Belgia ograła Francję, Fellaini królem polowania!

» 8 czerwca 2015, 10:22 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
W niezwykle emocjonującym spotkaniu towarzyskim pomiędzy Belgią i Francją padł wynik 4:3 dla Czerwonych Diabłów.
» Marouane Fellaini poprowadził swój zespół do zwycięstwa nad Francją
Niekwestionowanym bohaterem tego spotkania został Marouane Fellaini, który zdobył dwa gole, raz asystował oraz wywalczył rzut karny dla swojego zespołu.

Pomocnik Manchesteru United rozpoczął strzelanie już w 17. minucie. Drugą bramkę dołożył na kilka minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę meczu.

Pięć minut po wznowieniu gry gola po podaniu Fellainiego strzelił Radja Nainggolan, a cztery minuty później jedenastkę wykorzystał Eden Hazard.

DevilPage.pl: Podsumowanie sezonu 2014/2015
Hugo Lloris nie komentuje spekulacji na temat De Gei

Komentarze (25)

ArthWinn: Karnego wywalczył Witsel a nie Fellaini ;)
» 10 czerwca 2015, 16:58 #25
adski87: Najwiekszym minusem Felly sa głupie faule i prowokacja,jak nauczy sie robic to w "subtelny" sposob to bedziemy miec z Niego pozytek:)
» 9 czerwca 2015, 00:37 #24
Mikez: Przy pierwszym golu były dwa spalone, boczny nie zauważył ani jednego o.0
» 8 czerwca 2015, 21:42 #23
Janek23: Co i tak nic to dla mnie nie zmienia, że Fellaini to gracz na ławkę.
» 8 czerwca 2015, 21:42 #22
davares123: To był żart, prawda? oO Pod koniec sezonu notorycznie zdobywaliśmy punkty dzięki Fellainiemu i Youngowi, a Ty mówisz, że to jest gracz na ławkę?
» 8 czerwca 2015, 23:16 #21
Fenek: Ja bym dodał maksymalnie na ławę. Jego gra w MU przypomina mi wielki słup na boisku od którego czasami piłka się odbije. Marnuje tylko miejsce w podstawowej "11", chociażby Di powinien grać na jego miejscu i na pewno dałby nam znacznie więcej na rozegraniu niż afro.
ps "notorycznie zdobywaliśmy pkt"??!! To ja chyba przysypiałem w trakcie spotkań, bo jedyne co pamiętam z całego sezonu w wykonaniu Fella to to, że miał dobry okres gry w momencie gry LvG po raz pierwszy wystawił go za plecami napastnika. Wtedy owszem każdy się nabierał, dodatkowo afro miał formę i dawał radę. Ale później każdy wyłączał go z gry. aaaaa fakt strzelił ze 2 bramki w ostatnich kilku meczach ale jeśli oglądałeś mecz to powinieneś pamiętać, że jego gra była wręcz katastrofalna a jedynym plusem były sporadyczne gole. To o wiele za mało jak na zawodnika w tak ważnym miejscu.
» 9 czerwca 2015, 16:18 #20
RuudVN: to jest problematyczny gracz bo w grze po ziemi u LvG się nie sprawdza ale w powietrzu rządzi, mam nadzieję, że w następnym sezonie strzeli 10-12 goli w ważnych końcówkach, bo jeżeli nie idzie to zostaje tylko on i wrzutki
» 8 czerwca 2015, 19:39 #19
BartekMU10: Kudłaty sie rozstrzelał, oby taką forme utrzymał też przez następny sezon ;)
» 8 czerwca 2015, 16:47 #18
Czolgu1878: Szkoda, że Hazard nie został podwójnym Czerwnym Diabłem tak samo, jak Fellaini i Januzaj :/
» 8 czerwca 2015, 15:20 #17
kajtii: Kupiliśmy zawodnika, który ma papiery na to, aby stać się lepszym od Hazarda. Zobaczymy za 2-3 sezony :)!
» 8 czerwca 2015, 16:42 #16
Czolgu1878: Zgadzam się, ale skrzydła Hazard-Depay to byłoby coś :)
» 8 czerwca 2015, 16:55 #15
bobkos9: no to podwojny czerwony diable jest nasz :D
» 8 czerwca 2015, 14:58 #14
UrbannLegend: Dam ciekawostkę, bo widzę, że jeszcze nikt nie napisał: reprezentacja Belgii także ma przydomek "Czerwone Diabły".
» 8 czerwca 2015, 14:50 #13
Janek23: No to stary odkryłeś Amerykę chyba nikt tego nie wiedział
» 8 czerwca 2015, 16:38 #12
Derp: hazard nie oddał karnego koledze z reprezentacji, który mógł ustrzelić hattricka? tak się nie godzi - a niech ma wielki penazard :P
» 8 czerwca 2015, 13:30 #11
niunio92: Rooney nie oddał Macie w meczu z live takich przypadków jest wiele i nie ma co płakać nad tym taka jest gra
» 8 czerwca 2015, 16:51 #10
Gallacher: Fellaini w Belgii jako przydomku "Czerwone Diabły" jak i w Manchesterze ;)
» 8 czerwca 2015, 13:25 #9
UniteDKanzaS: Rzut karny wywalczył Witsel. Fryzura podobna, ale jednak :P
» 8 czerwca 2015, 11:55 #8
» 8 czerwca 2015, 11:46 #7
RedDevil12: Gratulacje oby tak dalej
» 8 czerwca 2015, 10:54 #6