Rezerwy Chelsea pokonują United

» 9 sierpnia 2010, 12:52 - Autor: JoJo - źródło: manutd.com
Piłkarze rezerw londyńskiej Chelsea w niedzielny poranek dali prawdziwą lekcję pokory graczom United, wygrywając z Czerwonymi Diabłami aż 4-1.
» Doświadczeni zawodnicy United nie pomogli w meczu z Chelsea
Mecz ten został rozegrany za zamkniętymi drzwiami w Cobham. Martwić mogą rozmiary porażki, zważywszy na fakt, iż w United grali tacy zawodnicy jak Gary Neville, Danny Welbeck czy Ben Amos.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli graczu United już w 8 minucie. Welbeck po podaniu Neville'a nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Chelsea. Do przerwy Franco Barini zdobył dla londyńczyków dwie bramki i do przerwy United przegrywał 1-2.

Druga połowa meczu to dominacja Chelsea, która dołożyła jeszcze dwa trafienia ustalając ostatecznie wynik meczu na 4-1.

W przyszły weekend, zawodników rezerw Manchesteru United czeka mecz z Shamrock Rovers i Arsenalem Londyn w ramach Platinum One Challenge.