Owen chciał uciszyć St James’ Park

» 20 kwietnia 2011, 11:09 - Autor: matheo - źródło: BBC Sport
Michael Owen był zawiedziony po wtorkowym meczu z Newcastle United. Anglik pojawił się na boisku w 81. minucie i nie został miło przyjęty przez kibiców na St James’ Park.
» Michael Owen nie został dobrze przyjęty w Newcastle
Kiedy Owen zmieniał Naniego w końcówce spotkania, kibice Newcastle United zaczęli buczeć i gwizdać na swojego byłego zawodnika. Każdy kontakt Owena z piłką spotykał się z nieprzychylną reakcją publiczności.

– Zostałem źle przyjęty przez miejscowych kibiców i byłem tym rozczarowany. Byłem zdesperowany, by strzelić gola! – przyznał po spotkaniu Owen.

– Wiedziałem, że kibice będą buczeć. Jeśli jednak znaliby fakty, to być może mieliby inne zdanie.

Owen trafił do Newcastle United z Realu Madryt za 16 milionów. Przez cztery lata pobytu na St James’ Park zdobył 30 goli w 79 występach dla „Srok”. Anglik nie uratował jednak zespołu przed degradacją w 2009 roku i odszedł na zasadzie wolnego transferu do Manchesteru United.

– Biorąc pod uwagę to, co mówią kibice Newcastle, to powinni być zadowoleni, że odszedłem! Jeśli wiedziałbym to wcześniej, to przyspieszyłbym swoje odejście.

– Grając w Newcastle zawsze dawałem z siebie wszystko. Pod wodzą Kevina Keegana grałem dobrze i nigdy nie zapomnę dwóch bramek zdobytych w spotkaniu z Sunderlandem.

O wtorkowym meczu z Newcastle United Owen wypowiedział się krótko: – Rozczarowujący rezultat, ale rywalom należy się szacunek, bo grali dobrze i przez pierwsze pół godziny wywierali na nas sporą presję.

Carrick rozczarowany remisem
Chicharito wywołał burzę

Komentarze (24)

AgEnT: Błedem moim zdaniem było zejście Naniego, myśle że gdyby został to jakąs pile zagrałby do Owena a tak to niestety, głowa do góry !
» 20 kwietnia 2011, 21:42 #23
Bovver: jak by mnie wygwizdali tez chciałbym ich uciszyć najlepiej takim golem jak Roo w meczu z City
» 20 kwietnia 2011, 19:16 #22
Cleverley: dziwne żeby w 9 minut gola strzelił jak 2 razy piłke miał . jakby grał z pół godz to na pewno by strzelił ;)
» 20 kwietnia 2011, 17:03 #21
PrzemoGGMU: Owen mógł coś strzelić ale praktycznie wogóle nie miał wsparcia.
» 20 kwietnia 2011, 16:54 #20
zoestrike: Jak zwykle pierdzielcie głupoty sezonowcy... Jak Owen strzela gola na 4:3 podczas fergie time to wszyscy kochają Owena i wysławiają pod niebiosa. Ten zawodnik udowodnił co potrafi jak miał 18 lat i on już niczego nie musi udowadniać... Jest znakomitym wzmocnieniem dla drużyny i powinien zostać jak najdłuzej.
» 20 kwietnia 2011, 16:16 #19
Cielii: tak widac jakie wzmocnienie jak taki treniej jak SFA ciagle trzyma go na lawie
jak mial 18 lat byl swietnym pilkarzem itd Maradona tez byl swietny a teraz ledwie chodzi... czas plynie ludzie sie zmieniaja strzelil na 4:3 bylo good to samo mozna mowic o innych pilkarzach jedno czy 2 trafienia nierobia z kogos boga wiem wiem Hargo tez jest swietny zwlaszcza przez ostatnie 2 lata ciezko wam przejrzec na oczy jaka jest sytuacja ale nie sa tu ludzie madrzejsi i lepiej znajacy sie na pilce niz SAF. przeciez wiadmo ze jak by Berba byl zdrowy to na bank on by wszedl a nie Owen...
» 20 kwietnia 2011, 16:25 #18
gambit: zoestrike jak najbardziej popieram :D
ps szałowy awatar, pysk aż sam się uśmiecha
» 20 kwietnia 2011, 20:10 #17
Taurus: Moim zdaniem nie grał źle mimo 10 minut... po podaniu starał się dobrze ustawiać ale podania drugiego nie otrzymał... myślę że jakby pograł jeszcze z jeden mecz to by coś ustrzelił ;>
» 20 kwietnia 2011, 15:45 #16
wrobel1992: Szkoda że SAF nie wpuścił Berby przeciw Newcastle , on jest raczej lepszą alternatywą na wymyślenie czegoś w 10 minut niż MO!
» 20 kwietnia 2011, 13:29 #15
witek: Berbatov nie mógł wejść bo nie było go nawet na ławce. Prawdopodobnie z powodu urazu po meczu z City. Mówi się też, że jest przeziębiony.
» 20 kwietnia 2011, 13:49 #14
chudy1948: A ja jestem zadowolony że MO wszedł na boisko niestety nie miał zbyt wielu okazji do zdobycia gola, ale mam nadzieję że w następnym meczu też ujrzę go na murawie bo jest wspaniałym graczem i jeśli tylko by odbudował formę to mamy atak marzeń.
» 20 kwietnia 2011, 14:45 #13
Kochas1994: Cielii sam żyjesz przeszłąścią pisze racje mam nadzieje że nie wyzywałeś Beckhama jak weszedł na boisko Old Trafford w tamtym sezonie jak graliśmy z Milanem w 1/8 LM.Albo jesteś sezonowcem
» 20 kwietnia 2011, 12:58 #12
Cielii: a czemu mialem to robic? pisze o Owenie on juz jest wypalony tak samo jak Hargro. Pisze jeszcze raz wlasnie leci powtorka meczu z new castle na c+ bejrzyjcie se dokladna gre Owena i zoabczycie jak sie porusza po boisku.
Jesli wiesz co to znaczy sezonowiec to uzywaj tego okreslenie z wiekrzym rozmyslem
» 20 kwietnia 2011, 13:05 #11
Cielii: Heheh i wlasnie ta odp przyznales mi racje bo niewiesz co odp to zmieniasz temat jezeli sie znasz tak na pilce to przytocz swoje zdanie czekam na twoja wypowiedz na ten temat wileki wyksztaciuchu
» 20 kwietnia 2011, 15:03 #10
niedbal: ale mina Hernandeza bezcenna. Oczka jak u kota z shreka . i ta mina =C
» 20 kwietnia 2011, 12:44 #9
FanaticMU: 10 minut grał więc myślę że ocenianie go nie jest zbyt na miejscu...to za mało czasu jednak.
» 20 kwietnia 2011, 11:57 #8
gambit: Nie wiem o co wam chodzi
za słaby to jest Gibson a Owen gdyby grał więcej niż 10 minut na pół roku pokazał by jeszcze swoją wartość. Instynktu i umiejętności się nie traci a jak sam SAF podkreśla zawsze zasuwa na treningu. Nie oczekujmy od niego 30 bramek w sezonie ale nie skreślajmy mimo wszystko klasowego napastnika, który przyszedł do United za darmo. Skoro potraficie bronić Hargreavesa, który od 2 lat zagrał 6 minut to szanujcie innych zawodników klubu. Tym bardziej że ciągle chłopakowi zależy. Pozdrawiam prawdziwych kibiców
» 20 kwietnia 2011, 11:37 #7
Kiwcio: Chciał ale nie mógł bo jest za słaby jak na Manchester ..
» 20 kwietnia 2011, 11:29 #6
Cielii: tak byl zdesperowany wszedl na 10 min nie grajac od pol roku byl w pelni sil
i co? jeden rajd dobry i nic wiece reszt chodzil po boisku dostal pilke oddal i idzie zamiast biegac i byc wszedzie... piepszenie
» 20 kwietnia 2011, 11:13 #5
gambit: Cielii aż mnie rozbawiłeś/aś
Osobiście wolałem zobaczyć Owena w podstawowym składzie z Rooneyem, miałby wtedy jakaś szanse coś zrobić a wejście Groszka na 20 minut na podmęczonych rywali jeszcze bardziej uwydatniło by jego szybkość.
» 20 kwietnia 2011, 11:31 #4
Cielii: heheheh tak tak na nastepny raz ogladaj mecz a nie patrzysz sie kicz wie gdzie owen... kolejny zyje przeszloscia... sciagnij se mecz i obejrzyj ostatnie 10 min jak wszed owen i w tedy sie wypowiadaj. a jak dalej trzymasz swoje to zmontuj to i to pokaz i udowodnij swoja racje
» 20 kwietnia 2011, 12:52 #3
Kochas1994: Nie rozumiem kibiców Newcastle Owen strzelał bramki dla nich a ci go wygwizdali bardzo chciałem żeby Michael strzelił bramke dla nas.
» 20 kwietnia 2011, 11:10 #2
OnlyRedDevils: Rooney też strzelał i strzela bramki dla Manchesteru, a i tak na niego gwizdali kibice united, gdy chciał przejść do city.
» 20 kwietnia 2011, 13:38 #1