MŚ 2014: Mata strzela bramkę na pożegnanie z mundialem

» 23 czerwca 2014, 20:13 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Reprezentacja Hiszpanii w godnym stylu pożegnała się z Mistrzostwami Świata w Brazylii. Ustępujący obrońcy tytułu gładko rozprawili się z Australią aplikując rywalom trzy bramki.
» Juan Mata zdobył jedną z bramek w ostatnim występie Hiszpanów na MŚ 2014
Strzelanie rozpoczął David Villa, który efektownie skierował futbolówkę do bramki po dograniu Juanfrana.

Był to jedyny gol w pierwszej połowie, a nieco ponad dziesięć minut po zmianie stron zdobywca bramki ustąpił miejsca Juanowi Macie.

W 69. minucie dorobek bramkowy La Roja powiększył Fernando Torres, któremu asystował Andrés Iniesta.

Ostatnie trafienie Hiszpanów na tym mundialu padło łupem Juana Maty. Pomocnik Manchesteru United z bliska pokonał Mathew Ryana. Świetnym podaniem w tej sytuacji błysnął Cesc Fàbregas.