U-21: Świetny Powell, United zdemolowali Leicester

» 14 grudnia 2015, 22:23 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Piłkarze Manchesteru United urządzili sobie prawdziwą strzelaninę w spotkaniu z Leicester City ramach Premier League do lat 21. Mecz zakończył się bowiem wynikiem 6:1 dla gospodarzy.
» Nick Powell pokazał się ze świetnej strony w spotkaniu z Leicester City
Zdecydowanie wyróżniającym się zawodnikiem był Nick Powell, który rozegrał swój pierwszy mecz w pełnym wymiarze czasowym po powrocie po kontuzji.

To właśnie Anglik rozpoczął strzelanie w starciu z Lisami. Po upływie jedenastu minut od pierwszego gwizdka arbitra wykorzystał on precyzyjne dośrodkowanie Seana Gossa z rzutu rożnego.

Zaledwie po czterech minutach Devonte Redmond podwyższył rezultat mocnym uderzeniem zza pola karnego.

W 38. minucie James Weir dobił do bramki strzał Josha Harropa i gospodarze mogli cieszyć się z prowadzenia różnicą trzech goli.

Po przerwie Czerwone Diabły nie zamierzały zwalniać tempa, czego efektem były bramki Redmonda (62. minuta) oraz Powella (64. minuta).

Goście zdołali strzelić gola honorowego za sprawą trafienia Harry‘ego Pananyioto.

Manchester United nie ma jednak czasu na świętowanie, gdyż już 22 grudnia dojdzie do ich derbowego starcia z City.

Premier League do lat 21
Leigh Sports Village, Manchester

Manchester United - Leicester City 6:1 (3:0)

(Powell 11‘, 64‘, Redmond 15‘, 62‘, Weir 38‘, Pananyioto 70‘, Rashford 77‘)

Skład United: Johnstone - Fosu-Mensah (Rashford 74‘), Tuanzebe, Williams, Riley - Goss, Willock (Fletcher 68‘), Redmond (Rothwell 79‘) - Weir, Powell, Harrop.

Wypożyczenie Wilsona zostanie skrócone?
Shearer: To był Manchester United tylko z nazwy

Komentarze (19)

IMMM: Powell ma nosa do strzelania bramek co pokazywał już w Wigan, przy naszym "bramkostrzenym" ataku powinien dostawać więcej szans.
» 15 grudnia 2015, 13:30 #19
Makavelli88: Ostatnie słowo należało jednak do United, bowiem Marcus Rashford potrzebował zaledwie trzech minut po pojawieniu się na listę strzelców, by trafić do siatki Lisów.

chyba po pojawieniu sie na boisku:)
» 15 grudnia 2015, 13:25 #18
parada: Nie przesadzajcie z tym zachwytem, trzeba było oglądać ich "popisy" w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.
» 15 grudnia 2015, 07:13 #17
Chestnut: W MLM nie gra U-21. ^^
» 15 grudnia 2015, 09:15 #16
EricKing: Chyba przerzucę się na oglądanie u21 bo przynajmniej miło patrzeć na to jak atakują.
» 15 grudnia 2015, 00:15 #15
oldgame: Liverpool tam, gdzie ich miejsce
» 14 grudnia 2015, 23:55 #14
manchester1878r: Młodzi dają lekcję jak grać w piłkę trzeba.
Brawo.
Świetny wynik
» 14 grudnia 2015, 23:51 #13
reggieynot: Dlaczego piłkarze z pierwszej drużyny Man Utd nie strzelają tak, jak tutaj Redmond na 2:0..? W piłce czasem nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba po prostu kropnąć, choćby zza pola karnego! A gracze van Gaala jakby nie byli pewni swoich umiejętności i bali się spróbować uderzyć.. Oglądałem kawałek meczu Leicester z Chelsea i tam było widać tę radość z gry chłopaków z drużyny Ranieriego. Mahrez, Kante, Vardy, Albrighton - parli do przodu jak źli. Jakby był to dla nich finał Ligi Mistrzów! Szacun dla nich za zaangażowanie.. Mam nadzieję, że "Diabły" wezmą z nich przykład i zaczną w końcu atakować. Choć ostatnio jakby coś drgnęło, bo mimo porażek z Wolfsburgiem i Bournemouth, to jakby bardziej im zależało. A pamiętajmy o ilości kontuzji w zespole. Panowie, jeszcze nie wszystko stracone! Wróci Smalling, Herrera, Schweini i będzie lepiej ;) Glory glory Man United!
» 14 grudnia 2015, 23:38 #12
Fenek: Chociaż tyle dobrego
» 14 grudnia 2015, 23:24 #11
artix206: Co to za czarnuszek co asysuje przy golu na 5;0 ?
» 14 grudnia 2015, 23:03 #10
Rio5fan: Timothy Fosu-Mensah.
» 14 grudnia 2015, 23:15 #9
diabelek1: czemu np. Sunderland ma 12 meczy a my tylko 6?
» 14 grudnia 2015, 23:03 #8
Rio5fan: Urok tej ligi. Co roku tak jest. Teraz różnice będą jeszcze większe, bo United biorą udział w młodzieżowym Pucharze Anglii i kolejne spotkania są przełożone.
» 14 grudnia 2015, 23:13 #7
Rotx: Czy van Gaal prowadzi też u21?
» 14 grudnia 2015, 22:31 #6
Gallacher: Nie,ale ma jako menedżer pierwszego zespołu prawo do brania graczy rezerw czy młodziaków.
» 14 grudnia 2015, 22:38 #5
PLDan11: Gdyby LVG prowadził U21, to te 6 goli wpadłoby do naszej bramki
» 14 grudnia 2015, 23:11 #4
Domelo: albo te 6 goli strzeliłby w 20 meczach.
» 14 grudnia 2015, 23:24 #3
sapphirutd: Dziekuje za wstawke! Wlasnie po zobaczeniu newsa chcialem zobaczec bramki i wiedzialem, ze moge liczyc na DP!
» 14 grudnia 2015, 22:30 #2
Rio5fan: Proszę bardzo, miło taki komentarz przeczytać:)
» 14 grudnia 2015, 23:16 #1