Ferguson: Bowyer powinien wylecieć!

» 29 grudnia 2010, 17:13 - Autor: Biafra - źródło: Sky Sports
Wprawdzie pojedynek Birmingham z United już za nami to wciąż pojawiają się wypowiedzi na temat pracy sędziego prowadzącego ten mecz.
» Zdaniem Szkota faul Bowyera zasługiwał na czerwoną kartkę
Jak można się domyślić pretensje do Lee Masona ma głównie sir Alex Ferguson, który nie może pogodzić się z decyzją arbitra o uznaniu gola dla Birmingham z 89 minuty zdobytego przez Lee Bowyera. Szkot tuż po spotkaniu nie krył frustracji, gdyż jego zdaniem asystujący przy bramce Nikola Zigic nie dość że w tej sytuacji faulował to jeszcze zagrywał piłkę ręką.

Jednak menadżer United był również bardzo niezadowolony, iż w ogóle Bowyer w 89 minucie znajdował się jeszcze na boisku po tym jak w pierwszej połowie dopuścił się brutalnego faulu na Darronie Gibsonie.

Wprawdzie pomocnik Birmingham został upomniany po tym zagraniu przez sędziego, lecz Ferguson jest przekonany, iż atak Bowyera na kostkę Gibsona zasługiwał na czerwoną kartkę.

- Gdy Lee Bowyer faulował w pierwszej połowie to byłem pewny, iż ujrzy czerwony kartonik - wyznał sir Alex. - Zupełnie nie trafił w piłkę tylko w kostkę Darrona.

- Otrzymał za to zagranie żółtą kartkę, więc nic nie możemy zrobić, lecz był to bardzo niebezpieczny faul - zakończył Szkot.

Martinez: Cleverley to wielki talent
Najlepsi piłkarze United: #9 Duncan Edwards

Komentarze (30)

ikermikipawel: dobrze że to nie sędziował ten co sędziował mecz Polska vs. Austria w 2008r.
nie powinno być wtedy karnego dla Austrii :( głupi sędzia błłłłłeeee......
» 1 stycznia 2011, 18:28 #27
jacaKONA: trzeba było strzelać do bramki a nie w słupki, to by nie było teraz że sędzia kalosz. koniec tematu, trzeba wygrać pozostałe zaległe spotkania.
» 30 grudnia 2010, 16:06 #26
Bovver: nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...
» 30 grudnia 2010, 15:35 #25
BossManchesterU: Jak najbardziej zgadzam się ze zdaniem sir Alexa Fergusona!
Za ten brutalny faul Bowyer powinien wylecieć z boiska, gdyż jego barbarzyński atak na Darrona Gibsona, o mało nie zakończył się kontuzją!
Sędzia kalosz!:D
» 30 grudnia 2010, 12:19 #24
Fnatic101: ej ale wam sie tez zdawalo ze sedziowie sedziowali dla Birmingham ? bo mi sie tak zdawalo
» 30 grudnia 2010, 10:31 #23
GrungeKamm: mecz nie był niestety mocny, ale tak to już jest z wyjazdami w tym sezonie... Szkoda tego remisu, bo drugą połową pokazaliśmy, że 3 punkty powinny trafić na Old Trafford. Tylko to odpuszczenie w końcówce... zacznijmy w końcu wyciągać wnioski, jesteśmy drużyną, którą stać na dobrą grę od początku do końca spotkania, przez całe 90 minut (+to co doliczy arbiter xD). Jasne, było zmęczenie z powodu napiętego terminarza, no ale nic nie poradzimy. Na sędziego też nie. Gdyby było 2:0 to ta jedna bramka nic by nie zmieniła. A było nas na to stać.
» 30 grudnia 2010, 09:40 #22
myca: powinno byc zwyciestwo a zakonczylo sie remisem bledy sedziowskie i jesli by wpadly jeszcze jakies bramki to nie bylo by zamieszania o ten faul i spalonego tylko lekki gniew i tyle a 3 pkt by byly dobry mecz ale powinni to wygrac w 1 polowie za malo presingu i moze psychicznego komfortu juz myslami z wba
» 30 grudnia 2010, 04:06 #21
patrykbor: Liga Angielska to jest cos pieknego... Wedlug mnie liga hiszpanska czy wloska nie dorastaja do piet naszej Premier Ligue. Strasznie mnie denerwuja Ci rzekomi "kibice" np. Barcelony i Ci fanatycy Messiego uwazajacy go za boga. Jestem ciekawy czy ta "wielka" (śmieszna) Barcelona bylaby taka "wielka" w Premier Ligue... Jedym slowem nie znosze tego zespolu. Sorka ze tak po za tematem :>
» 30 grudnia 2010, 01:31 #20
poki134: ja tam na początku nic do nich nie miałem ale skandaliczne zachowanie po meczu z interem spowodowało,ze nie mam do farselony szacunku. Poza tym bogiem futbolu jest ten, kto błyszczy w klubie i reprezentacji a nie jest tak jak Messi po prostu skutecznym napastnikiem
» 30 grudnia 2010, 10:01 #19
1993MU: Wydaje mi się, że barca była by ligowym średniakiem w Premier League:)
P.S - też nienawidze Barcelony
» 30 grudnia 2010, 10:40 #18
johnoshea: ligowym średniakiem?? wezcie juz przestancie, może od razu by grali o utrzymanie,zazdroscicie czy co tej barcelonie? patrzcie ile ma wychowanków nie to co real wykupuje wszystkie gwiazdeczki a i tak barca ich pierze a ,iż wam się wydaje że przestraszyli by si eligi angielskiej to przypomnijcie sobie nasz finał z nimi jak nas klepali. Tak samo można powiedziec, że United nie poradziłoby sobie w hiszpani bo tam sie gra finezyjnie
» 30 grudnia 2010, 12:15 #17
naze: Kymani- pro koment ;D
» 29 grudnia 2010, 20:51 #16
PatrykPro: zasluzylismy na zwyciestwo ogladalem to na zywo.. gralismy ladna pilke gdyby nie ten faul i reka bysmy wygrali nie? przeciez przez zagrania reka, i takie faule pilka zbankrutuje..
» 29 grudnia 2010, 20:50 #15
rvn10: To, że grali ładnie piłką to trochę za mocno powiedziane, to była istna kopanina, może w 2 połowie wzięli się w garść, ale i tak był to słaby mecz..
» 29 grudnia 2010, 21:44 #14
Leon: zgadzam sie z SAF-em , za ten faul powininen otrzymać czerwien bez zadnych upomnien ! Później są przez takie coś brutalne faul gdyż sedziowie pobłazaja takiemu czemus dajac tylko zółta kartke ,a zawodnik cierpi na tym ..
» 29 grudnia 2010, 20:01 #13
FiFlaK: Zasłużyliśmy sobie i to jest fakt. Zamiast do końca grać swoje, to odpuściliśmy w końcówce i ot 1:1
» 29 grudnia 2010, 18:38 #12
kocio10: Zasłuzylismy na zwyciestwo
» 29 grudnia 2010, 19:13 #11
pawlik09: poza tematem to Berba obecnie najlebszy piłkarz u nas xD wielu nas widziało go w innym klubie SAF wie co robi
» 29 grudnia 2010, 18:20 #10
piaskun223: No jak by z większym impetem wleciał w Gibsona to nie wiem czy staw skokowy by wytrzymał, tzn to też były okolice piszczela. Dobrze, że się tak skończyło. Czerwona kartka? Mógł dać i nie musiał. Kontrowersyjna sytuacja. Żółta to minimum w takiej sytuacji.
» 29 grudnia 2010, 18:01 #9
kymani: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2010 17:54

Mamy lidera i zaległe 2 mecze, będzie dobrze :)
» 29 grudnia 2010, 17:53 #8
Lumpy94: ale inni też mają zaległe mecze
mamy tylko 3 pkt przewagi nad arsenalem
» 29 grudnia 2010, 18:57 #7
Maxey: Fajnie, że Boss próbuje zmniejszyć presję na zawodnikach poprzez atakowanie sędziów. Sęk w tym, że wystarczyło strzelić tą drugą bramkę, bo tych graczy na to stać, a nie dać się w końcówce zepchnąć na własną połowę. To nie jest pierwszy raz w tym sezonie, więc wypadałoby wyciągnąć wnioski.

A Gibsona za akcję z Berbą, której nie wykorzystali, to bym chętnie zlinczował.
» 29 grudnia 2010, 17:45 #6
MUforever9: To było co wjechał mu w kostkę ?
» 29 grudnia 2010, 17:21 #5
TomekOrneta: Z pewnych źródeł wiem, ze sędzia jest kibicem Birmingham City, tak samo jak cała jego rodzina.
» 29 grudnia 2010, 17:16 #4
MUforever9: Ale liniowy tez zawalił ;P
» 29 grudnia 2010, 17:22 #3
Lukixp: moze liniowy byl synem sedziego :D
» 29 grudnia 2010, 17:31 #2
kymani: Liniowy to na bank syn, brata, mamy, ciotki, wuja, dziadka, kuzyna ,babci, stryja, który jest zarówno jego stryjem jak i znajomym kogoś kto zna masażystę z Chelsea... i tak to widzę ;)
» 29 grudnia 2010, 17:54 #1