Arsenal remisuje z Villą

» 1 marca 2008, 22:09 - Autor: badkins - źródło: wlasne
Kiedy wydawało się, że Manchester United powróci na fotel lidera Premiership, Nicklas Bendtner desperackim uderzeniem w 93 minucie dał Arsenalowi cenny remis, dzięki któremu podopieczni Wengera utrzymali pierwsze miejsce.
» Podopiecznym O'Neilla zabrakło tylko minuty..
Do przerwy Kanonierzy przegrywali 0-1 po samobójczym trafieniu Senderosa, a zespół Martina O'Neilla przez całą drugą połowę dzielnie się bronił, jednak Arsenal grał do samego końca i wykorzystał moment nieuwagi zawodników z Birmingham, a dokładniej napastnik Bendtner.

Późne bramki padały także na Riverside oraz St James' Park, gdzie obie przyjezdne drużyny, Reading oraz Blackburn, zdołały w doliczonym czasie gry zapewnić sobie skromne zwycięstwo 1-0.

Chelsea nie miała problemów z ograniem West Ham United, po trafieniach Ashleya oraz Joe Cole'a, Franka Lamparda oraz Michaela Ballacka.

Sensacyjnym wynikiem zakończył się mecz Birmingham City przeciwko Tottenhamowi, gdzie gospodarze rozprawili się z podopiecznymi Ramosa aż 4-1. Bohaterem meczu został Mikael Forssell, który popisał się hattrickiem.

Padły także dwa bezbramkowe remisy, konkretnie w potyczkach Derby z Sunderlandem oraz Manchesteru City z Wigan Athletic. Jutro Bolton podejmie Liverpool, a Everton Portsmouth.