Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty
  << < 1  2  ...  24  25 

Hoodys
Dodano: 02.02.2015, 17:22
Cóż, zgodze sie z Dubkiem że raczej nikogo w tym okienku nie kupimy ( Broń Boże jeszcze tu tego Sneijdera ściągać...).Szkoda mi natomiast, że nie zasięgneliśmy po Dragovicia. Oglądałem sporo jego akcji m.in. na YT i naprawde mimo młodego wieku to filar defensywy Dynamo Kijów.
Ale liczę że odbijemy za to okienko w lato jakimiś porządnymi transferami np. De Bruynem, Hummelsem i innymi
Kilerek7

Dodano: 02.02.2015, 19:37
Też sądzę, że nikogo nie kupimy, bo trochę na to za późno. Jeśli jakiś gracz by do nas trafił to już wszystko musiałoby być dogadane między klubami wcześniej.
kolor

Dodano: 02.02.2015, 19:37
Czytałem właśnie na BBC o tym zainteresowaniu De Bruynem i Hummelsem, ale to by były super transfery. Pamiętam, że na mundialu belg grał tak trochę chimerycznie i czasami szalał na skrzydle a czasami nie było go widać. Pamiętam też, że bardzo dokładnie dośrodkowywał. Śledzi ktoś Wolfsburg i wie co on tam prezentuje ?
sdovsky

Dodano: 02.02.2015, 20:04
Post zedytowany dnia 02.02.2015 20:08 przez sdovsky

Ja śledzę i i De Bruyne jest tam jednym z liderów, żeby nie powiedzieć, że gra pierwsze skrzypce. Gdyby grał u nas na tym poziomie jaki prezentuje w Bundeslidze to posadziłby na ławie nawet Di Marie (szczególnie tego Di, który w ciągu paru ostatnich miesięcy gra tylko coraz gorzej).

Ale ktoś mądry powinien zauważyć, że De Bruyne grał już raz w PL i ani on, ani kibice Chelsea nie mają z tym faktem wielu dobrych wspomnień.
Może niektórzy piłkarze tak mają, że jedna liga pasuje im bardziej od drugiej. W PL nie radziły sobie już takie tuzy jak Shevchenko więc coś w tym chyba jest..

+właśnie wyczytałem na przeglądzie sportowym, że United ponowili oferte za Marquiniosa (tym razem dajemy 45mln).
Witamy w kolejnym odcinku serialu "Jak przepłacić zawodnika, którego forma jest zagadką - bo nie gra"
kolor

Dodano: 02.02.2015, 20:07
Dzięki za odpowiedź. Właśnie sprawdzałem na transfermarkt i coś mi się zaczęło kojarzyć, że on biegał w niebieskiej koszulce, ale jakoś chyba za dużo w Chelsea nie pograł.

Kurcze ale on taki w grze agresywny jest, to powinien kosić w Premier League.
bartolini4502
Dodano: 02.02.2015, 20:42
Grał nawet z nami, co było 0-0 i to chyba było jego ostatnie spotkanie PL w wyjściowej jedynastce.
chodnik

Dodano: 02.02.2015, 21:44
Post zedytowany dnia 02.02.2015 21:44 przez chodnik

Tak na temat transferów:
http://bi.gazeta.pl/im/07/8b/10/z17348871AA.jpg
Kilerek7

Dodano: 02.02.2015, 22:32
Jeszcze 1,5 godz. pewnie nic się nie zmieni. A ogólnie jak to jest, jeśli kogoś kupimy to on do 24 musi podpisać kontrakt? czy wystarczy potwierdzenie faxem, że deal is done?
kuba055
Dodano: 02.02.2015, 22:46
Chodzi o czas zgłoszenia zawodnika do federacji, chociaż na prośbę klubu można go przedłużyć, jak ostatnio z Falcao m.in.
RedArmyKato

Dodano: 02.02.2015, 22:47
Angielskie media niezgodne w sprawie Fletchera. Albo Szkot ma brata bliźniaka albo przebywa w dwóch miejscach jednocześnie - w United i na testach medycznych w WBA.
kuba055
Dodano: 02.02.2015, 23:24
Ale trzeba przyznać że nudno to okno. A deadline day to już wogóle.
Kilerek7

Dodano: 03.02.2015, 00:15
No i po oknie. Zobaczymy czy zerowy ruch ze strony MU, nie będzie gwoździem do trumny LvG
kuba055
Dodano: 03.02.2015, 00:44
Bez przesady, mało kto w ogóle kupował. No i Fletcher w końcu poszedł do WBA. Lingard na wypożyczeniu w Derby, solidna ekipa, oby wrócił z większym doświadczeniem. No i Zaha wrócił na dobre do CP.
mally
Dodano: 03.02.2015, 12:27
Kilerek7 napisał: No i po oknie. Zobaczymy czy zerowy ruch ze strony MU, nie będzie gwoździem do trumny LvG

Rozumiem, że cała konstrukcja trumny już jest i brakuje tylko gwoździa żeby pozbyć się Holendra?

Schurrle wypchnięty prze Chelsea. Może byśmy w lecie go odkupili?
Quahadron

Dodano: 03.02.2015, 15:24
mally napisał: Rozumiem, że cała konstrukcja trumny już jest i brakuje tylko gwoździa żeby pozbyć się Holendra?

Schurrle wypchnięty prze Chelsea. Może byśmy w lecie go odkupili?

Rozumiem, że mamy dać teraz za niego ok. 40mln funtów bo.. bo grał w Chelsea? Dlaczego 40? bo pewnie niemiecki klub z chęcią się wzbogaci (jakoś trzeba by było ich przekonać, prawda?). Pytanie tylko, czy wart jest takiej kasy.. i po co on nam?
Jakbyśmy go kupili.. to dopiero Chelsea miała by bekę
alusiek
Dodano: 05.02.2015, 19:06
United nie kupi na 100% Falcao ale przydał by się porządny defensywny lub środkowy pomocnik
gaworek353

Dodano: 06.02.2015, 11:42
Szkoda,ze nie siegnelismy po tego Dragovicia,albo nie postaralismy sie o Coleman'a,bo obaj bardzo by sie przydali.Oby nie skończylo sie jak LFC w tamtym sezonie,gdzie Looser'y nie kupily nikogo w zimie i trochę przystopowali w drugiej czesci sezonu.

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty
  << < 1  2  ...  24  25 

Forum » Archiwum » ZIMOWE OKIENKO TRANSFEROWE

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania