Rezerwy: Derby znów dla City

» 6 września 2007, 11:29 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Kiepsko wypadły rezerwy Manchesteru United w derbowym spotkaniu z City. Pomimo długiego prowadzenia „Czerwone Diabły” straciły w ostatnich dziesięciu minutach, aż trzy bramki. Przez ponad godzinę na boisku przebywał Anderson.
» Anderson
Gospodarze wtorkowego spotkania musieli sporo się napocić, aby po bramce strzelonej w 54. minucie przez Fraizera Campbella ostatecznie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Zryw w końcówce meczu jednak się opłacił, bo drogę do bramki Thomasa Heatona znaleĽli Emile Mpenza, Adam Clayton i Ashley Grimes.

Oficjalna strona Manchesteru United zwraca uwagę na dobrą postawę Andersona w tym spotkaniu, a także na ładnego gola zdobytego przez wspominanego Campbella. Napastnik rezerw wpakował piłkę do bramki rywala po wymianie dziewięciu podań!

Po zdobyciu bramki „Czerwone Diabły” ograniczały się do kontrataków. Ta taktyka okazała się jedna opłakana w skutki. Rezerwy ostatecznie przegrały 3-1.

United: Heaton- R Eckersley, Bardsley, Chester, A Eckersley - Eagles (Dong 81’), Hewson, Lee, Martin (Barne, 67’); Anderson (Brandy 64’), Campbell.