Evra: United nigdy nie zginie!

» 10 stycznia 2012, 14:01 - Autor: Bart - źródło: Sky Sports
Patrice Evra był zadowolony po emocjonującej derbowej wygranej Manchesteru United z City w III rundzie FA Cup. Francuz uważa, że ta wygrana niesie wyraźną wiadomość dla krytyków Czerwonych Diabłów.
» Evra ani przez chwilę nie wątpi w siłę Manchesteru United
- Manchester United nigdy nie zginie. Wielu ludzi o tym zapomina, nie szanują historii klubu. Jeżeli znasz dzieje tego zespołu, to wiesz, że w trudnych chwilach Diabły zawsze się odbiją, ponieważ wszyscy tutaj mają silne charaktery i mocną osobowość - komentował Evra.

- Gdyby tego zabrakło, przegralibyśmy spotkanie. Dobrze jednak wiemy, że jesteśmy silni. Menadżer powiedział nam, że to bardzo ważne starcie i musimy pokazać, czym tak naprawdę jest Manchester United i udało się.

- Po meczu mieliśmy dużo satysfakcji z wygranej. Wiele osób nie wierzyło, że United da radę wygrać ten mecz.

Pat Evra skomentował również zaskakujący powrót Paula Scholesa do kadry Manchesteru United: - To była wspaniała wiadomość. To jeden z tych piłkarzy, który ucieleśnia historię tego klubu.

Rooney z sir Alexem do końca
Giggs nie zostanie selekcjonerem Walii

Komentarze (8)

Klimaa: Nie należy aż zanadto się cieszyć, mamy okresu dobrej gry po czym przychodzi jakaś czarna seria. Trzeba ze spokojem grać mecz za meczem. Na pewno City nas zlekceważyło (przynajmniej na początku), miało na uwadze nasze ostatnie mecze jak i jak i ostatnie derby na OT.
Jednak Pat ma rację, z Alexem u steru i kilkoma doświadczonymi graczami jesteśmy w stanie szybko się podnieść..teraz trzeba tylko długo pozostać z tarczą u boku.
» 10 stycznia 2012, 23:40 #8
Marshall: Wiedziałem, że po tej wygranej zacznie się budowanie patosu związanego z wielkim Manchesterem United... Styl wygranej z City nie zachwycił, więc niech ludzie związani z klubem nie mydlą kibicom oczu tym zwycięstwem. Jest dalej nieciekawie, ale możliwe, że ten wynik będzie w jakimś stopniu punktem zwrotnym w tym sezonie. Jeśli to pozwoli nam wrócić do normalnego rytmu, wtedy będziemy mogli powiedzieć, że odbiliśmy się od dna i jesteśmy znów tak niezrównani i potężni, jak mówią i myślą teraz widzący tylko czubek własnego nosa Sir Alex i jego piłkarze. Póki co, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie podpalajmy się.
» 10 stycznia 2012, 23:16 #7
99iw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2012 17:34

United zawsze najlepsze .
» 10 stycznia 2012, 17:33 #6
TraN: Ja nie mogę... A k..a gdyby pierwsza połowa trwała 10 minut dłużej to by było 5:0, takie gadanie. Gdyby 10 minut trwał dużej mecz z Basel to my byśmy byli w LM. Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie.
» 10 stycznia 2012, 16:48 #5
SzYnA: i w drugą stronę...
» 10 stycznia 2012, 19:36 #4
Martin: We Will Never Die Because We Are United!
» 10 stycznia 2012, 14:51 #3
NanoUnited: pierwsze 45minut to United po przerwie parada seniorów!!
» 10 stycznia 2012, 14:45 #2
SzYnA: szkoda tylko, że zachowali się jak juniorzy i po przerwie w kapciach biegali z odpalonym cygarem, bo 10 minut więcej czasu a to city by prowadziło grając w osłabieniu. to już nie leszcze, 90% ich ławki może grać w podstawie od zaraz...
» 10 stycznia 2012, 14:39 #1