» 27 kwietnia 2011, 17:31 - Autor: Bart - źródło: Sky Sports
Patrice Evra podziwia wyczyny weterana Manchesteru United – Ryana Giggsa. Walijczyk zaliczył wczoraj kolejny, wspaniały występ w barwach Czerwonych Diabłów, tym razem przeciwko Schalke 04.
» Evra jest pod wrażeniem kondycji Ryana Giggsa
- Giggs? Musi przestać mówić o swoich zajęciach jogi - żartował Francuz w rozmowie z Canal+.

- Twierdzi, że to pomaga mu szybciej biegać. Chyba też muszę się na to zapisać! Ma już 37 lat i biega tyle samo co inni zawodnicy na boisku, a jego gra rozstrzyga losy meczu. Co mogę więcej powiedzieć?

- W przerwie meczu z Schalke byliśmy naprawdę zdenerwowani. Nie możemy wypracowywać tylu sytuacji podbramkowych i schodzić do szatni z wynikiem 0:0. Powiedzieliśmy sobie, że jeżeli będziemy dalej tak grać, to przegramy to spotkanie.

- Po przerwie mieliśmy mniej okazji, ale dwukrotnie pokonaliśmy bramkarza rywali. Mogliśmy strzelić trzy, cztery, nawet sześć goli. Graliśmy jednak na wyjeździe, w półfinale Ligi Mistrzów i było nam ciężko. Zdobyliśmy tyle ile się dało - zakończył Patrice Evra.

"To idealne miejsce na boisku dla niego"
Ferguson w obliczu trudnego pytania

Komentarze (27)

Tennant: haha no to Evra jeszcze 10 lat na najwyższym poziomie będzie grał :)
Glory Glory MU
» 28 kwietnia 2011, 09:22 #24
AgEnT: Może też zacznę chodzić na joge, albo lepiej nie to nie dla mnie :)
» 27 kwietnia 2011, 22:02 #23
Bovver: jeśli ma grac w United do końca kariery to niech na ta joge idzie :)
» 27 kwietnia 2011, 20:43 #22
Roo10ney: Tak z innej beczki - 4 maja (środa) na Polsacie emitowany zostanie mecz Man utd - Schalke 04! Nareszcie :D
» 27 kwietnia 2011, 20:25 #21
maniok17: bardzo dobrze, chociaż z drugiej strony nie mieli żadnego wyboru(bo pokazują tylko środowe mecze ligi mistrzów)
» 27 kwietnia 2011, 20:48 #20
monnie: moje imieniny ;D Diabły muszą mi zrobić tę przyjemność i wygrać ;D
» 27 kwietnia 2011, 21:32 #19
Polson: @monnie
A widziałeś w tym sezonie jakąś porażkę na Old Trafford? ;D
» 27 kwietnia 2011, 21:44 #18
Koksu: Polson - monnie to chyba dziewczyna jest ;p o ile się nie popierdzieliło mi xD
» 28 kwietnia 2011, 00:11 #17
kalek: bo w tym dniu nie będzie grała barcelona z realem tylko dzień wcześniej. Jakby te dwa mecze były w jednym dniu to byś musiał znowu oglądać na necie
» 28 kwietnia 2011, 06:50 #16
Bartoosh21: no bo nie ma już innego meczu.. nie zdziwił bym się jakby zamienili mecze datami i znów byśmy oglądali kaszanę Realu wymieszaną mikserem Barcelony, bo dla mnie milion podań na własnej połowie to taka sokowirówka w której znajduje się już gotowy sok...
» 28 kwietnia 2011, 09:17 #15
daw7: Ja proponuję wysłać cały skład United na jogę jak dzięki temu mają grać tak długo jak Giggs ;)
» 27 kwietnia 2011, 19:53 #14
grzeho16: dokładnie. zgadzam się z tobą w 100%. chociaż moze na razie wystarczy scholesa . a młodzi niech biegają!
» 27 kwietnia 2011, 19:58 #13
Taurus: Cóż żeby utrzymać taką kondycje jaką ma Evra musi się zapisać na tą jogę ;) z Giggsem będą chodzić to potem na stare lata zasuwać jak niejeden młodziak :).
Zresztą Evra i tak jest bardzo szybki i wytrzymały jak na obrońcę.
» 27 kwietnia 2011, 19:26 #12
18Lukasz78: Joga spoko sprawa,Evra Tobie to sie przyda za jakiś czas.Na razie ganiasz tam i spowrotem aż miło .
» 27 kwietnia 2011, 18:58 #11
AGa18: Kondycji Ryanowi to można pozazdrościć w tym wieku harować tak na całym boisku przez całe 90' to na prawdę nie każdy potrafi..
Zakończenie kariery przez niego będzie sporym osłabieniem niech zostanie jak najdłużej : )
» 27 kwietnia 2011, 18:57 #10
gitkolo: Takie 2-0 moze być lepze niż te 5/6-0 bo zawodnicy mogliby sie troche rozluźnić przed meczem z Arsenalem a tak nie będą pewni swego i zagrają (mam nadzieję) na miarę swoich oczekiwań.
» 27 kwietnia 2011, 18:53 #9
wojewodzki: Giggsy szkoda go będzie jak już zakończy karierę. A co do meczu to po 15 minutach liczyłem na pogrom, no ale Neuer wykazał się. Cóż jak dla mnie to w Bayernie się on zmarnuje.
» 27 kwietnia 2011, 18:50 #8
dawidex: Lejn - kibicuje ty jeden ... GARY ( nie Garry ) zakończył karierę na przełomie lutego i marca ;) Fajnie być na bieżąco co nie ?
» 27 kwietnia 2011, 18:35 #5
thomas613: Sorry za mały offtop, ale czy ktoś wie czemu jeszcze nie ma linków do pobrania wczorajszego meczu?
» 27 kwietnia 2011, 18:12 #4
Lejn: Też podziwiam Giggsa. Skoro joga mu tak pomaga, niech weźmie ze soba scholesa, może jeszcze Garry Neville i VDS sie skuszą i pograją jeszcze przez 10 lat ;p
» 27 kwietnia 2011, 18:05 #3
lewy123: Patrice ida z tobą czekej :P
» 27 kwietnia 2011, 17:53 #2
AFCAMUFC: na old trafford niemców czeka piekło
» 27 kwietnia 2011, 17:52 #1