Mecz odwołany, Boca triumfuje...

» 5 sierpnia 2004, 22:05 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Dzisiaj Manchester United miał podejmować zespół Urawa Red Diamonds. Niestety do pojedynku nie doszło...
» Manchester United
Pierwszy pojedynek pomiędzy PSV Eindhoven, a Boca Juniors został przerwany na siedem minut przed końcem. Sędzia nakazał piłkarzom udanie się do szatni z powodu burzy, która przeszła nad Old Trafford.

Zawodnicy Boca Juniors po 83 minutach spotkania prowadzili 1-0 po trafieniu Boselliego. Arbiter zdecydował jednak przerwać zawody i utrzymać dotychczasowy wynik. Po tym meczu argentyński zespół miał na swoim koncie 12 punktów. PSV Eindhoven wraca natomiast do domu bez zwycięstwa w tym turnieju.

Niesprzyjająca aura nie pozwoliła rozegrać drugiego spotkania, pomiędzy Czerwonymi Diabłami, a Urawa Red Diamonds. Arbiter uznał, iż pogoda może stanowić zagrożenie dla piłkarzy obydwu zespołów.

Spotkanie z udziałem Manchesteru United nie zostanie powtórzone. Zwycięzcami Vodafone Cup zostali zawodnicy Boca Juniors.

Sir Alex Ferguson miał zamiar wystawić w dzisiejszym meczu dość eksperymentalny skład, jednak gracze tacy jak Spector czy Bardsley z powodu kaprysu przyrody nie mogli się zaprezentować publiczności zgromadzonej na Old Trafford.

Kibice opuszczający „Teatr Marzeń” byli wyraĽnie zawiedzeni, ponieważ nie było im dane obejrzeć gry swoich ulubieńców. Pozostaje nam zatem czekać na spotkanie w ramach Tarczy Wspólnoty, które odbędzie się już 8 sierpnia. W niedziele przeciwnikiem Manchesteru United będzie Arsenal Londyn.

Diabły miały wystąpić w następującym składzie: Roy Carroll - Phil Bardsley, Paul McShane, Jonathan Spector, Paul Tierney - Kieran Richardson, Darren Fletcher, Eric Djemba-Djemba, David Jones - Alan Smith, Paul Scholes