre w MU :P
» 23 stycznia 2016, 17:55 #314
Martin: Bez względu na to, takie nagrody do czegoś zobowiązują.
» 23 stycznia 2016, 17:57 #313
tomek22manu: tego się nie da oglądać
» 23 stycznia 2016, 17:49 #312
TheRipper: No to fani van Gaala znikną z tej strony do najbliższego tygodnia xDDDD
» 23 stycznia 2016, 17:48 #311
lisu1: LVG OUT!! As soon as possible
» 23 stycznia 2016, 17:48 #310
swees: Nic już nie uratuje tego sezonu, na pewno nie te fajtłapy z van gaalem na czele. Mam dość, wysiadam.
» 23 stycznia 2016, 17:48 #309
Mistrz1908: Jak to boli.....
» 23 stycznia 2016, 17:48 #308
Domelo: Van gaal spadaj stad, pseudo trenerze
» 23 stycznia 2016, 17:48 #307
szturm: Dwie dobre zmiany LvG, Januzaj faulował a Pady nie utrzymał krycia.
» 23 stycznia 2016, 17:48 #306
rizx: A Blind który odbił się jak od ściany to co?
» 23 stycznia 2016, 17:50 #305
walentos: Paddy to trochę wymuszona zmiana. Kogo miał wpuscic? Blacketta?
» 23 stycznia 2016, 17:52 #304
artix206: Co musi sie stac zeby wyje... tego Van Gaala... Boze zenada...
» 23 stycznia 2016, 17:48 #303
Rekin: Czuje się jakby ktoś mi nasrał na twarz i zapytał czy mam przy sobie papier
» 23 stycznia 2016, 17:48 #302
inek10: Pisałem przed meczem, że #LVGOut i miałem racje :)
» 23 stycznia 2016, 17:47 #301
trezegram: Jesteśmy żałośni...
» 23 stycznia 2016, 17:47 #300
f4nMU: jak ja mogłem na nich postawic.. naiwnosc nie zna granic. wgl nie poprawili gry, jest coraz gorzej
» 23 stycznia 2016, 17:47 #299
Kaczor5454: Imposible kurw* ...
» 23 stycznia 2016, 17:47 #298
TheRipper: Luju, kończ waść wstydu oszczędź!
» 23 stycznia 2016, 17:47 #297
Mariappppa: Co za powrót Adnana xD ...
» 23 stycznia 2016, 17:47 #296
szturm: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 23 stycznia 2016, 17:47 #295
Joker7: Austin brawo!
jak rok temu w 4 litery z Soton u siebie po kapitalnym meczu jak rok temu brawoo
» 23 stycznia 2016, 17:47 #294
rizx: Niczym nie zasluzylismy na zwycięstwo i przynajmniej nie będzie gadania, że byliśmy blisko i brakło szczęścia...
» 23 stycznia 2016, 17:46 #293
MarekOdbyt: I remis luj strzelił
» 23 stycznia 2016, 17:46 #292
Keravnos: O_o no to Januzaj zaliczył wejście smoka...
» 23 stycznia 2016, 17:46 #291
Martin: Chyba jaszczurki.
» 23 stycznia 2016, 17:47 #290
Martin: Może w końcu wywalą na zbity pysk tego nieudacznika. Żałosny Manchester United, jakiego nie oglądałem chyba nigdy. I jeszcze te jego 3-5-2. Idę pić bo mnie coś strzeli zaraz, może Austin, nie wiem. Wasze zdrowie.
» 23 stycznia 2016, 17:46 #289
narc: narc: Czyżby Austin miał nas skarcić?
Âť Sobota, 23 stycznia 2016, 17:37
Dziękuję, dobranoc
» 23 stycznia 2016, 17:46 #288
Rekin: 4 mln > 300 mln
» 23 stycznia 2016, 17:46 #287
wander11: nie szalej z tym bo sam Austin meczu nie wygrał
» 23 stycznia 2016, 17:47 #286
RedRevolta: Jeszcze Austin nam strzela xD xD XD
» 23 stycznia 2016, 17:46 #285
TheRipper: To się musiało tak skończyć
» 23 stycznia 2016, 17:46 #284
pawelisto2: Dziwię się, że dopiero teraz ktoś kupił Austina.
» 23 stycznia 2016, 17:46 #283
yokowal18: Bezmozgi pierd. Trener jeszcze glupszy. Dość mam tej żenady. Oby nie było lm. Ten skur wialy zarząd dostanie za swoje
» 23 stycznia 2016, 17:46 #282
Kubus93: nie no zwolnijcie tego goscia
» 23 stycznia 2016, 17:46 #281
JackHarper: Koleś za 4 mln, Edek można kupić tanio dobrego gracza?! Można do kur.. nędzy tylko trzeba umieć.
» 23 stycznia 2016, 17:46 #280
VaultBoy96: W końcu coś się dzieje...
» 23 stycznia 2016, 17:46 #279
bobernoob: Amen.
» 23 stycznia 2016, 17:46 #278
Xchrisx7: No to pięknie.
» 23 stycznia 2016, 17:46 #277
Assault: Jade zajebac van gaala
» 23 stycznia 2016, 17:46 #276
RedRevolta: hhaahhaha , żal i kpina!
» 23 stycznia 2016, 17:46 #275
Rekin: Hahahahaha teraz to już przesada
» 23 stycznia 2016, 17:46 #274
m4c1eq1991: JEEEEEEEST! eee, to nie ta bramka
» 23 stycznia 2016, 17:46 #273
skay21: W w ....du wylądował
» 23 stycznia 2016, 17:45 #272
wander11: Brawo
» 23 stycznia 2016, 17:45 #271
RyanScholes1878: Podobno MU ma wielkie szanse wygrac lige, sa tylko dwie rzeczy ktore musza sie stac....

1 - MU musi wygrac wszystkie mecze do konca sezonu

2 - Osiem pierwszych druzyn musi sie wycofac z rozgrywek :)
» 23 stycznia 2016, 17:45 #270
f4nMU: długo milczałem, ale dziś to po prostu brak słów określających gre MU. gorzej niż tragedia
» 23 stycznia 2016, 17:45 #269
Rekin: Nie wierze w to co widzę, nie wierze.. Gdzie jest mój Manchester United?!
» 23 stycznia 2016, 17:45 #268
szturm: Co??Bortłik?
» 23 stycznia 2016, 17:45 #267
Youleck: Nie no, wymiękam
» 23 stycznia 2016, 17:45 #266
JackHarper: ?! Po co robić zmianę w 86 min? I jeszcze na zawodnika który dopiero co wraca do klubu? Nie można było wcześniej wpuścić Depaya lub Pereiry?
» 23 stycznia 2016, 17:45 #265
Xchrisx7: Zasnąłem koło 5 minuty. Coś ciekawego przegapiłem?
» 23 stycznia 2016, 17:44 #264
miloszek5555: Brak rytmu meczowego a on wpuszcza Januzaja ;/ Pereira dalej ława na jego miejscu odszedł bym na wypożyczenie bo szkoda chłopaka
» 23 stycznia 2016, 17:44 #263
skay21: Januzaj wchodzi , bronimy wyniku?
» 23 stycznia 2016, 17:44 #262
Crespo: Z trudem można wytrzymać do końca. Następny mecz z 1 celnym strzałem i do tego na własnym boisku to trzeba potrafić takie coś. Po meczu i tak obrońcy Lvg bedą pisać że juz widzą kręgosłup drużyny i niedlugo się zacznie pykanie wszystkich xD
» 23 stycznia 2016, 17:44 #261
djgodzilla: ciekawsze jest przeglądanie komentarzy tutaj
» 23 stycznia 2016, 17:43 #260
Assault: Jakby mieli nawet to wygrac zaraz 2:0 to pier**le takie mecze, to nie United
» 23 stycznia 2016, 17:42 #259
RyanScholes1878: Po ostatniej wygranej Luis powiedzial ze MU moze wygrac lige....O Hu mu chodziło ??
» 23 stycznia 2016, 17:42 #258
m4c1eq1991: Uważam, że gramy nieźle - jak na ten skład.
» 23 stycznia 2016, 17:42 #257
Kornel: Nawet super bym powiedział.
» 23 stycznia 2016, 17:47 #256
Rekin: LINGARD co ty gościu robisz? BOŻE ŚWIĘTY
» 23 stycznia 2016, 17:41 #255
JackHarper: A można było Austina kupić, 4 mln to jak za darmo a gracz dobry.
» 23 stycznia 2016, 17:40 #254
TheRipper: Prawie usnąłem oglądając to "widowisko". Posada Luja już niezagrożona to wracamy do klasycznego schematu i do grania na remis xD Przygotujcie się lepiej na to bo będzie powtórka z rozrywki.
» 23 stycznia 2016, 17:40 #253
narc: Dobre zmiany XD
» 23 stycznia 2016, 17:40 #252
Martin: Nie ma drużyny, nie ma walki.. nie ma nawet przebłysków, to i na punkty nie ma co liczyć.
» 23 stycznia 2016, 17:40 #251
grzesznik83: O boszzz ! Męczarnia jak na razie ehh :/
» 23 stycznia 2016, 17:39 #250
Assault: Ryan w Tobie nadzieja bo juz nie wiem co innego tu pomoze...
» 23 stycznia 2016, 17:39 #249
rc7: Na trzezwo się tego nie da oglądać,ja już skończyłem ! Największa atrakcja meczu to gryzon na murawie ,masakra !
» 23 stycznia 2016, 17:38 #248
narc: Czyżby Austin miał nas skarcić?
» 23 stycznia 2016, 17:37 #247
eliasz212: ale wykrakałes
» 23 stycznia 2016, 17:46 #246
Martin: Niech jeszcze Austin nas ukąsi teraz :/ Depay nadal na ławce, Dzbanek jest niesamowity.
» 23 stycznia 2016, 17:37 #245
Rekin: Gra United jest tak przewidywalna jak rosół w niedziele.
» 23 stycznia 2016, 17:37 #244
Youleck: Mogą nawet zremisowac, ale niech zejdzie lingard.
» 23 stycznia 2016, 17:35 #243
JackHarper: Nie ma na co czekać, czasu coraz mniej. Pereira lub Depay na skrzydło i jeszcze 15 min można powalczyć.
» 23 stycznia 2016, 17:35 #242
Joker7: kolejne piekne podanie llinberga co on jeszcze robi na boisku i w Mu?
» 23 stycznia 2016, 17:34 #241
MarekOdbyt: Mecz tak nudny ze realizatorzy pokazują jakąś myszkę chodząca po boisku xD
» 23 stycznia 2016, 17:34 #240
krzysiek1239: Mysz ,mysz ile emocji!
» 23 stycznia 2016, 17:34 #239
narc: łer is dipej ...
» 23 stycznia 2016, 17:33 #238
Martin: Wrzutka niczym Beckham..
» 23 stycznia 2016, 17:33 #237
Mistrz1908: CO ON TU JESZCZE ROBI!!
» 23 stycznia 2016, 17:33 #236
Rekin: Nawet szczury chodzące po murawie są ciekawsze od tego meczu.
» 23 stycznia 2016, 17:33 #235
SkoraMU: Herrera świetne znowienie gry po faulu... klasa...
» 23 stycznia 2016, 17:31 #234
wander11: dobry jestes akurat to jego wina ze sedzia mu wbiegł w droge podania
» 23 stycznia 2016, 17:35 #233
SkoraMU: Przebiegał 1,5 metra od piłki... Serio aż tak ciężko jest zobaczyć faceta, który nie dość, że ma pewnie około 1,80m wzrostu, to jeszcze trzyma obie ręce w górze?
» 23 stycznia 2016, 17:36 #232
djgodzilla: to je tragedia ten mecz
» 23 stycznia 2016, 17:31 #231
Lopak5: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 23 stycznia 2016, 17:27 #230
Mistrz1908: Cos zmienil nasz trener , ale czemu Jesse jeszcze biega po boisku ?!?! To nie jest jego mecz..
» 23 stycznia 2016, 17:25 #229
Assault: Najgorzej, ze z Memphisem zaczyna to wygladac jak z di marią ;d
» 23 stycznia 2016, 17:23 #228
grzesznik83: No i zaczął się znowu szpital ! nie mamy obrony praktycznie tylko smalling i blind zostali :/
» 23 stycznia 2016, 17:22 #227
TheRipper: Spoko. Van Gaal wejdzie na boisko i będzie grał.
» 23 stycznia 2016, 17:28 #226
JackHarper: Można by jedynie jeszcze Depaya wprowadzić. Ostatnio miewał dobre wejścia.
» 23 stycznia 2016, 17:21 #225
MarekOdbyt: Przynajmniej by się ciekawiej zrobiło.
» 23 stycznia 2016, 17:36 #224
Joker7: juz kolejnego znosza nasi to sa szkla ... na l4 i kasa leci i ttak a jak ;]
» 23 stycznia 2016, 17:18 #223
TheRipper: United przypomina mi trochę taki wóz bez 3 kół.
» 23 stycznia 2016, 17:18 #222
Martin: Albo trzy koła bez wozu..
» 23 stycznia 2016, 17:19 #221
TheRipper: Też :D
» 23 stycznia 2016, 17:19 #220
Martin: Nieźle, jedno drzewo na ławce, kontuzja i wchodzi następna sosna..
» 23 stycznia 2016, 17:18 #219
2Fast4You: Ostatni boczny obrońca, świetnie
» 23 stycznia 2016, 17:17 #218
Chestnut: Jeszcze mamy Varelę.
» 23 stycznia 2016, 17:25 #217
JackHarper: Edek szukaj skrzydłowego obrońcy i to ja JUŻ!
» 23 stycznia 2016, 17:17 #216
Mistrz1908: Klatwa obrony ..... Jak mozna miec takiego pecha?
» 23 stycznia 2016, 17:17 #215
mrk: mam na dzieje ze Long dostanie kartke jak wstanie za swój atak na "piłkę"
» 23 stycznia 2016, 17:17 #214
Joker7: ale technik linberg
» 23 stycznia 2016, 17:16 #213
Martin: Ljungberg xD
» 23 stycznia 2016, 17:16 #212
skay21: I znowu Lingard w akcji...... trzymajcie mnie w stu bo sam nie dam rady
» 23 stycznia 2016, 17:16 #211
Rekin: Cudowny strzał Lingarda, szacun
» 23 stycznia 2016, 17:16 #210
Martin: Świetny strzał Jesse..
» 23 stycznia 2016, 17:15 #209
Mistrz1908: Herrera na 8 to lekarstwo na naszą grę. ILE DAJE ZEJSCIE FELLAINEGO...
» 23 stycznia 2016, 17:15 #208
Mariappppa: Ostatnie 11! wyników Manchesteru United na Old Trafford po pierwszej połowie:
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-1
0-0
0-0
0-0
0-0
» 23 stycznia 2016, 17:14 #207
Rekin: jak to mówią młodzi ludzie "masakracja"
» 23 stycznia 2016, 17:17 #206
Martin: Haha Rekin xD
» 23 stycznia 2016, 17:23 #205
Slawek7: Patologi filozofa ciag dalszy....
» 23 stycznia 2016, 17:13 #204
KipeR10: To jest masakra... Idę się naje...
» 23 stycznia 2016, 17:13 #203
skay21: Lingard piękna kontra ca mnie w ...ju strzyka
» 23 stycznia 2016, 17:10 #202
is200: Borthwick co robi xD
» 23 stycznia 2016, 17:07 #201
Mistrz1908: Świetna zmiana. Ruszy to , wierze !
» 23 stycznia 2016, 17:06 #200
Rekin: Fellaini jakaś kontuzja? Jak my teraz wygramy?
» 23 stycznia 2016, 17:04 #199
Martin: Drewutnia na ławie!
» 23 stycznia 2016, 17:04 #198
wander11: United gra to co przez cały ten sezon
» 23 stycznia 2016, 17:03 #197
GandiGanda: GLORY GLORY MAN UNITED!
» 23 stycznia 2016, 17:03 #196
JackHarper: Ale wami się łatwo manipuluje. Kilka osób powie, że Roo jest słaby i 90% na DP zacznie hejtować Roo. Ktoś powie, że Lingard jest słaby i 90% ludu hejtuje Lingarda. Jak dla mnie Lingard gra dziś tak jak cała nasza ofensywa czyli słabo, ale nie zwalam wszystkiego na Anglika bo grać też trzeba mieć z kim.
» 23 stycznia 2016, 17:02 #195
Chestnut: Coraz mniej takich osobowości na tej stronie. Dobrze, że jesteś. ;)
» 23 stycznia 2016, 17:09 #194
is200: Ja tez kiedyś chodzilem do Gimnazjum na szczescie wtedy nie każdy mial internet i drużyna gra la pięknie.
» 23 stycznia 2016, 17:02 #193
szturm: Idę zrobić sobie kawę... w garnku.
» 23 stycznia 2016, 17:01 #192
yokowal18: Nie dosc że normalnie gramy beznadziejnie to jeszcze dziś352 . Ten gaal jest skończonym jeb debilem. Nie nawidze tego scierwa
» 23 stycznia 2016, 17:00 #191
szturm: Spokojnie yokowal18, mi też nie odpowiada sposób prowadzenia drużyny przez LvG, ale to nie powód aby jechać po kimś bez opamiętania.
» 23 stycznia 2016, 17:08 #190
K19oChA94S: Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.......
» 23 stycznia 2016, 16:59 #189
MarekOdbyt: Jakoś dzisiaj wyjątkowo się nudzę oglądając ten mecz. To jest okropne.
» 23 stycznia 2016, 16:59 #188
Cantona778: który ja już raz wyłaczyłem tetewizor bosie nie da no to patrzec...
Jakim Moys byl lidiota że kupił Felainiego to głowa mała.
» 23 stycznia 2016, 16:58 #187
Nani27: Są gorsi dzisiaj niż Fellek. Ale oczywiście nieważne czy afro dobrze gra czy nie , według was i tak gra słabo.
» 23 stycznia 2016, 17:02 #186
Diabelred: ,,Jakim Moys byl lidiota że kupił Felainiego to głowa mała.''

heh, teraz kazdy jedzie po Belgu, czy Moyesie, ze go kupil(choc tak naprawde Szkot go kupil z braku laku, bo klasowi grajkowie nie chcieli przyjsc, a z transferem Herrery byly problemy), a pamietam jak wiekszosc podniecala sie tym transferem. :)
» 23 stycznia 2016, 17:06 #185
Rekin: W ostatnim czasie Lingard gra tylko po to żeby zejść z boiska w 60 minucie.
» 23 stycznia 2016, 16:58 #184
Martin: Czepiacie się wszyscy jednego Lingarda, podczas gdy cała jedenastka gra siano. Wcale go nie bronię, ale zwróćcie uwagę, że nie mieliśmy ani jednego dobrego ogniwa w tej połowie..
» 23 stycznia 2016, 16:57 #183
Cantona778: Prawda jest taka,że taki James co w Realu grzeje ławe to u nas by miał podstawe i to z pocalowaniem reki...trzeba spojrzec prawdzie w oczy oprocz Martiala, De Gei, Showa i moze Roo...to my mamy skład ja Norwich...
» 23 stycznia 2016, 16:57 #182
Martin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2016 16:59

Myślę, że prawdą też jest, że taki James z miejsca obniżyłby u nas loty i nie byłby już takim Jamesem, jakim jest obecnie.
» 23 stycznia 2016, 16:58 #181
adamecki7: Martial ?? czym on cie przekonuje ? tylko biega, nie podaje, strzela jak strzela. Ten sam poziom co wszyscy
» 23 stycznia 2016, 16:59 #180
wisla2108: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2016 16:58

prosta recepta.. wyjebać dzbana i piłkarzy typu sczzur lingrad
» 23 stycznia 2016, 16:57 #179
Puchaczeue: Mecz taki porywający jak akcja filmu "Śmierć w Wenecji"
» 23 stycznia 2016, 16:55 #178
Rekin: "spokojnie, zaraz się rozkręci"
» 23 stycznia 2016, 16:57 #177
K19oChA94S: Puszczają film o facecie w łodzi
» 23 stycznia 2016, 17:02 #176
Rekin: słuchaj no Bolek
» 23 stycznia 2016, 17:04 #175
Assault: dobry gangsterski film, co Ty chcesz
» 23 stycznia 2016, 17:06 #174
Puchaczeue: Zaraz Manchester strzeli i ubijemy ten interes
» 23 stycznia 2016, 17:07 #173
chali2na: CP wygrywa do przerwy z kogutami,musimy zdobyć 3 pkt !!
» 23 stycznia 2016, 16:55 #172
Timmy: Już wiem, o jakim procesie ciągle mówi LVG - o procesie gnicia.
» 23 stycznia 2016, 16:54 #171
is200: Ludzie pytam się was poważnie co ku.rwa daje Lingard?

Mata nie gry chyba tylko dlatego bo go oszczedzal. Nie widzę innej opcji.
» 23 stycznia 2016, 16:53 #170
JackHarper: Mata jest równie pomocny co Lingard. Nie mamy skrzydłowych i czy będzie tam pląsał Lingard czy znikający Mata to będzie jedno i to samo.
» 23 stycznia 2016, 16:57 #169
Diabelred: A ja pytam powaznie co nam daje na skrzydle Mata? obaj graja kupe i w sumie nie widac specjalnej roznicy pomiedzy ich gra. Moglby za Lngarda wejsc Januzaj, ktory jest glodny gry i moze pokazalby cos wiecej niz Hiszpan czy Anglik w ostatnich tygodniach.
» 23 stycznia 2016, 17:00 #168
masrzisz: Nie wiem czy to brak umiejetnosci czy polecenia LvG, ale nasi boja sie gry jeden na jeden .. Daley Blind - lubie tego goscia, ale niestety nie naddaje sie zeby grac na srodku obrony w PL, jest zdecydowanie za miekki ...
» 23 stycznia 2016, 16:52 #167
piter100000: bo mówcie co chcecie, ale Blind to jest defensywny pomocnik i tam powinien grać. ma przegląd pola i bardzo dobre podanie. a tego nie mają ani Felek, ani Morgan
» 23 stycznia 2016, 16:56 #166
adamecki7: POWAŻNIE!? CZEKAMY TYDZIEŃ A TU ZNOWU TAKIE COS?? LINGARD JEST W SKŁADZIE ALE NIE GRA!! KTOŚ WIE CZEMU ;P ?
» 23 stycznia 2016, 16:52 #165
inek10: Lindberg fatalnie ale akurat do Fellainiego nie można się przyczepić, czyści, zgyrwa i wygrywa pojedynki główkowke, chociaż z drugiej strony nie mogę się oprzeć wrażeniu, że lepszym partnerem dla Morgana byłby Herrera, Morgan skupiłby się na defensywie a Ander na graniu pilki do przodu.
» 23 stycznia 2016, 16:52 #164
piter100000: robie se kawe, bo nie dam rady. padlina do sześcianu
» 23 stycznia 2016, 16:52 #163
Rotx: pustka w środku pola ,. nie ma kto podać do napastników bo Ander nie dostaje podań , a Lingard tradycyjnie nie gra nic.
Mata,Janek in
Fellaini,Lingard out
» 23 stycznia 2016, 16:52 #162
wielkifanMU: Co Lingard tu robi ? Ano gra za karę.
» 23 stycznia 2016, 16:51 #161
lukaszzasko: tak to jest jak ten patotrener kolejny raz ustawia drużynę 3-5-2
» 23 stycznia 2016, 16:51 #160
Domelo: Co ten Lingard tu robi ?
» 23 stycznia 2016, 16:50 #159
przemcio94: Mata przy Lingardzie to jest profesor i KLASA SWIATOWA. Fella idz sobie do tego Milanu i nie wracaj. ;(
» 23 stycznia 2016, 16:50 #158
chali2na: Bardzo widoczny jest brak Bastiana, niestety nie możemy pograć sobie w środku pola.Za Fellainiego do środka Herrera i neich wchodzi Memphis, ew.Mata i jedziemy.
» 23 stycznia 2016, 16:50 #157
Puchaczeue: - 11. mecz z rzędu nie potrafimy otworzyć wyniku na Old Trafford
- nie wiem kto pozwolił Lingardowi zostać piłkarzem
- kontrataki w tym zespole nie istnieją
- Fellaini kasuje rywali w swoim stylu
- kolejne zmarnowane 45 minut życia
» 23 stycznia 2016, 16:49 #156
Joker7: nie wiem kto pozwolił Lingardowi zostać piłkarzem odp Ferguson! wychowanek....
» 23 stycznia 2016, 16:52 #155
Rekin: Fergie też popełniał błędy (Bebe, Moyes)
» 23 stycznia 2016, 16:54 #154
K19oChA94S: Lingard to wina Fergiego ? Wydaje mi się ze Luj go dał do 1 składu
» 23 stycznia 2016, 16:58 #153
Nani27: Mata z Lingarda bo chłop gra fatalnie i będzie lepiej przy rozegraniu.
» 23 stycznia 2016, 16:49 #152
Mistrz1908: Prawy wahadłowy obrońca - Mata?
» 23 stycznia 2016, 16:51 #151
Nani27: Przecież my nie gramy 3-5-2 :D
» 23 stycznia 2016, 17:01 #150
Mistrz1908: Jak nie ?:)
» 23 stycznia 2016, 17:03 #149
Nani27: Szczerze to się nie przyjżałem zbytnio , ale tak na logike biorąc, Bortwick na wahadle ?
» 23 stycznia 2016, 17:05 #148
Mistrz1908: No gra , gra :) niech sie mlodziak uczy
» 23 stycznia 2016, 17:16 #147
b90: Tradycji stało się zadość, 0-0 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
» 23 stycznia 2016, 16:49 #146
Martin: Otwieramy szampany :)
» 23 stycznia 2016, 16:52 #145
b90: Ja już otworzyłem bo dałem DW 0-0 do przerwy po 2,45 :D
» 23 stycznia 2016, 16:53 #144
czapens: zzzz....
» 23 stycznia 2016, 16:49 #143
JackHarper: Tak na dobrą sprawę, zmiany nam nie wiele dadzą bo trzeba wzmocnić środek rozegrania ale nie ma kim. Jedyne co można zrobić to za Lingarda Depay a później Pereirę wprowadzić.
» 23 stycznia 2016, 16:48 #142
Mistrz1908: Herrera za Fellainiego i Pereira na 10 , bo taktyki nie zmieni , a Depay na wahaczu grać nie będzie. Ewentualnie za bezproduktywnego Rooneya wejdzie w co nie wierzę.
» 23 stycznia 2016, 16:49 #141
TheRipper: Widzę dwa scenariusze. Albo bramka dla Southampton albo United przyfarci i strzeli w 70-80 minucie.
» 23 stycznia 2016, 16:48 #140
narc: ..............
» 23 stycznia 2016, 16:47 #139
romario11: masakra
» 23 stycznia 2016, 16:45 #138
krzysiek199393: Czy tylko mnie krew zalewa jak widzę grę Lingarda ?
» 23 stycznia 2016, 16:45 #137
skay21: Mnie też
» 23 stycznia 2016, 16:45 #136
wisla2108: poczytaj co napisałem nizej :) angielski brożek to największe gówno w kadrze MU od paru dobry lat
» 23 stycznia 2016, 16:49 #135
Joker7: ten lingberg czy jak mu tam kolejny welbeck i klewerland
» 23 stycznia 2016, 16:49 #134
TheRipper: Jak dla mnie Herrera i Lingard do wymiany.
» 23 stycznia 2016, 16:50 #133
GandiGanda: dla mnie fellaini
» 23 stycznia 2016, 16:54 #132
Mistrz1908: Dlatego właśnie Herrera powinien grać obok Morgana , który boi się grać w piłkę.
» 23 stycznia 2016, 16:45 #131
zielen1111: Przeciez Lingard miałby problem,zeby w championship grać w pierwszym składzie,co on u Nas robi?
» 23 stycznia 2016, 16:45 #130
romario11: wygladaja tak zenujaco jakby 1 raz grali na ot i po raz pierwszy siebie widzieli na boisku zenada
» 23 stycznia 2016, 16:43 #129
uzarczyq: Jak dzisiaj nie wejdzie Pereira to nie wierze w poczynania tego klubu
» 23 stycznia 2016, 16:43 #128
b90: Mało się goli naoglądaliście godzinę temu?!
» 23 stycznia 2016, 16:43 #127
Joker7: linberg nawet podac nie potrafi ... juz kolejny raz w aut do partnera ktory jest od niego 5 metrow
» 23 stycznia 2016, 16:42 #126
Mistrz1908: Jedynym plusem tego meczu jest wspaniały mecz Fellainiego. Jego przerzuty , jego przegląd pola.. cos niesamowitego . Do tego silna psychika Lingarda , gdzie po nieudanym początku zaczyna grać tak jak Iniesta , do którego jest porównywany . Palce lizać .
» 23 stycznia 2016, 16:42 #125
Mistrz1908: Tego oczekuje od 8 na środku boiska :)
» 23 stycznia 2016, 16:45 #124
Bossicky: Fellaini nie jest ósemką... to piłkarz od zadań specjalnych. On nie jest od robienia gry, tylko różnicy w odpowiednich sytuacjach.
» 23 stycznia 2016, 16:50 #123
Mistrz1908: Zgadzam się panowie. Po prostu mnie krew zalewa , ze On jest w naszym zespole i jeszcze gra.. Jeżeli mamy juz wykorzystywać jego atuty .. jak JUZ MUSIMY.... to niech wejdzie w 70 minucie i niech wtedy taktyka sie zmienia , ta taktyka która pali mi oczy. Lubiłem Moyesa , ale rzucił nam bombę 30 milionową do zespolu.
» 23 stycznia 2016, 16:53 #122
harry177: :-) genialne
» 23 stycznia 2016, 16:53 #121
VaultBoy96: Mógłby dać Pereirze pograć, zamiast Lingarda.
» 23 stycznia 2016, 16:42 #120
mycka86: Ktoś pamięta kiedy ostatnim razem strzeliliśmy bramkę u siebie w pierwszej połowie? Powoli można obstawiać to u buków za dużą kasę.
» 23 stycznia 2016, 16:42 #119
patryk1143: Emocje jak na grzybobraniu