Saha wspomina słynną "suszarkę" Fergusona

» 28 lutego 2012, 17:10 - Autor: lewd13 - źródło: thesun.co.uk
Louis Saha wyjawił okoliczności tzw. suszarki sir Alexa Fergusona jaką został potraktowany, po strzeleniu dwóch bramek w mecz z Evertonem w 2004 roku.
Saha wspomina słynną
» Saha wspomina jak został potraktowany przez Fergusona
Napastnik Tottenhamu spotka się ze swoim byłym szkoleniowcem, podczas niedzielnego meczu na szczycie, gdy jego drużyna podejmie na White Hart Line Czerwone Diabły.

W związku z okolicznościami meczu z byłym klubem Saha przyznał, że nigdy nie zapomni sytuacji, kiedy to strzelił dwie bramki dla United w pierwszej połowie, po zejściu do szatni Ferguson był na niego wściekły.

- Kiedy poszedłem w kierunku szatni, byłem dumny z siebie. W momencie, gdy tam usiadłem, zostałem obudzony z pięknego snu w brutalny sposób, Ferguson zastosował swoją słynną suszarkę - przyznał Saha.

- Byłem zaskoczony, gdy on krzyczał i wrzeszczał. Był wściekły, ale ja szybko zrozumiałem dlaczego. Ferguson był nieszczęśliwy, gdyż zeszliśmy na przerwę tylko z trzy bramkową przewagą, a mogliśmy prowadzić wyżej.

- Fergie był wściekły, że nie wykorzystywałem swoich bardzo dogodnych okazji i przypominał mi, że jest to gra na najwyższym poziomie. Wielkim zaskoczeniem dla mnie było jeszcze to, że w drugiej połowie Everton powrócił do gry i wyrównał do stanu 3:3.

- Na szczęście Ruud van Nistelrooy pomógł mi uniknąć poniesienia konsekwencji za swoje czyny, strzelając bramkę na 4:3 w końcówce spotkania - podsumował Saha.