Hernandez: Wszyscy wyczekiwali tego momentu

» 26 grudnia 2012, 21:44 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Javier Hernandez był najbardziej wyczekiwanym przez dziennikarzy rozmówcą po wygranym 4:3 meczu z Newcastle United na Old Trafford. Gol Chicharito w ostatniej minucie spotkania pozwolił Czerwonym Diabłom zgarnąć komplet punktów w starciu z Srokami.
» Javier Hernandez zdobył decydującego gola w meczu z Newcastle United
– To wspaniałe uczucie, wspaniały moment – cieszył się Hernandez w rozmowie z dziennikarzem MUTV.

– Wszyscy koledzy z drużyny, sztab szkoleniowy, menadżer i fani spodziewali się i wyczekiwali tego momentu. Kiedy nadszedł, to energia i atmosfera, które pojawiły się na stadionie były niewiarygodne.

– Widać było to po reakcji fanów i piłkarzy. Nie możemy poddawać się aż do ostatniej minuty, jeśli chcemy walczyć o tytuł. Historia Manchesteru United pokazuje, że piłkarze klubu nigdy się nie poddają aż do końcowego gwizdka.

Manchester United dzięki wygranej z Newcastle United powiększył przewagę na drugim w tabeli Manchesterem City do siedmiu punktów. The Citizens niespodziewanie przegrali w środę z Sunderlandem 0:1.

– Mamy świetną pozycję, ale nie zamierzamy myśleć, że sprawa jest już rozstrzygnięta. Przed nami trudne mecze wyjazdowe oraz na Old Trafford. Musimy więc podtrzymać zwycięską formę. Przewaga nad Manchesterem City da nam sporą pewność siebie, ale chcemy robić to w każdym kolejnym meczu: wygrywać i zdobywać trzy punkty – dodał Chicharito.

Bebe bliski wypożyczenia do Rio Ave
Ferdinand: Musieliśmy wygrać z Newcastle

Komentarze (16)

ultras11: a City jedzie na bardzo trudny teren do Norwich a The Blues do Liverpool'u na mecz z Evertonem ! takżr bedzie szansa na odskoczenie rywalom znow ! Glory Glory..
» 27 grudnia 2012, 11:56 #15
vip14: To był bardzo ryzykowny wślizg w wykonaniu Hernandeza. Na szczęście zdobył bramkę, która dała nam 3 pkt ! Dziękujemy :)
» 27 grudnia 2012, 11:33 #14
jambor79: Chyba lepszy jest mecz gdy sa emocje prowadzisz 1:0 nagle tracisz dwie bramki i jest 1:2, zaczynasz gonic wynik 2:2 i w samej koncówce 3:2. 93 minuta i wstajesz z fotela , krzesła i krzyczysz koncz to panie sedzio i jak jest ostatni gwizdek sedziego to emocje powoli opadaja , i kazdy kibic potem przezywa ale to był mecz jaka dramaturgia. No chyba ze sa tu tacy którzy wola poogladac Barcelone jak wygrywa po 5:0 albo Atletico madryt 6 do 0 w tzm 5 bramek falcao. Ja jak ogladalem PSV Eindhoven i było 1-4 do 40 min to wyłaczyłem bo niebyło sensu juz ogladac tego.
» 27 grudnia 2012, 08:47 #13
jambor79: Bo kazdy kibic wierzy w zawodników i goraco dopinguja do samego konca a oni powstaja jak feniks z popiołu i wygrywają, to ze traca tyle bramek to niewazne , wazniejsze jest to ze strzelaja o jedna wiecej niz rywal i inkasuja 3 pt
» 27 grudnia 2012, 08:36 #12
rzagluwkaMUFC: CHICHARITO JAK ZWYKLE NIEZAWODNY W NAJBARDZIEJ OCZEKIWAANYCH MOMENTACH.. :) Te sytuacje, które miał od 1 do 80 minuty idą w niepamięć :) GLORY! ;D
» 26 grudnia 2012, 23:58 #11
swiderski4: Jakby się bardziej postarał to mógł spokojnie dzisiaj mieć hat-tricka,ale i tak się cieszę że w końcu strzelił tą wyczekiwaną bramkę.
» 26 grudnia 2012, 23:40 #10
Klimaa: Połowa sezonu za nami i pozycję mamy doskonałą. Do każdego meczu trzeba wyjść zaangażowanym. Jeśli będziemy grali swoje w maju powinniśmy cieszyć się z 20-stego mistrzostwa Anglii.
» 26 grudnia 2012, 23:32 #9
Taurus: Dokładnie, United walczy do końca, nie tylko gwizdka meczowego ale także sezonu, niech to pokażą !
» 26 grudnia 2012, 23:18 #8
UrbannLegend: Grochu mistrz. :D
» 26 grudnia 2012, 22:32 #7
gzzz: mega mistrz...:D liczyłam ,że coś ustrzeli i proszę... kolejny ,fajny prezent na święta:D
» 27 grudnia 2012, 06:37 #6
Maor: Ten to jest jokerem/zmiennikiem nawet jak nie wchodzi z lawki. Co to za mecz Chicharito, bez rozstrzygajacego gola w statnich minutach :)
» 26 grudnia 2012, 22:20 #5
jamaj05: Javier nie jest super jokerem

On po prostu uwielbia (i chyba tylko tak potrafi) strzelać bramki w końcówkach spotkań, nie ważne, czy gra od pierwszej minuty, czy wchodzi z ławki :P
» 26 grudnia 2012, 22:13 #4
Raphael10: było 6 później 4 teraz 7 ładna układanka w przewadze punktowej.Oby teraz nie było takich nerwów.
» 26 grudnia 2012, 22:12 #3
K3bo: Miał swoje okazje i marnował je, ale wykorzystał tą najważniejszą w końcówce i za to mu chwała :D
» 26 grudnia 2012, 21:52 #2
Bro: Za to go uwielbiam. Walka i jeszcze raz walka do końca.
» 26 grudnia 2012, 21:49 #1