U-18: United - Crystal Palace 1:2

» 23 lutego 2013, 18:53 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Piłkarze Manchesteru United do lat 18 przegrali na własnym boisku z Crystal Palace 1:2. To druga porażka podopiecznych Paula McGuinnessa z rzędu.
» Młode Czerwone Diabły nie potrafiły sprostać rywalom
Pierwsza część spotkania nie przyniosła bramek. Lepsze wrażenie sprawiała ekipa gości. Już w 3. minucie meczu piłka po strzale Jerome‘a Williamsa minęła bramkarza United i uderzyła w słupek.

Najlepszą sytuację w pierwszej połowie dla United miał Sam Byrne, którego uderzenie obronił golkiper gości.

Dobrą okazję dla Crystal Palace miał Javen Palmer, ale jego strzał głową nie znalazł drogi do siatki.

Mecz ożywił się w drugiej części gry. Niespełna 10 minut po wznowieniu gry goście mieli rzut rożny, po którym piłka została wybita przed pole karne. Tam czekał na nią Reise Allassani, który sprytnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Drużyna United odpowiedziała już 3 minuty później. Callum Evans wywalczył rzut wolny. Do piłki podszedł Andreas Pereira i po chwili piłkę do siatki wpakował Sam Byrne.

Obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie zwycięskiej bramki. Ostatecznie udało się to gościom. Reise Allassani przedarł się z piłką przez pomoc Czerwonych Diabłów i zagrał do Jake‘a Grey‘a, a ten umieścił futbolówkę w siatce Jonny‘ego Sutherlanda.

Końcówka spotkania była okazją do debiutu dla skrzydłego Demetre‘a Mitchella. Nie potrafił on jednak odmienić losów tego meczu.

Manchester United - Crystal Palace 1:2