Ferguson: Mistrzowski występ!

» 2 kwietnia 2011, 16:59 - Autor: Bart - źródło: mirrorfootball.co.uk
Zagraliśmy jak mistrzowie – krótko skomentował sir Alexa Ferguson postawę swoich zawodników, którzy w ciągu pół godziny odrobili dwubramkowa stratę i wygrali wysoko, 4:2.
» sir Alex był ogromnie zadowolony z postawy graczy w drugiej połowie meczu z WHU
- Graliśmy dzisiaj jak mistrzowie. Trzymaliśmy głowy wysoko i nie straciliśmy wiary w nasze umiejętności. Nigdy nie było łatwo przyjeżdżać na Upton Park. West Ham walczy o utrzymanie w lidze, a my musieliśmy zrobić co do nas należało.

- Zdominowaliśmy drugą część meczu i to był prawdziwie mistrzowski występ. Spotkanie było pełne akcji. Wynik 2:0 był śmieszny, zważywszy na posiadanie piłki i strzały na bramkę. Byliśmy w kropce, więc pomyślałem, że trzeba mocno zaatakować.

- Arsenal ma jeden mecz w zanadrzu. Wszystko może rozstrzygnąć się różnicą bramkową, jednak z jakiś względów uważam, że tak się nie stanie.

Fergie skomentował również występ Vidica: - Nemanja mógł zostać odesłany do szatni za ten faul poza polem karnym w pierwszej połowie, ale być może miał trochę szczęścia. To byłoby dla nas strasznym ciosem, jednak tak mogło się stać – zakończył Ferguson.