Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Czy Lucas Moura powinien przychodzić do Manchesteru United?

whyalwaysme01
Dodano: 18.01.2018, 19:26
Alexis już się ponoć dogadał w sprawie kontraktu z Manchesterem. Dlatego chciałbym się spytać : czy Lucas z PSG powinien przyjść do naszego klubu?
Tokuhei

Dodano: 18.01.2018, 20:03
Osobiście nie widzę u Nas Sancheza na 10 tylko na skrzydle, najlepiej prawym tak jak jest (chyba) w planach. Myślę, że jak Alexis do Nas przyjdzie to powinniśmy latem ściągnąć klasową 10 albo środkowego pomocnika i Pogbe ustawić na 10. Moura wydaje się dla mnie niepotrzebny przy takich sytuacjach.
SilentRoB

Dodano: 19.01.2018, 18:46
Według mnie warto byłoby go kupić cena nie jest jakaś wysoka za niego jak na obecne czasy i trzeba też pamiętać że sezon jest długi potrzebna jest rotacja a i kontuzje nas nie ominą więc wypadałoby go ściągnąć

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Czy Lucas Moura powinien przychodzić do Manchesteru United?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania