Prywatno¶æ na

Skelmersdale - Manchester United XI 1:2

» 1 sierpnia 2013, 16:27 - Autor: Rio5fan - ¼ród³o: ManUtd.com
M³odzi pi³karze Manchesteru United zwyciê¿yli w kolejnym sparingu przed rozpoczêciem nowego sezonu. Czerwone Diab³y po bramkach Jamesa Wilsona oraz Jacka Rudge‘a pokona³y angielskie Skelmersdale 2:1.
» Podopieczni Nicky‘ego Butta pokonuj± kolejnego rywala
Rywale podopiecznych Nicky‘ego Butta rywalizuj± na co dzieñ w Pierwszej Dywizji Pó³nocnej Premier League i w ubieg³ym sezonie uplasowali siê na siódmej pozycji.

Pierwsza bramka pad³a ju¿ w 3 minucie meczu. Sam Byrne popisa³ siê ¶wietnym podaniem do Jacka Wilsona, a Anglik pos³a³ futbolówkê miêdzy nogami Zaca Hibberta.

Gospodarze byli bliscy wyrównania, lecz uderzenie Kevina Leadbettera poszybowa³o nad poprzeczk± bramki strze¿onej przez Jonny‘ego Sutherlanda.

W 33. minucie James Wilson ponownie znalaz³ siê w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali, lecz tym razem Hibbert zdo³a³ odbiæ strza³ 17-letniego napastnika. Do futbolówki dopad³ jednak Jack Rudge i bez problemu pos³a³ j± do pustej bramki.

Graczy Skelmersdale by³o staæ zaledwie na trafienie kontaktowe w 61. minucie. Do¶rodkowanie niemal spod chor±giewki nie zosta³o wy³apane przez bramkarza United, pi³ka znalaz³a siê pod nogami Petera Wylie‘a, a ten nie móg³ pomyliæ siê w tej sytuacji.

Skelmersdale - Manchester United 1:2 (0:2)

(Wilson 3‘, Rudge 33‘, Wylie 61‘)

Sk³ad United: Sutherland - Weir, McNair, Grimshaw, Rowley - Barmby (Harrop 73‘), Rudge, Pearson, Rothwell, Byrne (Fletcher 63‘) - Wilson (Adarabioyo 46‘).

Frekwencja: 346 widzów.