Wypożyczenia: Powrót Lingarda, trzy asysty Bebe

» 21 października 2013, 22:46 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Jesee Lingard wrócił do gry w ekipie Birmingham City, po tym jak Manchester United zdecydował się przedłużyć jego wypożyczenie do grudnia. 20-letni Anglik nie będzie jednak miło wspominał swojego meczu z Leeds United, gdyż Blues przegrali na Elland Road aż 0:4.
» Jesee Lingard będzie występował w Birmingham City przynajmniej do grudnia
Porażki doznał też Wigan Athletic, którego barw tymczasowo broni Nick Powell. The Latics przegrali na wyjeździe z Blackpool 0:1. Powell na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.

Gorycz porażki musiał przełknąć również Ryan Tunnicliffe (Ipswich Town). Tractor Boys gościli na własnym stadionie zespół Burnley. Przyjezdni zdobyli jedynego gola w 80. minucie, a bramka Scotta Arfielda pozwoliła im zachować pozycję lidera Championship.

Cenne doświadczenie na wypożyczeniu zbiera także Angelo Henriquez. Młody Chilijczyk, reprezentujący obecnie barwy Realu Saragossa, wystąpił w zremisowanym 1:1 meczu z Deportivo.

Remisem 1:1 zakończyło się również spotkanie Heraclesu z NEC Nijmegen. W zespole NEC zagrał Marnick Vermijl, ale nie pomógł on swojej drużynie odnieść pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.

Davide Petrucci pojawił się w składzie Royalu Antwerp na dziesięć minut w spotkaniu z Westerlo (1:2).

W sobotnim meczu pucharowym z Oliveirense (3:1) z dobrej strony pokazał się Bebe, który występuje w zespole Pacos Ferreira. Portugalczyk asystował przy każdym z trafień swojego tymczasowego klubu.