Copa America: Walka o 3 lokatę rozstrzygnięta!!!

» 25 lipca 2004, 17:21 - Autor: VanTheMan - źródło: wlasne
Reprezentacja Urugwaju pokonała dziś w nocy Kolumbię 2-1 i tym samym zdobyła trzecie miejsce na Copa America.
» Manchester United
Już w trzeciej minucie, Fabian Estoyanoff otworzył wynik spotkania. Rezultat 1-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Wyrównującą bramkę dla Kolumbii, strzelił Sergio Harrera pokonując bramkarza rywali strzałem z rzutu karnego.

W 71 minucie było 1-1. Jednak siedem minut po wyrównującym golu, Urugwaj odpowiedział strzelając zwycięską bramkę. Autorem jej był Vicente Sanchez, który zrehabilitował się za nieudany rzut karny, który wyeliminował Urugwaj z walki o finał Copa America w meczu z Brazylią.

Dziś jeszcze odbędzie się ostatni mecz Copa America, Argentyna – Brazylia. Jedno w tym spotkaniu jest pewne, że zawodnik Manchesteru United zdobędzie Copa America.

Urugwaj - Kolumbia 2:1 (1:0)
Bramki: dla Urugwaju - Fabian Estoyanoff 3, Vicente Sanchez 80; dla Kolumbii - Sergio Herrera 71-karny.
Widzów: 30 000.
Sędziował: Rene Ortube (Boliwia).

Urugwaj: Luis Barbat; Carlos Diogo, Joe Bizera, Alejandro Lago, Guillermo Rodriguez; Jorge Martinez (78-Gustavo Varela), Omar Pouso, Vicente Sanchez, Juan Parodi (77-Diego Forlan); Fabian Estoyanoff (59-Marcelo Sosa), Richard Morales;

Kolumbia: Juan Carlos Henao; Gonzalo Martinez, Andres Orozco, Andres Gonzalez, Gustavo Victoria; Abel Aguilar, John Viafara, Jairo Patino (78-Jaime Castrillon), Elkin Murillo (46-Neider Morantes), David Ferreira (61-Edixon Perea); Sergio Herrera.