U-18: Fulham - Manchester United 1:4

» 26 kwietnia 2014, 18:13 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Akademia Manchesteru United gładko rozprawiła się z ekipą Fulham i zwyciężyła na wyjeździe 4:1.
» Paul McGuinness mógł być zadowolony z występu swoich podopiecznych
Paul McGuinness po raz kolejny zdecydował się posłać w bój bardzo młodą jedenastkę, co tym razem okazał się bardzo dobrą decyzją.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero cztery minuty przed przerwą. Marcus Rashford zdołał zaskoczyć bramkarza Fulham płaskim uderzeniem zza pola karnego.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż po wznowieniu gry. Aaron Redford skutecznie zakończył świetny kontratak The Cottagers.

Czerwone Diabły zabrały się do roboty i rozstrzygnęły losy rywalizacji zdobywając trzy bramki na przestrzeni sześciu minut. W 73. minucie Demetri Mitchell wykończył dokładne dośrodkowanie ze skrzydła, trzy minut później Marcus Rashford po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a dzieła zniszczenia dopełnił Ruari Croskery.

Już we wtorek Manchester United do lat 18 na własnym boisku podejmie Stoke City.

Fulham - Manchester United 1:4 (0:1)
(Rashford 41‘, 76‘, Redford 47‘, Mitchell 73‘, Croskery)

Skład United: Henderson, Scott (Fied), Borthwick-Jackson, Williams, Tuanzebe, Kenede, Riley, Redmond (Thompson), Croskery, Rashford (Rathbone), Mitchell.