Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Nasza grupa na MŚ w Rosji

tetrus
Dodano: 01.12.2017, 17:21
Jak oceniacie losowanie grup na MŚ w Rosji? Moim zdaniem wylosowanie Kolumbii, Senegalu i Japonii daje duże szanse na wyjście z pierwszego miejsca.
Spawn
Dodano: 01.12.2017, 18:00
Grupa pułapka. Może być dosyć łatwo, albo bardzo trudno. Moim zdaniem Senegal będzie sprawiał więcej problemów niż Kolumbia. Japonia też ma paru ciekawych zawodników.
ElectroRD

Dodano: 01.12.2017, 19:12
Post zedytowany dnia 01.12.2017 19:14 przez ElectroRD

Też tak myślę, że może być 9 punktów albo wielkie rozczarowanie.

Senegal - przez lepsze przygotowanie fizyczne (szczególnie wytrzymałość i siła, taki jest mit o czarnoskórych dzieciach Afryki) najbardziej bym się obawiał tego spotkania. Byle nie było powtórki z meczu otwarcia Ojro 12, że zabiegamy się w pierwszej połowie, a w drugiej nas zdominuje siła fizyczna rywali.

Japonia - wydaje mi się, że jeśli nam zagrozi, to tylko po uderzeniach z wolnych... ale nie wiem, nie śledzę ich kompletnie. Jedyni japońscy grajkowie jakich kojarzę to Honda i Kagawa
Ewentualnie kilku skoczków narciarskich

Kolumbia - jak się zepnie, to też będzie ciężko. Trzeba liczyć na brak formy Falcao, Jamesa i Cuadrado... a z drugiej strony, co to będzie za mecz, jak ich gwiazdy będą się potykać o własne nogi
JINKS

Dodano: 01.12.2017, 21:06
Pierwszy mecz - otwarcia. Drugi mecz - o wszystko. Trzeci mecz - o honor. Tyle w temacie.
Gorianek

Dodano: 01.12.2017, 21:44
electro japonia to świetna drużyna, bardzo niedoceniana, bez gwiazd jak lewandowski ale niesamowicie wybiegani, zeżrą nas i tyle w temacie, a pisząc że mogą nam zagrozić po wolnych jedynie to się ośmieszasz i nie ma co liczyc że ktoś będzie bez formy, co to za głupie gadanie, ja wole by każdy był w formie bo jak wygrywać to w najlepszy sposób z możliwych
i nie pisz że 9 pkt. zdobędziemy bo jest to tak śmieszne że aż tragiczne, nie pompuj balonika bo szybko pęknie, wierz mi na mundialu nie ma amatorów, wszyscy robią z polski jakąs potęge a moim zdaniem jestesmy jedną ze słabszych ekip w stawce, wystarczy że lewy dostanie kontuzji i tej drużyny NIE MA, gość robi całą robotę, jak go zabraknie moim zdaniem nie ugramy nawet punktu
JINKS

Dodano: 01.12.2017, 21:56
Gorianek musze przyznac ze pochopnie cie ocenilem wczoraj, jednak masz cos pod tą kopułą. zgadzam sie w 100% co do Polski.
Gorianek

Dodano: 01.12.2017, 22:58
dziękuje, dobrze że w kwestii reprezentacji się zgadzamy
ja nie rozumiem co ludzie widzą w tej drużynie
według mnie mieliśmy wielkie szczęście w eliminacjach że zajęliśmy 1 miejsce i że udało się wyjść z tej grupy która była jedną z najłatwiejszych bo z 1 koszyka losowana była... rumunia więc to świadczy o sile tej grupy, gdyby nie lewandowski który miał kilka meczy niesamowitych i sam załatwiał nam punkty co widać po bramkach ile strzelił a ile strzelili inni to nie byłoby nas nawet w barażach, żadna inna reprezentacja nie jest tak uzależniona od jednego zawodnika jak u nas, to nas zgubi
zresztą na euro też mieliśmy mase farta, szwajcarów po karnych eliminowaliśmy a w grupie mieliśmy dwie najsłabsze ekipy turnieju czyli irlandie i ukraine, wstyd było nie wyjsc z takiej grupy
ElectroRD

Dodano: 01.12.2017, 23:03
Kolego, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem...
Napisałem, że albo będzie 9 punktów, ALBO wielkie rozczarowanie. Bo to nie jest grupa śmierci. O Japonii napisałem, że ich nie śledzę... I czemu każdy będzie w formie, hmm? W Anglii zawsze jest tak balon pompowany, że jak nie teraz, to nigdy Anglia nie wygra etc, a zawsze jak tam jadą, nawet po turboeliminacjach, to odpadają ekspresowo, bo formy nie ma, są zabiegani w EPL.
Dziękuję i pozdrawiam.
Gorianek

Dodano: 01.12.2017, 23:12
przecież z góry wiadomo że ta druga opcja będzie więc po co piszesz
to skoro ich nie śledzisz to po co się o nich wypowiadasz ?
Anglicy mają prawo się pompować bo są wielką nacją a my nigdy taką nie byliśmy i nie będziemy, jesteśmy krajem gdzie wszyscy myślą że jak mamy 6 miejsce w rankingu to już jesteśmy w czołówce... nie, nie jesteśmy i pewnie nigdy nie będziemy bo szkolenie w tym kraju to dno
nie mówie ze kazdy bedzie w formie tylko po co sie łudzic ze nie będzie ?
ElectroRD

Dodano: 01.12.2017, 23:31
To skoro wiadomo, to po kiego grzyba robić MŚ?
Może od razu powiedz kto zostanie czempionem, to sobie postawię wszystkie oszczędności i się na Karaiby wyprowadzę
A wypowiadam się, bo mam takie prawo, nikt mi jeszcze zakazu w Polsce na pisanie postów nie dał.
Anglicy to mieli już Becksów, Lampsów i cały skład z gwiazdami, którym nic nie osiągnęli. Zawsze są bez formy i z presją milionów w kraju, idiotyzm, więc powinni sobie dać spokój z "teraz wygramy".

Taki defetyzm jak Ty to siałem w trakcie Euro 2016. Z sąsiadem z zachodu obstawiałem z 5 goli, a gdyby Milik trafił, to jeszcze byśmy ich ograli.
Także, jeszcze raz zapytam, po co robić Mistrzostwa, jak Ty już wiesz jak się wszystko skończy?
Spawn
Dodano: 01.12.2017, 23:44
Jestem bardzo ciekawy meczu z Senegalem, bo nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy przeciwko tak wybieganym zawodnikom. Pamiętam jak na ostatnich mistrzostwach Ghana zabiegała Niemców, a oni raczej zawsze są dobrze prygotowani. Aha i Piszczek oraz Kuba są tak samo potrzebni w reprezentacji jak Lewy, oni napędzają naszą grę.
Gorianek

Dodano: 01.12.2017, 23:45
wiem jak się skończy bo jak się ma niby inaczej skończyć, zobacz na piłkarzy w reprezentacji, skrzydła grosicki i błaszczykowski jeden nie radzi sobie nawet w 2 lidze angielskiej a drugi siedzi na trybunach w spadkowym klubie w bundeslidze, milik po kontuzji nie będzie istniał, lewego nie liczę bo tylko on to ciągnie, srodek krychowiak nie miesci sie w west bromie najwiekszych drewien w anglii, maczynski legia warszawa, zielinski w reprezentacji nie umie podac piłki na 5 m, z czym do ludzi, mowie lewy bedzie zmeczony po sezonie i repra nie istnieje, no ale wy się ludzcie dalej ze mamy pilkarzy z topu i pompujcie balon he he
skad mam wiedzieć kto zostanie mistrzem ? nie jestem jasnowidzem ale obstawiam brazylie
to lepiej nie korzystaj z tego prawa bo myslenie paru osobom z tego forum mocno szkodzi
a skad wiesz ze teraz nic nie osiagna ? a moze akurat teraz im sie uda, ja im kibicuje, kane to obecnie najlepszy napastnik i jak trafi z formą + alii, sterling to mogą rozgniatać rywali
ElectroRD

Dodano: 02.12.2017, 00:08
Eh Boże, za jakie grzechy... Skończ trolować.

Mecze ligowe nie zawsze mają przełożenie na puchary (patrz -> Miczurjan), a do dopiero mecze reprezentacyjne...
Skoro Milik ma nie istnieć po kontuzji, to napisz mu, żeby już inwestował w nieruchomości, bo zaraz kranik z hajsem za grę w football będzie zakręcony
Nie napisałem, że nic nie osiągną, jak widać myślenie i czytanie ze zrozumieniem Cię przerasta xD
Napisałem, że lepiej dla nich by było, jakby zamknęli jadaczki i nie pompowali balona, bo znowu presja zeżre graczy...
Brazylia? Ta, Neymar, Cou mogą dać radę. Choć patrząc na cały skład, to prędzej bym stawiał Żabojadów, którym pewnie przyjdzie męczyć się w każdym meczu, tak jak na swoim Euro albo w meczu z... Luksemburgiem/Lichtensteinem. No i tradycyjnie "Zakon Krzyżacki", może znowu Loew zaskoczy... tak jak ostatnio z wąchaniem palców :v

Btw, prośba do Ciebie. Używaj kropek i wielkich liter, bo aż ciężko się taki, prawie że, "słowotok" czyta. Więc jeśli możesz...?
Gorianek

Dodano: 02.12.2017, 00:16
trollem bo mam własne zdanie inne niż reszta ? śmieszne, ale nazywaj mnie trollem, prosze bardzo, tylko jedna prośba, przyjdz tu na forum po 3 meczach na mundialu naszej reprezentacji, ciekawe czy wtedy tez mnie nazwiesz trollem gdy okaze sie ze miałem racje z tym ze ta grupa nas przerośnie
myślisz że człowiek po 2 pół rocznych kontuzjach dojdzie do formy bez okresu przygotowawczego ( bo taki bedzie miał dopiero po mundialu ) i na wiosne moze miec forme ale w czerwcu ? he he to jest nie realne
ale czemu mają zamknąć jadaczki ? anglia to jeden z faworytów i czy tego chcesz czy nie, z takimi nazwiskami jak Kane,Vardy,Sterling,Alii itp. mogą każdego ograć
każdy piszę jak mu pasuje, nikt ci nie każe czytać
Spawn z piszczkiem pełna zgoda ale kuba moim zdaniem prócz dobrego euro gra od 3 lat totalny piach i nie wiem czy się nadaje do kadry gość który nie umie wywalczyć miejsca w wolfsburgu, najlepsze lata ma za sobą, trzeba młodych szukać
Devil156PL

Dodano: 02.12.2017, 10:54
Nasza grupa jest wyrównana . Nie ma słabych zespołów . Kolumbia wiadomo silny rywal . Senegalczycy mają kilku bardzo dobrych z którymi będzie nam ciężko jak np. Mane ,Diao czy też Koulibaily . Japonia też nie ma słabych zawodników . Sądzę , że każdy mecz w tej grupie będzie ciekawy .
ElectroRD

Dodano: 02.12.2017, 13:54
Wydaje mi, że się znam na kalendarzu, a czerwiec jest pierwszym miesiącem po wiośnie (✌ ゚ ∀ ゚

Powtórzę raz jeszcze: pompowanie balona jest debilizmem, niepotrzebnie nakładającym presję na reprezentację Synów Albionu. To jest chyba najbardziej zaślepiony piłkarsko kraj evur.
A nazywam Cię trollem, bo za przeproszeniem, pieprzysz jak potłuczony. Żadna reprezentacja nie składa się z jednego piłkarza. Bo żeby taki Lewy mógł błyszczeć, to ludzie za jego plecami muszą odwalać robotę, tak jak to było we Francji zeszłego lata. Szkoda tylko, że we Francji Lewy grał słabo, i właśnie inni zawodnicy go wyręczali =) Więc Twój argument, że nie wyjdziemy, bo nie, jest tak jakby troszkę bez sensu...?
Jeszcze jedno: raczej nikt po miejscu w rankingu nie oczekuje od nas bycia w top10, bo te rankingi są głupie. Nie są miarodajne. Za to po świetnym Euro 2016 oczekiwania na wyjście z grupy są, nikt raczej nie oczekuje, że założymy sobie na głowę liście laurowe.

Btw, taka rada dla Ciebie, nie oglądaj WC2018, bo jeszcze się rozczarujesz, że nie odpadliśmy w fazie grupowej i wtedy będziesz musiał pucować latryny na błysk w domu każdego z reprezentantów =P
Aha, no i nie mów co jest realne, a co nie. Bo nie wiem co byś mówił Islandczykom już półtora roku temu xD
Gorianek

Dodano: 02.12.2017, 14:33
Post zedytowany dnia 02.12.2017 14:35 przez Gorianek

chodziło o jesień oczywiście, sory błąd
wiem że się nie składa a ja ci piszę że moim zdaniem polska jest najbardziej uzależniona od jednego piłkarza ze wszystkich reprezentacji co grają na mundialu
i te twoje pisanie że lewy grał słabo na euro... oglądałeś mecze ? to co ten typ wywalił roboty na to by inni dochodzili do pozycji strzeleckich, jak był kopany przez 90 minut a mimo to grał dalej pokazuje jakim jest piłkarkism fenomenem, a pisanie że grał słabo na euro to totalna bzdura którą mogą wymyślić tylko tacy janusze piłki nożnej co spojrzą na statystyki lewego że strzelił jednego gola tylko = grał słabo
nie żebym był jakimś fanem lewego bo nawet za nim nie przepadam ale widzę co robi na boisku i jest fenomenem jaki rodzi się raz 25 lat, jest najlepszym piłkarzem w historii polskiej piłki i wątpie by szybko narodził się w naszym kraju lepszy piłkarz
ElectroRD

Dodano: 02.12.2017, 15:01
Wyobraź sobie, że oglądałem =)
Tak samo byliśmy od niego uzależnieni na wspomnianym przeze mnie Euro 16'. I patrz pan, że był umieszczany w 11 największych rozczarowań... więc chyba jednak aż tak kolorowo nie było, prawda? =)
My jesteśmy uzależnieni od Roberta, okej, niech będzie. Za to tugasy od fochów Ronaldo, a nie od samego CR7. Bo jak nie dostanie piłki, to się rozbeczy na boisku (╯︵╰,)
Dania też jest uzależniona od jednego piłkarza, bo jak im zniknie Eriksen, to już będą grali typowy Manchester Moyes'a z Fulham (czyli 80 wrzut na mecz do Corneliusa/Jorgensena). Egipt pewnie uzależni się od dyspozycji Salaha... ale nie, to my jesteśmy najgorsi na turnieju (cholera, jak my awansowaliśmy, toż to jakiś cud) i tylko Lewy może nam pomóc.
Więc sory memory, głupoty prawisz. Także schowaj ten swój język żmijowy... a najlepiej to idź go wyrwać czy odrąbać, wszystko jedno =)
Koniec, pozdrawiam =)
vanderToki

Dodano: 02.12.2017, 21:30
Senegal - rywal nieznany, egzotyczny (jak i pozostali w zasadzie). Może Nawałka powinien pogadać z Kasperczakiem? Z drugiej strony, czy wiedza i doświadczenie sprzed lat są wciąż aktualne? Piłkarze sprawdzeni w Europie, siła fizyczna i wytrzymałość, ale nie tylko. Afrykańskie zespoły są chimeryczne, na MŚ potrafią być rozlazłe, rozbite wewnętrznie. Tylko że przed laty jeden z chlubniejszych wyjątków uczynił właśnie Senegal...

Kolumbia - wiadomo. Zestaw mocnych nazwisk. My mamy we Włoszech Zielińskiego czy Linettego, oni - Cuadrado, Zapatę. My w Bayernie Lewandowskiego, oni Jamesa. My w Monaco Glika, oni - Falcao. My w Anglii Fabiana, oni Ospinę. Do tego np. Davinson Sanchez, Carlos Sanchez. Trener - w Ameryce Łacińskiej swego rodzaju firma.

Japonia - moim zdaniem na tę chwilę być może najmocniejszy zespół w Azji. Trener z niemal trzema dekadami doświadczenia na całym świecie, kiedyś m. in. przywrócił Lille do Ligue 1, a PSG do Ligi Mistrzów (po czym wyleciał za ostatnie miejsce w grupie), trenował też w Maroku, WKS, Arabii, Turcji. Ostatni mundial będzie wspominał bardzo dobrze, wyszedł z Algierią z grupy i odpadł z Niemcami dopiero po dogrywce, drużyna pokazała charakter w każdym spotkaniu właściwie.

Jeśli chodzi o drugi koszyk, to tam nie było frajerów, może ewentualnie to Peru kusiło. Ale z pozostałych mogliśmy trafić o wiele lepiej. Tunezja, Panama, Arabia. Może nawet taka Islandia - jednak rywal europejski. Nie będzie lekko i nie napalałbym się na pierwsze miejsce. Już pierwszy mecz będzie kluczowy. Najgorzej, że drabinka taka, że i tak przygoda skończy się pewnie najdalej na 1/8 finału... ale pożyjemy, zobaczymy.
Luke88

Dodano: 08.12.2017, 15:04
Jak to nasza grupa. Przecież United nie gra na MŚ

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Piłkarski świat » Nasza grupa na MŚ w Rosji

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania