Gignac pewny siebie przed meczem z United

» 15 marca 2011, 18:07 - Autor: Biafra - źródło: Sky Sports
Napastnik mistrzów Francji Andre-Pierre Gignac jest przekonany, że podczas dzisiejszego meczu może w pojedynkę rozstrzygnąć losy spotkania na korzyść Olympique Marsylia.
» Francuz zamierza wyrzucić United za burtę Ligi Mistrzów
Przypomnijmy, iż podczas pierwszego spotkania obu ekip w poprzednim miesiącu padł remis 0:0, tak więc piłkarzom z Francji, aby przejść do kolejnego etapu Ligi Mistrzów wystarczy bramkowy remis lub wygrana.

25-letni piłkarz przyznaje, iż bardzo ceni sobie United, jednak obecna forma jego drużyny sprawia, iż jest ona w stanie sprawić dziś sporą niespodziankę.

- W pierwszym spotkaniu osiągnęliśmy fantastyczny rezultat - wyznał Gignac. - Teraz od awansu dzieli nas bardzo niewiele, co jest niesamowitą sprawą.

- Doskonale zdaję sobie sprawę, że jeśli strzelę bramkę na Old Trafford to sytuacja United bardzo się skomplikuje. Wprawdzie w moim sercu pierwsze miejsce zajmuje Olympique, ale bardzo lubię drużynę Czerwonych Diabłów.

- Ciężka praca na treningach zaczęła się opłacać, gdyż udało mi się wrócić do dobrej dyspozycji. Jestem teraz pewny swoich umiejętności, więc mam nadzieję, że uda mi się pomóc mojej drużynie w awansie do ćwierćfinału - zakończył napastnik Marsylii.

Giggs: U siebie damy radę
Diawara: Jesteśmy zmotywowani

Komentarze (22)

michalek1993: był taki pewny i 100% nie strzelił
» 15 marca 2011, 23:33 #21
felix43: spokojnie wygramy obstawiam 2-1, 2 gole groszka a dla marsylli samobuj browna a ćwierćwinał z chelsea
» 3 maja 2011, 10:57 #20
Tennant: Gignac jest niezły,musimy uważać
Glory Glory MU
» 15 marca 2011, 22:01 #19
daw7: "jeśli strzelę bramkę na Old Trafford to sytuacja United bardzo się skomplikuje" z całym szacunkiem ale nie strzelisz ;D
» 15 marca 2011, 20:39 #18
Taurus: Damy radę i żadnych remisów tu nie chcę widzieć ;) oczywiście mówimy tu o wspomnianych bramkowych remisach. (przez 90 minut) bo potem to chyba dogrywka ;d
» 15 marca 2011, 20:12 #17
Marcel1106: tak,tylko dlaczego Vidić nie zagra w tym meczu?
» 15 marca 2011, 19:57 #16
anuula91: a co by bylo gdyby byl bezbramkowy remis? dogrywka?
» 15 marca 2011, 19:37 #15
karas2011: Niech nie będzie taki pewny siebie, mecz zaczyna się o 20:45 a już jest 19:33.. Zobaczymy kto potoczy się w łzach a kto w szczęściu! GG MU!!
» 15 marca 2011, 19:34 #14
Azut20: Przy bramkowym remisie 1:1 odpadamy a przy 0:0 jest dogrywka przepisy się nie zmieniły :) ale dziś Ginac nie bd miał nic do powiedzenia jak i cała Marsylia. Wierzę w to całym sercem :)
» 15 marca 2011, 19:26 #13
Tomaszenko: 2;0
Rooney
Chicharito
» 15 marca 2011, 19:12 #12
LoveMUFC: Zaraz zaraz. Jest napisane : "aby przejść do kolejnego etapu Ligi Mistrzów wystarczy bramkowy remis lub wygrana". Czyli przy wyniku 0-o awansuje OM ? Nie wiem. Albo przepisy się zmieniły, albo jest źle napisane.
Jak może awansować OM jak u siebie wywalczyli remis 0-0 i (dajmy na to) remis 0-0 przywiozą z OT. W takim przypadku piwinna być dogrywka.
Może mi to ktoś wytłumaczyć?
» 15 marca 2011, 19:00 #11
PrN14MU: oczywiście ze byłaby dogrywka :P chodzi o bramkowy remis , ten premiuje OM niestety,
» 15 marca 2011, 19:08 #10
Satan: bramkowy remis to taki remis przy którym padają bramki, kolego.
» 15 marca 2011, 19:09 #9
00NANI00: Nie wiem czy dobrze :) ale jeżeli będzie 0:0 to dogrywka a natomiast jak będzie np. 1:1 to OM przechodzi dalej bo bramka na wyjeździe liczą się podwójnie czy jakoś tak :D
» 15 marca 2011, 19:14 #8
karol90098: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.03.2011 19:17

Chyba kolego przeczytales bezbramkowy a pisze bramkowy. Czego tu nierozumiecie? 0-0 dogrywka 1-1 2-2 3-3 itd przechodzi OM.
» 15 marca 2011, 19:16 #7
Satan: i jest to niedobry dla nas wynik, bo żeby grać naprawdę komfortowo trzeba mieć co najmniej dwubramkową przewagę, inaczej cały czas jest świadomość że jedna bramka w plecy i po LM. Mam nadzieję że United jednak da sobie radę.
» 15 marca 2011, 19:37 #6
LoveMUFC: Dobrze :) już wiem. źle przeczytałem :) poprostu dziś ciężki dzień. ( A to, jak byłby remis 1-1, 2-2, 3-3 to wiem że awansowało by OM ) Poprosu mój błąd.
» 15 marca 2011, 19:51 #5
OnlyRedDevils: Tego pierona trzeba pilnować, bo jest dobry.
» 15 marca 2011, 18:33 #4
etcan736: nasi obrońcy go zatrzymają
» 15 marca 2011, 18:25 #3
swistek: "Jestem teraz pewny swoich umiejętności, więc mam nadzieję, że uda mi się pomóc mojej drużynie w awansie do ćwierćfinału"

nie bądź taki cwaniak.
» 15 marca 2011, 18:21 #2
jacenty: Manchesterowi nie zależało na zwycięstwie u Marsyli.Dlatego że na Old Traford zmiarzdżą ich
» 15 marca 2011, 18:09 #1