Wygrana rezerw, kontuzja Andersona

» 10 września 2010, 12:35 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Dzięki bramkom Willa Keane’a i Johna Cofiego rezerwy Manchesteru United pokonały Stockport 2:0 (1:0) i odniosły swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w Manchester Senior Cup. „Czerwone Diabły” znajdują się na pierwszym miejscu tych rozgrywek.
» Anderson w meczu rezerw przeciwko Stockport nabawił się kontuzji kostki
Jedynym zmartwieniem dla sztabu szkoleniowego Manchesteru United była kontuzja Andersona. Brazylijczyk tuż po rozpoczęciu drugiej połowy oddał strzał na bramkę rywali i wylądował na ziemi tak niefortunnie, że skręcił kostkę. Chwilę później Anderson usiadł na ławce rezerwowych, co może sugerować, że uraz nie jest bardzo poważny.

Wynik spotkania w 29. minucie otworzył Will Keane, który popisał się bardzo pewnym uderzeniem z rzutu karnego.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się John Cofie. Młody napastnik „Czerwonych Diabłów” kilkukrotnie uderzał na bramkę Stockport, aż w 76. minucie wykorzystał dobre dośrodkowanie Reece’a Browna.

Manchester United: Johnstone – R. Brown, Wootton, W. Brown (Gill 65’), De Laet – C. Evans, Eikrem, Anderson (Cofie 57’) - Ajose, W. Keane, Morrison.