U-18: Sroki lepsze od Czerwonych Diabłów

» 25 stycznia 2014, 17:52 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Akademia Manchesteru United doznała dziś swojej pierwszej porażki w 2014 roku. Podopieczni Paula McGuinnessa nie sprostali ekipie Newcastle United i ulegli 1:2.
» Paul McGuinness musiał przełknąć gorzką pigułkę po występie swoich podopiecznych
To zespół Srok dużo lepiej poradził sobie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co przełożyło się na dwa trafienia przyjezdnych.

W 36. minucie meczu wyróżniający się skrzydłowy Rolando Aarons zszedł do środka z lewej flanki i mocnym strzałem nie dał szans Deanowi Hendersonowi.

Niemal dziesięć minut po zmianie stron zamieszanie pod bramką gości wykorzystał Joe Riley i Manchester United mógł cieszyć się z wyrównania.

Ostatnie słowo należało jednak do Newcastle, gdyż w 68. minucie Aarons posłał dobre podanie do Adama Armstronga, a młody napastnik ustalił wynik spotkania.

Czerwone Diabły będą miały okazję do rehabilitacji już we wtorek, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z Boltonem.