Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Autobiografia Sir'a Alex'a Ferguson'a

Wyv

Dodano: 15.03.2017, 23:53
Cześć, szybciutkie pytanko, czy książka dostarczyła wam tego, czego oczekiwaliście, czy są wypisywane konkretne zdarzenia, które miały miejsca w szatni, przed, w przerwie, po meczu? Szczególnie jestem ciekawy motywacyjnych przemów SAF'a
wladek22ban

Dodano: 19.03.2017, 08:56
Kup książkę przeczytaj i będziesz wiedział
Wyv

Dodano: 25.03.2017, 11:39
Dzięki, na taką odpowiedź liczyłem
czapens
Dodano: 25.03.2017, 16:02
nie mam porównania do innym autobiografii ludzi świata futbolu, ponieważ była to moja pierwsza książka tego typu. Nie mniej jednak jestem pozytywnie zaskoczony. Dowiedziałem się wielu interesujących detali dotyczących naszego klubu. Patrze teraz na United z troszkę innej perspektywy. Polecam
grzeho16

Dodano: 26.03.2017, 21:47
Ja również polecam. Ale polecam też przeczytać biografie piłkarzy MU bo Ferguson wszystkie sprawy jak odejście Keane'a z klubu przedstawił ze swojego punktu widzenia. W ogóle prawie nie wspomina w tej książce o swoich pomyłkach tak jakby nigdy się nie mylił. Roy w swojej autobiografi zupełnie inaczej przedstawił swoje odejście z klubu.
Wyv

Dodano: 28.03.2017, 23:25
Generalnie mój problem opiera się właśnie na wyborze jednej z książki, Alex Ferguson: Być liderem, albo ta Roy'a Keane, dwóch na raz niestety nie mogę przeczytać, więc raczej zdecyduję się na Roy'a Dzięki za info
kamilkam
Dodano: 29.03.2017, 10:03
Dwie strony tego konfliktu fajnie rozpatrzyć z obu stron. Tu można nabyć te dwie książki w pakiecie: http://www.labotiga.pl/manchester-united/4106-alex-ferguson-byc-liderem-roy-keane-druga-polowa.html?search_query=ferguson&results=31
grzeho16

Dodano: 29.03.2017, 18:09
Dokładnie o to mi chodziło co napisał kamilkam. żeby poznać konflikt z perspektywy Roya i SAFAa. Jeśli masz jednak przeczytać jedną to lepiej autobiografie Fergusona. W książce Roya jest dużo o jego karierze menadżera. Praktycznie połowa książki jest tylko o jego przygodzie w MU

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Autobiografia Sir'a Alex'a Ferguson'a

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania