Richardson i Rossi na remis

» 15 czerwca 2007, 15:34 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Dwóch młodych zawodników Manchesteru United - Kieran Richardson i Giuseppe Rossi - zmierzyło się ze sobą, kiedy to reprezentacja Anglii U21 i Włoch U21, zremisowały ze sobą 2-2, w czwartek wieczorem. Był to mecz, obecnie rozgrywanych, UEFA U21 European Championships.
» Manchester United
Dwójka Diabłów weszła na boisko dopiero w drugiej części spotkania - Rossi wybiegł na murawę na początku drugiej połowy, a Richardson dopiero pod koniec meczu.

David Nugent z Preston i Leroy Lita z Reading sprawili, że po 26 minutach gry drużyna Stuarta Pearcea prowadziła 2-0. Jednak radość Anglików nie trwała długo, ponieważ Giorgio Chiellini strzelił gola, dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy spotkania.

Rossi zagrał dobrze, oddając sporo strzałów z dystansu na bramkę Anglików, jednak to Alberto Aquilani wyrównał wynik spotkania w 69. minucie.

Ostatni mecz reprezentacji Anglii w rozgrywkach grupowych odbędzie się w niedzielę. Zagrają oni przeciwko liderom Grupy B - Serbią. Włochy zmierzą się z Czechami. Zarówno Synowie Albionu jak i Azzurri będą walczyć o występ w półfinałach tego turnieju.