Shinji Kagawa trafia dla Japonii

» 9 czerwca 2012, 17:33 - Autor: Bart - źródło: ManUtd.com
Shinji Kagawa wpisał się wczoraj na listę strzelców podczas meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata 2014 przeciwko Jordanii. Japończycy rozgromili rywali aż 6:0.
» Kagawa dołożył swoją cegiełkę w wygranym 6:0 meczu z Jordanią
Gol 23-letniego pomocnika był czwartym strzelonym w tym spotkaniu. Kagawa do siatki rywali trafił na 10 minut przed końcem pierwszej połowy. Hat-tricka ustrzelił Keisuke Honda, piłkarz CSKA Moskwa. Po jednej bramce dołożyli jeszcze Ryoichi Maeda i Yuzo Kurihara.

Japonia prowadzi na chwile obecną w grupie B mając na koniec dwa zwycięstwa. Kagawa zapytany po meczu o transfer do Manchesteru United, nadal nie chciał udzielić krótkiego wywiadu. Shinji mówił, że teraz woli skupić się na kolejnym rywali w kwalifikacjach - Australii. Mecz w Brisbane już w przyszły czwartek.

- Miło było wygrać tak wysoko, nawet pomimo tego, że moja bramka padła po błędzie drużyny Jordanii. Nasz kolejny rywal będzie dużo trudniejszy. Postaramy się po prostu zrobić wszystko, aby wygrać - skomentował krótko Kagawa.