O'Neill: Sprezentowaliśmy gole Manchesterowi United

» 15 grudnia 2012, 20:00 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Menadżer Sunderlandu Martin O'Neill po przegranym meczu z Manchesterem United na Old Trafford żałował łatwo straconych bramek przez jego zespół.
» Martin O'Neill i jego piłkarze nie wywieźli z Old Trafford nawet punktu
Czarne Koty już po 20 minutach sobotniego spotkania przegrywały 0:2 po golach Robina van Persiego i Toma Cleverleya. W drugiej połowie trzecie trafienie dla Czerwonych Diabłów dołożył Wayne Rooney, a goście zdołali odpowiedzieć jedynie golem Fraizera Campbella.

– Mogliśmy uniknąć strat tych bramek. Uważam, że podarowaliśmy im te gole – mówił po meczu O'Neill.

– Ostatnią rzeczą, jaką chcesz robić w meczu z Manchesterem United, to sprezentować przeciwnikowi gole i podbudować jego pewność siebie.

– W drugiej połowie przegrywaliśmy już 0:3, ale do samego końca się nie poddaliśmy. Naciskaliśmy i dostaliśmy za to nagrodę w postaci gola. Wróciliśmy do gry i mieliśmy sporo szans w drugiej połowie, aby odrobić straty – dodał menadżer Sunderlandu.

Ferguson zadowolony z kompletu punktów
Jones: Mamy świetną pozycję w Premier League

Komentarze (19)

vip14: To tylko ich wina. Dopuścili nas do własnej bramki to teraz zostało im tylko użalać się nad sobą.
» 16 grudnia 2012, 08:40 #19
klosek97: Ja osobiście myślałem, że będzie ciężej ich pokonać ale jest spoko bo mamy komplet punktów. GG MAN UTD
» 16 grudnia 2012, 07:01 #18
Fisher45: Szanuję osobę menedżera Sunderlandu ale z tą wypowiedzią się nie mogę zgodzić. Zagraliśmy po prostu lepszy futbol i to wszystko a o tym, że bramek mogło paść więcej na naszą korzyść wspominać nie muszę.
» 16 grudnia 2012, 00:05 #17
Klimaa: Popełnili parę błędów ale przykładowo druga bramka to bardzo ładna i składna akcja naszej drużyny ;-)
» 15 grudnia 2012, 22:54 #16
Marcal: Czarne koty sprezentowały United 3 bramki? United po prostu ładnie rozklepali ich obronę i tyle... Mecz mógł się zakończyć wynikiem 5:0 i nikt by się nie zdziwił
» 15 grudnia 2012, 21:11 #15
Raphael10: I tak by było
» 15 grudnia 2012, 23:12 #14
PLDan11: My też sprezentowaliśmy w tym sezonie 24 bramki innym zespołom i jakoś nikt nie robi z tego afery :P
» 15 grudnia 2012, 21:09 #13
grobla95: Hehe patrzac pod takim kątem, to kazda bramka jest sprezentowana przez zespół ktory ją traci. Bo przeciez w jakis sposob mogł jej zapobiec.
» 15 grudnia 2012, 21:07 #12
Filet: Słaby manager co widać po jego wypowiedzi. Dzień prezentów. A największym prezentem była bramka dla kotów heh:) ale o tym pan O'Neill nie wspomni.

Staram się go jednak zrozumieć bo to jego punkt widzenia mimo to oczekiwałem że powie że MU był dzisiaj nie do ogrania lub coś w tym stylu a on że jego piłkarze sprezentowali nam 3 punkty:(

Podobał mi się doliczony czas gry. Fergi śpieszy się na samolot a O"Neill taki żywy w swoim polu dla trenera przy linii bocznej jakby miała nadejść dogrywka czy co?:)
» 15 grudnia 2012, 20:51 #11
Rasiak: Wszedł Giggsy i Rudy, trochę się środek zepsuł. A co do sprezentowania goli to ich bramka była takim prezentem. Cała obrona sobie stała, jakby zamarła.
» 15 grudnia 2012, 20:34 #10
szymonstekla51: Dokładnie ten widok był komiczny wszyscy stali jak by ich zamurowało:D
» 15 grudnia 2012, 20:35 #9
szymonstekla51: Hahahahah:) Rozśmieszyła mnie wypowiedz trenera Sunderlandu. Głupio stracili bramki, ale przy okazji mogli dostac z 3-4 bramki więcej. Chodz by licząc same okazje Rooneya. I jeszcze okazja RvP w której nie udanie lobował bramkarza. I okazja Evry 5 metów od bramki. Ale no cóż to sie oczywiście nie liczy:p
Zasłużona wygrana i koniec kropka:) A tak jeszcze przy okazji bardzo dobry mecz Davida De Gei. Jak zresztą całego zespołu:)
» 15 grudnia 2012, 20:29 #8
smerf: "Ostatnią rzeczą, jaką chcesz robić w meczu z Manchesterem United, to sprezentować przeciwnikowi gole i podbudować jego pewność siebie"

Jestem ciekawa do czego to się konkretnie odnosi...może przesadzam widząc podwójne dno tej wypowiedzi
» 15 grudnia 2012, 20:28 #7
szymonstekla51: Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Chodz jesteś dziewczyną cieszy mnie to, że nie tylko faceci znąja się na piłce. Jestem z Cb dumny:p
Pozdro.
» 15 grudnia 2012, 20:34 #6
lukasz00090: Jakie konkretnie drugie dno widzisz w tej wypowiedzi bo chyba nie rozumiem ? Nie wiem, może dlatego, że nie jestem kobietą :D
» 16 grudnia 2012, 00:31 #5
Filet: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.12.2012 03:23

To je kobieta, tego nie ogarniesz. a jak kto mówi że ogarnia to kłamie:)
» 16 grudnia 2012, 03:23 #4
szymonstekla51: No wiesz chodzi o to, że wie że jego drużyna mogła dostać jeszcze więcej bramek a i tak ją chroni i to jeszcze w taki żałosny sposób. A to "podwójne dno" to chodzi, że samo ManU sprezentowali im bramke bo stali jak by im się tam nie chciało biegnąć. Tak mi się wydaje ;D
» 16 grudnia 2012, 12:42 #3
ax1d: Chodzi o to, myśliciele, że np. przy pierwszej bramce "asystował" O'Shea. Przynajmniej zakładam, że o to chodzi, bo powinno ;)
» 16 grudnia 2012, 17:50 #2
designer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.12.2012 20:27

a wiec wielki dzieki za przyspieszony gwiazdkowy prezent O'Neill! A tak na powaznie to czy Sunderland sprezentowal gole RD czy nie, licza sie tylko 3 ptk i nic wiecej. Tego typu gdybanie nie bedzie juz jutro obchodzic praktycznie nikogo.
» 15 grudnia 2012, 20:27 #1