United przerwie rekord Arsenalu?

» 28 kwietnia 2009, 21:57 - Autor: Michal020202 - źródło: arsenal.com
Arsenal Londyn w meczu z Manchesterem United będzie starał się obronić świetną serię z poprzednich półfinałowych pojedynków Ligi Mistrzów.
» Już bez Keane'a oraz Vieiry, ale nadal możemy liczyć na wielkie emocje
Na sześć spotkań rozegranych na tym etapie rozgrywek wszystkie zostały rozstrzygnięte na korzyść klubu z Londynu, zatem podopiecznych sir Alexa Fergusona czeka niełatwa przeprawa.

1970 – Arsenal – Ajax 3:1 (w pierwszym spotkaniu 3:0 dla Arsenalu, rewanż 1:0 dla Ajaxu)
1980 – Arsenal – Juventus 2 : 1 (pierwszy mecz 1:1, rewanż 1:0 dla Arsenalu)
1994 – Arsenal - PSG (pierwszy mecz 1:1, rewanż 1:0 dla Arsenalu)
1995 – Arsenal – Sampdoria (pierwszy mecz 3:2 dla Arsenalu, rewanż 3:2 dla Sampdorii; wygrana Arsenalu po rzutach karnych)
2000 – Arsenal – RC Lens (pierwszy mecz 1:0 dla Arsenalu, rewanż 1:2 dla Arsenalu)
2006 – Arsenal – Villarreal (pierwszy mecz 1:0 dla Arsenalu, rewanż 0:0)

Czy Manchester United będzie kolejnym zespołem który dołączy do tego grona? Odpowiedź na to pytanie w połowie uzyskamy już jutro około godziny 22:30. Głęboko wierzymy jednak, że z taką formą jaką zaprezentował w drugiej połowie z Tottenhamem jest to po prostu niemożliwe.

Sir Bobby Chartlon nagrodzony
Flamini opowiada o rywalizacji z United

Komentarze (8)

ManUtdFun: Man Utd jest od bicia rekordów więc Arsenalu rekord także przerwie. Wszyscy mówili że MU nie ma szans z Porto gdyż żadna Angielska drużyna nie wygrała na ich stadionie i co? Wygraliśmy przeszliśmy dalej i przerwaliśmy ich passę. Teraz będzie tak samo...:) :) :)
UNITED !
» 29 kwietnia 2009, 18:32 #8
davidsz92: spokojnie manchester lubi przerywać dobrą passę rywali i mam nadzieje że już dzisiaj zapewnią sobie udział w finale :D pozdro dla wszystich fanów Manchesteru United!!
» 29 kwietnia 2009, 12:18 #7
Aro1989: Kolejny rekord do pobicia??:P Po no i jest United:D
» 29 kwietnia 2009, 00:41 #6
Marcindst13: Kurde trudny ten mecz z Arsenalem bedzie :( ale mam nadzieje ze nie stracimy gola i strzalimy co najmniej 1 bramke a najlpiej 2-0 jak by bylo a po prostu ekstra jak by nasi strzalili 5-0 :) ale arsenal jest teraz w dobrej formie i o to sie akurat boje ;/ :) ale trzeba wierzyc ze wygramy :)
» 29 kwietnia 2009, 00:32 #5
plinert: MU-ARSENAL
ARSENAL-MU

to są mecze, na ktore kibice Daibłów czekają caly sezon, zawsze emocje, zawsze piekna gra, cos cudownego dla zwyklego kibica ale i dla konesera futbolu. Barca-Real niby Derby Europy? Heh, niech popatrzą na starcie tych dwóch drużyn...
» 28 kwietnia 2009, 23:29 #4
daruszko: Swietne zdjecie:), ale slyszalem, ze tym razem tych zawodnikow zabraknie na murawie...
» 28 kwietnia 2009, 22:49 #3
Cielii: tym razem bedzie 4:0 dla Manu xDD
» 28 kwietnia 2009, 22:49 #2
reir: Tym razem, szale się odwrócą ! ;)
» 28 kwietnia 2009, 22:39 #1